Autorius Tema: Automagnetolos 2  (Skaityta 29161 kartus)

Neprisijungęs warlock

  • Patyręs
  • ****
  • Įrašai: 422
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Automagnetolos 2
« Atsakymas #50 Įrašytas: 2009-10-21 10:46 »

Na drisciau gincytis del sony, blaupunkt ir nakamichi... Nakamichi labai graziai skamba nuo 500 modelio... kazkur ebay maciau atiduoda uz 250EUR... Sony kaip nemokejo gaminti normalios aparaturos, taip ir nemoka...  Bent jau tie modeliai kuriuos teko man girdeti, net kai yra sudeta gera akustika, skambejo tik vidutiniskai... MP77 kaina minimali 600LT...Uz ~300 realu paimti BRONX MP76...
P.S. kas liecia navigacija, paimkite BECKER ar BOSE su navi ir isitikinsite kad ju garsas superinis...


Siaip neblogas yra JVC SH99r
http://auto.plius.lt/skelbimas/lange/apsaugos-garso-sistemos/audio-videotechnika/jvc/id-133653
ir kaina 300lt
[/quote]
Dristu teigti,kad sony butent mokejo gaminti aparatura, bet jau nebemoka,pastaraji desimtmeti tikrai nebemoka. Kas del c90 modelio, tai ne vieno audiofilo puikiai ivertintas modelis, o jie bet ko puikiai nevertina. Idomu, kiek jis dabar kainuoja, manau, netilps i ieskoma kategorija, tad galima ji atmesti. Aplamai sony technika kazkada buvo gera. Buvo. Dabar aisku "s", ypac apstu prastu sony barskalu rinkoje, bet ju apstu pas visus populiarius gamintojus. Kaip tie Danciaus nurodyti modeliai, nelabai ka apie juos radau.
Mp77 tai gal naujas 600lt kainuoja, kovo pradzioj isigijau toki 'ledini' uz 450lt, pusiau mainu pavidalu. ir dar autogide pora tada stovejo tokiu po 450-500lt. Tad dabar 400max, paieskojus ir uz 350, manau, galima butu rasti, tik reiktu islaukti momenta, kada pardavejo kantrybe truks. jvc nuorodoj, tai, kaip ir mano idetas, senas, geras daigtas, bet tokio balto aliumo, kaina max 250lt. Jei tinka, galima pasidometi placiau, neaisku kaip bukle. Del 50lt deretis drasiai. Nakamichi mano nurodytas, tikrai gros, teko butent toki klausyti rimtoj aparaturoj, puikiai skambejo. Geroj aparaturoj, puikiai skambejo. Kaina nedidele.
Del grotuvu su navigacijom, nezinau, as kazkaip tos nuomones, kad sampunas ir kondicionierius atskirai yra geriau, negu 2in1 :) Neteko klausyti, neteko ir nuomoniu svariu ir geru apie juos girdeti, todel ir pats niekada apie toki negalvojau. Vis tik, logiskai mastant, vietos grotuve nera daug, vien geram grotuvui butinus auksto lygio komponentus ne taip lengva i ta dezute sukisti, o ten dar navigacijas imontuoja. Cia zinoma, su perspektyva, kad tobulinsi ir tobulinsi sistema, jei biudzetas 1000lt ir nelabai ta sritis idomu, kodel gi nepabandzius.
[/quote]
Nau kiek teko dometi tai naujo mp77 kaina ~300-350 EUR... Pasakysiu taip, kai ir uz 1000LT galima sumontuot gera sistema(aisku be subo)... Pvz uz mano GELHARD komponentus pries ~5 metus moketa 350lt + buvo magas becjer(kol nenup...  :angry: ) o idejau tai pats... Kiek ziurejau jbl komponentus galima su pristatymu paimti uz 200eur, tai dar kaip tik ir koks magas uz 300lt ises :)
Alfa 155 1.8TS
Alfa 156 2.0TS Selespeed

Neprisijungęs Steponas

Ats: Automagnetolos 2
« Atsakymas #51 Įrašytas: 2009-10-22 00:33 »
klausymas: i savo alfa 156 norejau isidet kita grotuva :) taip pat Blaupunkta, kaip ir orginalas. Modelio nepamenu.. punktas su mp3..  taip pat su valdymo fiske (valdymas ant vairo) bet.. valdymas neveike.. kame beda? mafej ar masinoj? su orginalu viskas veikia ko puikiausisi
without heart we would be mere machines

Neprisijungęs Dancius

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 4409
  • Karma: +6/-5
    • Žiūrėti profilį
Ats: Automagnetolos 2
« Atsakymas #52 Įrašytas: 2009-10-22 08:57 »
naujasnio  mago valdymas  nevisiskai gali atitikt senesnio modelio  magu valdyma
AR159 2.0 jtdm Ti

Neprisijungęs Steponas

Ats: Automagnetolos 2
« Atsakymas #53 Įrašytas: 2009-10-22 16:27 »
aisku...
without heart we would be mere machines

Neprisijungęs Dancius

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 4409
  • Karma: +6/-5
    • Žiūrėti profilį
Ats: Automagnetolos 2
« Atsakymas #54 Įrašytas: 2009-11-17 10:33 »
na po dideliu svarstymu  buvo nupirktas  blaupunktas   san diego 75 , ir kita diena parduotas nusivyliau, nes esu rokelio megejas ir man truko energingo zemo  ,  dar pasijaute tox dalykas,kai groja bosine gitara ir   musamieji kartu tai vieni kitus uzgoze girdi arba viena arba kita, situacija  pasikeite  pastacius becker, girdisi ir tas ir tas o ir kaina visu simtu mazesne  ;D taigi becker  patiko labiau
AR159 2.0 jtdm Ti

Neprisijungęs warlock

  • Patyręs
  • ****
  • Įrašai: 422
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Automagnetolos 2
« Atsakymas #55 Įrašytas: 2009-11-17 10:46 »
na po dideliu svarstymu  buvo nupirktas  blaupunktas   san diego 75 , ir kita diena parduotas nusivyliau, nes esu rokelio megejas ir man truko energingo zemo  ,  dar pasijaute tox dalykas,kai groja bosine gitara ir   musamieji kartu tai vieni kitus uzgoze girdi arba viena arba kita, situacija  pasikeite  pastacius becker, girdisi ir tas ir tas o ir kaina visu simtu mazesne  ;D taigi becker  patiko labiau
Taigi tamstai iskrat sakem nori gero garso tai Becker arba Nakamichi(beje dalis infinity yra tas pats becker)...
Jei ne paslaptis koki modeliuka paemei ir uz kiek??
Nes pats sau iekausi... Galvoju gal koki Mexico Pro rasiu....
Alfa 155 1.8TS
Alfa 156 2.0TS Selespeed

Neprisijungęs Dancius

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 4409
  • Karma: +6/-5
    • Žiūrėti profilį
Ats: Automagnetolos 2
« Atsakymas #56 Įrašytas: 2009-11-18 07:45 »
na po dideliu svarstymu  buvo nupirktas  blaupunktas   san diego 75 , ir kita diena parduotas nusivyliau, nes esu rokelio megejas ir man truko energingo zemo  ,  dar pasijaute tox dalykas,kai groja bosine gitara ir   musamieji kartu tai vieni kitus uzgoze girdi arba viena arba kita, situacija  pasikeite  pastacius becker, girdisi ir tas ir tas o ir kaina visu simtu mazesne  ;D taigi becker  patiko labiau
Taigi tamstai iskrat sakem nori gero garso tai Becker arba Nakamichi(beje dalis infinity yra tas pats becker)...
Jei ne paslaptis koki modeliuka paemei ir uz kiek??
Nes pats sau iekausi... Galvoju gal koki Mexico Pro rasiu....

 isdraugelio paemiau uz 200lt   pradze zinau kad 76 ar 78 tixliai nepasakysiu,  na maniskis su navigacija, nesudroztas zmogelis pats ji buvo pirkes   nauja vokietijoi , piginu jam prireike tai pardave,o kaulijau is jo turbut nuo praitos ziemos,kad parduotu  ;D
AR159 2.0 jtdm Ti

Neprisijungęs warlock

  • Patyręs
  • ****
  • Įrašai: 422
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Automagnetolos 2
« Atsakymas #57 Įrašytas: 2010-01-25 10:02 »
Sveiki, gal kas zino, kokia sio http://www.autogidas.lt/skelbimai/blaupunkt-43-15354725.html garso kokybe???
Ir ar vertas demesio?
Kazkaip sudomino sitas aparatas
Alfa 155 1.8TS
Alfa 156 2.0TS Selespeed

Neprisijungęs Yara

Ats: Automagnetolos 2
« Atsakymas #58 Įrašytas: 2010-01-25 10:15 »
Sveiki, gal kas zino, kokia sio http://www.autogidas.lt/skelbimai/blaupunkt-43-15354725.html garso kokybe???
Ir ar vertas demesio?
Kazkaip sudomino sitas aparatas

Bet cia ciuju ne Blaukpunkt, cia kazkas kitaisko bus, tai kokybes isvis nebus + kiek mates tu kitaisku, tai knopkes iskrenta, tai ekranas poto nerodo, tai dar kazkas, navarotu pilna, a tolku mazai  :smilie:
buvo: VW Jetta 1.8
         AR 156 2.0
yra:   AR 156 1.8

Fuck Google, Ask Me !

Neprisijungęs warlock

  • Patyręs
  • ****
  • Įrašai: 422
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Automagnetolos 2
« Atsakymas #59 Įrašytas: 2010-01-25 10:25 »
Sveiki, gal kas zino, kokia sio http://www.autogidas.lt/skelbimai/blaupunkt-43-15354725.html garso kokybe???
Ir ar vertas demesio?
Kazkaip sudomino sitas aparatas

Bet cia ciuju ne Blaukpunkt, cia kazkas kitaisko bus, tai kokybes isvis nebus + kiek mates tu kitaisku, tai knopkes iskrenta, tai ekranas poto nerodo, tai dar kazkas, navarotu pilna, a tolku mazai  :smilie:
Sorry, zioplas esu... Tikrai ne blaupunktas, tada kalba baigda  ;D Wan Tsu Him tikrai nedesiu net ir for free...

Yara, gal turi ka pasiulyti? Nes Beckerio normalaus stovio nerandu
Alfa 155 1.8TS
Alfa 156 2.0TS Selespeed