Autorius Tema: el. langai  (Skaityta 12612 kartus)

Neprisijungęs Yara

Ats: el. langai
« Atsakymas #10 Įrašytas: 2008-12-07 10:18 »
Sveiki. Pamaciau jusu diskusijas ir nutariau prisidet. Pas mane tokia pat beda su gal. langais. Kartais buna, kad paspaudi ir truputi nuleidzia ir viskas. Ir tai tik tada veikia, kada jis nori :)
Ko gero ir manieji bus uzsioksidave..
Beje, neveikia langu atidarymo blokatoriu, kuris randasi vairuotojo duryse. Gal dar ir sitas daro kazkokia itaka? Gal jis trumpina kazka?

atidaryk durys ir paziurek ar kontaktai gerai prisugti, ten toks sriegis apvalus, gali buti kad  nepasiekia kontaktai, o del blokatoriaus, tai isimk (istrauk gumyte ir 2 varztai) gal jis isvis nepajungtas, pravalik visas fishkes
buvo: VW Jetta 1.8
         AR 156 2.0
yra:   AR 156 1.8

Fuck Google, Ask Me !

Neprisijungęs maronas

  • Jaunuolis
  • **
  • Įrašai: 78
  • Karma: +1/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: el. langai
« Atsakymas #11 Įrašytas: 2008-12-15 09:48 »
Kvailas klausimas prie temos:
pas mane galiniai langai darinejasi, bet labai sunkiai/letai, tarsi motoriukai vos veztu..cia jau turbut ne jungkliuose beda, motoriukus turbut ieskoti naujus reikia. pvz.: kas nors iseda i gala sugalvoja langa nuleisti, o kad uzdaryti tada dar ir su ranka reikia padeti. kiti langai viskas ciki
AR 156 2.4jtd ''98 buvo
AR 156SW 2.5 V6 ''00 buvo
AR 159 JTD 20v M-Jet "07 yra

Neprisijungęs zirusas

Ats: el. langai
« Atsakymas #12 Įrašytas: 2008-12-15 14:09 »
gal galit ir man padeti suprasti kas darosi . Pas mane priekiniai langai nesidarineja,prieshrukiniai priekiniai neveikia,stabdziu ir atbul. eigos sviesos. kazkaip keista kaip tas vienas F1 saugiklis (10A) sitiek atlaiko ir kas smagiausia siandiena atsisedus po darbo i masina pamaciau kad nedega stabdziu zibintai. keiciau saugikli ir jis ish karto nudege dejau 20 A ir vel sudege. Gal galit patart nuo ko pradeti tikrinti?

Neprisijungęs Povilas156

  • Patyręs
  • ****
  • Įrašai: 454
  • Karma: +2/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: el. langai
« Atsakymas #13 Įrašytas: 2008-12-15 19:00 »
gal galit ir man padeti suprasti kas darosi . Pas mane priekiniai langai nesidarineja,prieshrukiniai priekiniai neveikia,stabdziu ir atbul. eigos sviesos. kazkaip keista kaip tas vienas F1 saugiklis (10A) sitiek atlaiko ir kas smagiausia siandiena atsisedus po darbo i masina pamaciau kad nedega stabdziu zibintai. keiciau saugikli ir jis ish karto nudege dejau 20 A ir vel sudege. Gal galit patart nuo ko pradeti tikrinti?

Kai jau rasiau turejau tokia pat beda,tai radau kad trumpino priesrukinio viena lempute,siulyciau ten pirmiausiai paziuret,daugiausiai purvo gauna ta vieta  ;) kad kazkur trumpina pas tave tai faktas,bandyk prisimint ka butent ijungei kai perdege iskart.
Alfa 156 2.0ts 98m  (Ex)
Primera P12/Civic EP4

Neprisijungęs zirusas

Ats: el. langai
« Atsakymas #14 Įrašytas: 2008-12-15 19:12 »
Kas ydomiausia kad nieko nejugiau kai perdege. vaziavau ir kai vos man i uzpakali neyvaziavo pasiziurejau kodel. tai stabdziai nedege. paskui pasikeitus saugikli viskas buvo ok. Veike ir prieshrukiniai. pabandziau isimti saugikli kur skirtas langam tai seip mastant turetu tada dingti ta ytampa (jeigu languose beda),bet ji vistiek ten yra. Atjungiau papildoma stopa nes galvojau gal palange isiminedamas koki nors laideli prispaudziau bet irgi ne. Nes toks vaizdas kad nuo atbulinio arba nuo stabdziu viskas darosi ,o lemputes ten ok. nebezinau uz ko griebtis  :(

Neprisijungęs Povilas156

  • Patyręs
  • ****
  • Įrašai: 454
  • Karma: +2/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: el. langai
« Atsakymas #15 Įrašytas: 2008-12-15 19:27 »
Jei yra itarimas kad nuo stopu arba atbulines,bandyk pakeist lemputes,nors ir dega ir atrodo ok,juk pora litu kainuoja,pas mane priesrukiniai irgi buvo kaip ir geros,bet vidui vienas siulelis klibejo. Arba pas elektrika  ;)
Alfa 156 2.0ts 98m  (Ex)
Primera P12/Civic EP4

Neprisijungęs oblius

  • Jaunuolis
  • **
  • Įrašai: 108
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: el. langai
« Atsakymas #16 Įrašytas: 2008-12-16 09:04 »
mano manymu bus kazkur laidas perspaustas ir jo pliusas su kebulu (mase) trumpinasi. o darbo tai bus priklausomai kaip pasiseks- reikia tikrinti el grandine
Buvo:
VAZ 2105 1.5 :D
VW Golf 1.8
BMW 318is
BMW 730
AR 156 1.8 TS

Yra: AR 156 1.8 TS

jurijus156

  • Svečias
Ats: el. langai
« Atsakymas #17 Įrašytas: 2008-12-18 19:29 »
Sveiki, kvailas klausimas, bet megstu savo alfa tai nenoriu lauzyt  ::) meginau keleivio durlese esanti jungtuka su visa plastmase isimt, paspaudzau su atsuktuvu, bet ten tvirtai laikosi, vos pasikelia. Gal reikia kazka pries tai atsukt tarkim panele pacia dureliu nuimt?  ???

Neprisijungęs Vital

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1776
  • Vehicle: 1998 Alfa-Romeo 156
  • Karma: +13/-0
  • masina hoc i staraja, no svidu niustalaja...
    • Žiūrėti profilį
Ats: el. langai
« Atsakymas #18 Įrašytas: 2008-12-18 19:31 »
paziurek i ta plasmases vidu,ten gumine tokai fignia yra, ja isemi ir ten pamatisi du varstus (siasiakampiai ant6)
Buvo: Alfa Romeo 156 1.8TS `98
Fiat Punto 1.3MJet '05
Yra: e87 Mpak '08, Volvo s40 fl '07

tmart

  • Svečias
Ats: el. langai
« Atsakymas #19 Įrašytas: 2009-12-21 21:36 »
Pas mane beda taip pat. Neatsidaro abu galiniai langai.Paspaudi lyg ir nori pajudeti, bet nieko. nemanau, kad cia butu laidai uzlinke ar nutruke. Juk abu iskart negalejo uzlinkti. Gal kam buvo taip ir issprendet sita beda?