Autorius Tema: Parkavimo ypatumai - kaip nereikia daryti  (Skaityta 46837 kartus)

Neprisijungęs KLIFF

Ats: Parkavimo ypatumai - kaip nereikia daryti
« Atsakymas #50 Įrašytas: 2010-02-11 12:17 »
Nejaukiai as cia jauciuos skaitydamas, lyg aplinkui vieni mentai butu! Nors kam tas lyg... Tokie ir esat matyt :(
Patys lygtai nesat buve kreivai pastate, ar ne ten pastate, o cia vaidinat labai jau dorovingus vairuotojus.
visada stengiuosi pastatyti auto taip, kaip priklauso, nors ka ten stengtis, savaime taip gaunasi. Pasak, vanagiuxo, nieko blogo nematau tame, jei tuscioj aikstelej palieki masina "belekaip", vargu ar ji ten kam trugdys, bet tarkim palikti masina per viduri perejos ir uztverti kelia pestiesiems, na tai atsiprasau, nezinau is kokio kaimo turi buti atvaziaves, kad taip elgtis. Daugiau kulturos ir pagarbos kitiems, juk, ne vienas sioj zemej gyveni :alaus:
Buvo:146 DEU119 / 146 DOF955 / 155 8V.DH20176 / 156 DJ97142 / 166 NE87491

Neprisijungęs niaugi

  • Patyręs
  • ****
  • Įrašai: 708
  • Karma: +7/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Parkavimo ypatumai - kaip nereikia daryti
« Atsakymas #51 Įrašytas: 2010-02-11 12:28 »
Nejaukiai as cia jauciuos skaitydamas, lyg aplinkui vieni mentai butu! Nors kam tas lyg... Tokie ir esat matyt :(
Patys lygtai nesat buve kreivai pastate, ar ne ten pastate, o cia vaidinat labai jau dorovingus vairuotojus.

tai tavo ten mėlynoji princesė prie PC taip prašmatniai stovi?  ;D
LT '95 AR 146 1.7 16v boxer
LT '96 AR 146 1.6 8v boxer
LT '98 AR 156 2.5 v6 curva rosso
UK '09 MINI Cooper

Neprisijungęs ade

Ats: Parkavimo ypatumai - kaip nereikia daryti
« Atsakymas #52 Įrašytas: 2010-02-11 12:32 »
Tai apie ta ir kalbam, kad reikia stengtis, bet tai priklauso nuo daugelio aplinkybiu kaip tu ta masina pastatai. As pats pykstu ant kitu kai belekaip palieka ir pats visada bandau kiek ymanoma geriau pastatyti.
Bet jus (tingiu ziuret kurie tiksliai) cia su tais mentu zenklais ( :mzp:) disponuojat, kazkas dar palinki kad nubaustu. Vat kas baisu. Tikri lietuviai py....rastai - kad tik kaimynui blogiau butu.
Buvo: Audi C4 2.6
         AR166 2.4JTD
Yra:   Chrysler 300C 3.0CRD

Neprisijungęs ade

Ats: Parkavimo ypatumai - kaip nereikia daryti
« Atsakymas #53 Įrašytas: 2010-02-11 12:33 »
Nejaukiai as cia jauciuos skaitydamas, lyg aplinkui vieni mentai butu! Nors kam tas lyg... Tokie ir esat matyt :(
Patys lygtai nesat buve kreivai pastate, ar ne ten pastate, o cia vaidinat labai jau dorovingus vairuotojus.

tai tavo ten mėlynoji princesė prie PC taip prašmatniai stovi?  ;D

As visai is kito Lietuvos galo, tikrai ne mano.
Buvo: Audi C4 2.6
         AR166 2.4JTD
Yra:   Chrysler 300C 3.0CRD

Neprisijungęs vanagiux

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 5282
  • Karma: +23/-54
    • Žiūrėti profilį
Ats: Parkavimo ypatumai - kaip nereikia daryti
« Atsakymas #54 Įrašytas: 2010-02-11 12:48 »
O jus pagalvokit - pvz as, po avarijos esu, buvo laikas kai norit ilipti ir islipti is masinos man reikejo 100% atverti dureles, pazymejimo invalidumo irgi neturejau tada, tai man issprausti i miniatiurini tarpa ir po to kaip islipti, arba pastatyti kur dvi laisvos vietos tvarkingai ir po to grizus rasti kazka salia ir nebeilipti i masina savo, mastykit galva "mentai" o ne subine, isivaizduokit ne tik kad vazineja vien tik sveiki zmones, taipogi parkuodams nekarta buvau masina pastate prie iejimo, nes aiskteles visos apledejusios grumstais, kaip zmogui be vienos kojos nueiti iki parduotuves? eiti ir artra susilauzyti rizikuoti? o jei zmogui tokia situacija invaliduma valstybe gali suteikti tik po 6 men, o iki tol liepia uzsisip... masina mano neatrodo kaip kokia invalidke, tai jei ji naglai stovi nereiskia kad jinai taip stovi is mandrumo. Mastykit "akilieji" lietuvaiciai galva

Neprisijungęs Ainoras

Ats: Parkavimo ypatumai - kaip nereikia daryti
« Atsakymas #55 Įrašytas: 2010-02-11 12:59 »
Nesipjaukit, nera del ko. Istikruju kiek tokiu variantu yra , kad tikrai reiketu parkuotis taip kad liktu pakankamai vietos durim. Ir kiek tokiu atveju yra, kai istikruju naglai pasistato masina per dvi vietas. Manau butu akivaizdus skaiciu skirtumas. As pats neperseniausia turejau kojos luzi ir pakankamai daznai tekdavo prasyti kad zmona isleistu mane prie parduotuves duru, o pati prisiparkuodavo ten kur rasdavo vietos. Jei yra noras - tai bus ir galimybe.

Neprisijungęs vanagiux

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 5282
  • Karma: +23/-54
    • Žiūrėti profilį
Ats: Parkavimo ypatumai - kaip nereikia daryti
« Atsakymas #56 Įrašytas: 2010-02-11 13:20 »
Nesipjaukit, nera del ko. Istikruju kiek tokiu variantu yra , kad tikrai reiketu parkuotis taip kad liktu pakankamai vietos durim. Ir kiek tokiu atveju yra, kai istikruju naglai pasistato masina per dvi vietas. Manau butu akivaizdus skaiciu skirtumas. As pats neperseniausia turejau kojos luzi ir pakankamai daznai tekdavo prasyti kad zmona isleistu mane prie parduotuves duru, o pati prisiparkuodavo ten kur rasdavo vietos. Jei yra noras - tai bus ir galimybe.

Kadangi pas mane zmonos nera, gyvenu vienas tai man galimybe tik paciam judeti, dabar jau galiu bet kur pastatyti, islipciau, bet pagalvoju apie kitus tikrai  ;)

eFeM

  • Svečias
Ats: Parkavimo ypatumai - kaip nereikia daryti
« Atsakymas #57 Įrašytas: 2010-02-11 13:57 »
Abi puses teisios.
Viskas priklauso nuo konkrecios situacijos. As net incidenta turejau su vienu vasara daznai per telika rodytu kauno veikeju, kai grizes namo po darbo radau jo dzipa pastatyta per tris vietas savo kieme. Tokie tai siutina. Bet yra ir kartais kitos priezastys pastatyti kreivai, del kuriu pykti nereiketu. Juo labiau moralizuoti pasislepus forume su nieko nereiskianciais 'nikais'.

Neprisijungęs PiPPas

  • Administratorius
  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 7978
  • Vehicle: 2000 Alfa-Romeo 156
  • Karma: +59/-25
  • A l f a R o m e o F a m i l y
    • Žiūrėti profilį
    • PiPPas
Ats: Parkavimo ypatumai - kaip nereikia daryti
« Atsakymas #58 Įrašytas: 2010-03-04 20:06 »
http://www.15min.lt/gallery/show/AG-Excalibur-pazeidzia-taisykles

 Neblogos ziemines padangos... ;D Su zieminem geriau atrodo, nei su vasarinem... ;D Dabar bent i dzipa panaseja... ;D
Yra:
'13 AR Giulietta 1.4 TBi TCT MultiAir Sportiva

Buvo:
'00 AR 156 1.8 TS;
'07 AR 159 SW 2.4 JTDm Q-Tronic

Neprisijungęs Infas

Ats: Parkavimo ypatumai - kaip nereikia daryti
« Atsakymas #59 Įrašytas: 2010-03-04 20:11 »
tu gal galvojai jis skardom ziema vazineja???? ;D
'81 Alfa Romeo Alfetta
'82 Alfa Romeo Alfetta
'92 Land Rover Range Rover Vogue LSE
'01 Alfa Romeo 166
'04 Alfa Romeo GT
'04 Fiat Multipla
'09 Porsche Cayenne
'13 Alfa Romeo Giulietta