Autorius Tema: Automagnetolos 2  (Skaityta 29232 kartus)

Neprisijungęs Yara

Ats: Automagnetolos 2
« Atsakymas #10 Įrašytas: 2009-03-23 21:58 »
nesu koks aparaturos zinovas, man uztenka tiek kiek yra, netaip kaip mano draugeliams, visokie aparaturos show ir t.t., o ka pats turi isidejas?  :smilie:

kolkas uztenka ir stock (gamikliniu) ruporu ir panasonic'o biski pagedusio ;) o ateities palnuose, tai turbut bus viskas is pioneer. bet apie tai dar negalvoju rimtai ;) 

nu nzn del pionner, teko pasiskolint shustra pionner, navarotu pilna, spalvu gal 10 keicia, bet kokybe.....  :-X kaip is unitazo groja, aishku gal klase buvo lieva ar blogai nustates ji buvau, dabar savo seneli Alpine nekeisciau i nieka, nebent i kita Alpine koki, cia aisku mano tik nuomone, nekalbu isvis apie panasonic, sony ir t.t., gamintojas jej daro magus, tai tegul ir daro, o ne nuo skalbimo mashinu, fenu mergom iki audio aparaturos ir t.t.
buvo: VW Jetta 1.8
         AR 156 2.0
yra:   AR 156 1.8

Fuck Google, Ask Me !

Neprisijungęs Disco_V

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 4374
  • Karma: +10/-7
    • Žiūrėti profilį
Ats: Automagnetolos 2
« Atsakymas #11 Įrašytas: 2009-03-23 22:03 »
reikejo ir man bagazinei kruvos  stipru, subo ir dar velniai zino ko, o dabatr mintis tokia, muzika tik fone, su pageidautina siek tiek kokybes, apie subus pamirst kadangi i bagazine turi tilp vaiko vezimas ir manta :D

cia jei kada uzsimanytum biski daugiau bass, bet kad nenukentetu bagazines talpumas ;) kainos nzn, o ir grojancio negirdejau, bet manau neturetu nuvilti ;)

http://www.pioneer.eu/eur/products/25/131/201/TS-WX77A/index.html
Buvo: Alfa Romeo 156, 2.0 T.S. 1998 m. Rosso...
Buvo: Alfa Romeo 156, 2.4 JTD. 2003 m. Blu Meteo...
Yra: SAAB 9-3 SW, 1.9 TiD. 2005 m. Black...
Bus:   Alfa Romeo 159

"La meccanica delle emozioni"

Neprisijungęs Dancius

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 4409
  • Karma: +6/-5
    • Žiūrėti profilį
Ats: Automagnetolos 2
« Atsakymas #12 Įrašytas: 2009-03-23 22:03 »
pats bandziau daug ka kol neisbandziau alpine, nors ir cde senukas, ale skamba tikrai graziai noretus dar koki nakamichi  kada isigyt ar koki beckeri rimtesni
AR159 2.0 jtdm Ti

Neprisijungęs Disco_V

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 4374
  • Karma: +10/-7
    • Žiūrėti profilį
Ats: Automagnetolos 2
« Atsakymas #13 Įrašytas: 2009-03-23 22:06 »
nu nzn del pionner, teko pasiskolint shustra pionner, navarotu pilna, spalvu gal 10 keicia, bet kokybe.....  :-X kaip is unitazo groja, aishku gal klase buvo lieva ar blogai nustates ji buvau

nereikia ir man tu delfinu ar formuliu su 10 spalvu ant ekrano, svarbu kad graziai ir kokybiskai jis dainuotu ;) o ir jo patvarumas daug ka reiskia. apie sony nekalbu :-X
Buvo: Alfa Romeo 156, 2.0 T.S. 1998 m. Rosso...
Buvo: Alfa Romeo 156, 2.4 JTD. 2003 m. Blu Meteo...
Yra: SAAB 9-3 SW, 1.9 TiD. 2005 m. Black...
Bus:   Alfa Romeo 159

"La meccanica delle emozioni"

Neprisijungęs Dancius

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 4409
  • Karma: +6/-5
    • Žiūrėti profilį
Ats: Automagnetolos 2
« Atsakymas #14 Įrašytas: 2009-03-23 22:06 »
reikejo ir man bagazinei kruvos  stipru, subo ir dar velniai zino ko, o dabatr mintis tokia, muzika tik fone, su pageidautina siek tiek kokybes, apie subus pamirst kadangi i bagazine turi tilp vaiko vezimas ir manta :D

cia jei kada uzsimanytum biski daugiau bass, bet kad nenukentetu bagazines talpumas ;) kainos nzn, o ir grojancio negirdejau, bet manau neturetu nuvilti ;)

http://www.pioneer.eu/eur/products/25/131/201/TS-WX77A/index.html

tai kad nelabai reik, i galine palange suleisti Jbl blynai su actyviu bosu ir pajungti prie stipro , tai pasukus rankenele padrebina truputi ,  bet kadangi retai vazineju vienas tai todel ir nelabai aktualu, bet produktas idomus dekui uz nuoroda, gal kada, kas ten zino  ;D
AR159 2.0 jtdm Ti

Neprisijungęs Yara

Ats: Automagnetolos 2
« Atsakymas #15 Įrašytas: 2009-03-23 22:12 »
nu nzn del pionner, teko pasiskolint shustra pionner, navarotu pilna, spalvu gal 10 keicia, bet kokybe.....  :-X kaip is unitazo groja, aishku gal klase buvo lieva ar blogai nustates ji buvau

nereikia ir man tu delfinu ar formuliu su 10 spalvu ant ekrano, svarbu kad graziai ir kokybiskai jis dainuotu ;) o ir jo patvarumas daug ka reiskia. apie sony nekalbu :-X

as patarciau tau pabandyt Alpine CDA ar CDM klases, CDE yra zemesne klase, nebandziau, tai nieko negaliu pasakyt, Dancius sako kad nebloga, as tikiu, ir dar pastebejimas, kad pvz topo centre ir t.t. nera net CDA, tik Alpine CDE ir kaina nuo 500lt, lygtais ir Vital perejo is keenwood i Alpine, tegul jis parasho ar patenkintas  :smilie:
buvo: VW Jetta 1.8
         AR 156 2.0
yra:   AR 156 1.8

Fuck Google, Ask Me !

Neprisijungęs Dancius

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 4409
  • Karma: +6/-5
    • Žiūrėti profilį
Ats: Automagnetolos 2
« Atsakymas #16 Įrašytas: 2009-03-23 22:18 »
cda isidesiu tik tada kai prieki bus ne bocman ,o kokie hertz o kas is to jai isidesiu gera magnetola,o garsekalbiai snipstas ,pats turejau kenwod, pioneer,blaupunkt, ka jau kalbet apie sony , bet deja  kol kas sitas labiausiai prilipo :)
AR159 2.0 jtdm Ti

Neprisijungęs Disco_V

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 4374
  • Karma: +10/-7
    • Žiūrėti profilį
Ats: Automagnetolos 2
« Atsakymas #17 Įrašytas: 2009-03-23 22:26 »
na, nenoriu veltis i begaline diskusija, bet kaip sakoma, kiekvienam savo ;) alpine man valdymas nepatinka... nors, kaip sakoma "nespjauk i sulini..." ;) gal kazkada pabandes nebegalesiu sustot ;D
mano nuomone norint geros kokybes, pirmoj eilej reiketu (!!!) visa aparatura deti VIENO gamintojo ir ne pigiausia ;)
Buvo: Alfa Romeo 156, 2.0 T.S. 1998 m. Rosso...
Buvo: Alfa Romeo 156, 2.4 JTD. 2003 m. Blu Meteo...
Yra: SAAB 9-3 SW, 1.9 TiD. 2005 m. Black...
Bus:   Alfa Romeo 159

"La meccanica delle emozioni"

Neprisijungęs Dancius

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 4409
  • Karma: +6/-5
    • Žiūrėti profilį
Ats: Automagnetolos 2
« Atsakymas #18 Įrašytas: 2009-03-23 22:30 »
del vieno gamintojo tai klysti, vieni gamina vienus komponentus gerus kiti kitus, treti  tik savoi sriti dirba pvz hertz tik  garsekalbei, ten kox ground  zero tikstiprai, ce tik pvz nereik sureiksmint. geriausia sistema gali gautis is atskiru komponentu ,bet velgi ziurint koki muzikos stiliu klausa,kox skambesys  patinka labiausiai svelnesnis ar astresnis
AR159 2.0 jtdm Ti

Neprisijungęs Disco_V

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 4374
  • Karma: +10/-7
    • Žiūrėti profilį
Ats: Automagnetolos 2
« Atsakymas #19 Įrašytas: 2009-03-23 22:36 »
na, asmeniskai as neesu didelis melomanas, bet kokybes noretusi... na, kai prieisiu prie audio pirkimo ir montavimo, tada manau ir rinksiuosi kas, kaip ir kodel ;)

Visi juk turim savus favoritus ;) kaip ir p. Dancius uz Zalgiri, o as uz L.Ryta ;)
Buvo: Alfa Romeo 156, 2.0 T.S. 1998 m. Rosso...
Buvo: Alfa Romeo 156, 2.4 JTD. 2003 m. Blu Meteo...
Yra: SAAB 9-3 SW, 1.9 TiD. 2005 m. Black...
Bus:   Alfa Romeo 159

"La meccanica delle emozioni"