Autorius Tema: Alfa Romeo 156 F1 Pioneer by [ ^Schumis^ ]  (Skaityta 14039 kartus)

Neprisijungęs autoprimo

  • Patyręs
  • ****
  • Įrašai: 573
  • Karma: +11/-14
    • Žiūrėti profilį
Ats: Alfa Romeo 156 F1 Pioneer by [ ^Schumis^ ]
« Atsakymas #30 Įrašytas: 2008-11-25 18:21 »
didelis respect , uz ideta darba ! viskas puiku tik ,sitam aparatui 2.0 ts ...tai jau nelabai , bet gal ir varikliui savo laikas ateis ?
www.autoprimo.lt >>> (ALFA ROMEO.FIAT.LANCIA)

unNick

  • Svečias
Ats: Alfa Romeo 156 F1 Pioneer by [ ^Schumis^ ]
« Atsakymas #31 Įrašytas: 2008-11-25 22:10 »
2,0 ts?  :o
as jau sakiau kazkurioj temoi kad as kaimas lasiniai, bet man rodos kad tuninga reiktu pradet po kapotu...

^Schumis^

  • Svečias
Ats: Alfa Romeo 156 F1 Pioneer by [ ^Schumis^ ]
« Atsakymas #32 Įrašytas: 2008-11-26 06:54 »
Variklis 2.0ts buvo todel  kad anglose draudimas brangus o taip norejau ALFUTES PVz:
mano 2.0ts man 23m teiset turiu nuo 18m  pirmas draudimas man kainavo 3000£(cia civilinis) auto kaina 1000-1500£
ei butu 2.5 v6 manau kad draudimas butu virs 5000£
jo dabar po triju metuku su anglisku draudimu moku kapeikas kaina krito iki 600£ tai ant 2.5 V6 ar GTA galeciau lipti drasiai bet jau kad sita susitvarkiau vaziokle liuks isore liuks muzonas ir t.t tai kad ir gaila be parduoti ir matiti kaip kaskas drostu ja. ji liks pas mane iki galo. turejau cia keliom savaitem nusipirkes Lexus 300GS 3.0l nu nepatiko alfute 100 kartu geriau  nors ir 2.0ts bet sportiniai amortikai zemintos spirokles daro savo pasukius galima karpiti kad adralino tikrai netruksta o del galingesnio aparato nusprendziau kad dar pataupisiu keleta geru meteliu palauksiu kol atpigs ir bandysiu griepti 159Alfute.

^Schumis^

  • Svečias
Ats: Alfa Romeo 156 F1 Pioneer by [ ^Schumis^ ]
« Atsakymas #33 Įrašytas: 2008-11-26 07:03 »
spoileris ir slenksciai (man asmeniskai) tai nlb... ratai liux, spalva liux, priekis pavydetinas (kiek kainavo, jei ne paslaptis?) o toki duslintuvaa tai ir as galvoju isigyt, tik niekaip neapsisprendziu ar jis nesugadins viso bendro masinos vaizdo. as noriu det su viena pusle, pas tave maciau dvi...

jo galinis bakelis graziai ziurejosi bet teko nuimti nes naujas galinis bamperis neleido skile per maza ir bet tokio tipo bakeliai ne kiekvienai dienai vazineti o tai klausa galima prerasti manoji sakidavo tave galima izgirsti ie is kilometro kai atvazioji( ipac sekmadienio 6 val ryto kai visi dar miga girdisi jau istoli) bet vienas pliusas buvo per ji nesigirdedavo varijatoriaus tiksejimas bet bakelis jau pas

viskas puiku, tik tas ''suoliukas'' man asmeniskai kiek per masyvus.. ;) o tas geziskas bakelis, kur 8 foto jau pas mane  ;D

Neprisijungęs Tadas155

Ats: Alfa Romeo 156 F1 Pioneer by [ ^Schumis^ ]
« Atsakymas #34 Įrašytas: 2008-11-26 17:01 »
spoileris ir slenksciai (man asmeniskai) tai nlb... ratai liux, spalva liux, priekis pavydetinas (kiek kainavo, jei ne paslaptis?) o toki duslintuvaa tai ir as galvoju isigyt, tik niekaip neapsisprendziu ar jis nesugadins viso bendro masinos vaizdo. as noriu det su viena pusle, pas tave maciau dvi...

jo galinis bakelis graziai ziurejosi bet teko nuimti nes naujas galinis bamperis neleido skile per maza ir bet tokio tipo bakeliai ne kiekvienai dienai vazineti o tai klausa galima prerasti manoji sakidavo tave galima izgirsti ie is kilometro kai atvazioji( ipac sekmadienio 6 val ryto kai visi dar miga girdisi jau istoli) bet vienas pliusas buvo per ji nesigirdedavo varijatoriaus tiksejimas bet bakelis jau pas



viskas puiku, tik tas ''suoliukas'' man asmeniskai kiek per masyvus.. ;) o tas geziskas bakelis, kur 8 foto jau pas mane  ;D


naudojai su silencer'iais ar be ju?  :smilie:
neturiu alfos.

^Schumis^

  • Svečias
Ats: Alfa Romeo 156 F1 Pioneer by [ ^Schumis^ ]
« Atsakymas #35 Įrašytas: 2008-11-27 09:13 »
pagrinde su silencer'iais bet karta pabandziau ir be ju gal ir buvo dar garsiau bet garsiau duvo kai auto stovedavo vietoj bet garsas buvo nepakenciamas.

nu  daugiau nebepirksiu tokiu daliku nes kai vazevau i lietuva ir pastovus greitis 170km iki 210km tai net ir muzonas nepadedavo atrodo kad is vis be pusles vazioju ,nu pliusas ir buvo uzmigti sunku per toki garsa  ;D

o ka Tadeushaz per garsu po miesta vazineti ar taip ant kokios ziedines auto uzmausi ar ant alfute?
« Paskutinį kartą keitė: 2008-11-27 09:24 sukūrė ^Schumis^ »

Neprisijungęs Kerosin

  • Patyręs
  • ****
  • Įrašai: 663
  • Karma: +13/-42
    • Žiūrėti profilį
Ats: Alfa Romeo 156 F1 Pioneer by [ ^Schumis^ ]
« Atsakymas #36 Įrašytas: 2008-11-27 09:25 »
gal norejai parasyt 70-110 pastovus greitis.nereikia cia pisti oro zmonems.
Buvo:AR 33 1.7 biturbo,AR 33 1.4,AR 164 2.5td,AR 166 2.0v6 turbo,AR 164 2.5td,AR 164 V6 24v

^Schumis^

  • Svečias
Ats: Alfa Romeo 156 F1 Pioneer by [ ^Schumis^ ]
« Atsakymas #37 Įrašytas: 2008-11-27 09:34 »
gal norejai parasyt 70-110 pastovus greitis.nereikia cia pisti oro zmonems.

 ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D as po miesta tokiu greiciu vazyneju  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Neprisijungęs kitazh

  • Patyręs
  • ****
  • Įrašai: 633
  • Karma: +0/-0
  • For Alfa Romeo!
    • Žiūrėti profilį
Ats: Alfa Romeo 156 F1 Pioneer by [ ^Schumis^ ]
« Atsakymas #38 Įrašytas: 2008-11-27 15:30 »
gal norejai parasyt 70-110 pastovus greitis.nereikia cia pisti oro zmonems.

 ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D as po miesta tokiu greiciu vazyneju  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Po miestą geriau nereikia tokių greičių  :) O autostradoj visad norisi daugiau nei leidžiama  ;D
Buvo: '95 BMW 316i Compact / 75 kW
Buvo: '99 Alfa Romeo 156 1.8 Twin Spark / 106 kW
Yra: '06 Toyota Corolla Verso 2.2 D4D / 100kW


Neprisijungęs Tadas155

Ats: Alfa Romeo 156 F1 Pioneer by [ ^Schumis^ ]
« Atsakymas #39 Įrašytas: 2008-11-27 16:14 »
pagrinde su silencer'iais bet karta pabandziau ir be ju gal ir buvo dar garsiau bet garsiau duvo kai auto stovedavo vietoj bet garsas buvo nepakenciamas.

nu  daugiau nebepirksiu tokiu daliku nes kai vazevau i lietuva ir pastovus greitis 170km iki 210km tai net ir muzonas nepadedavo atrodo kad is vis be pusles vazioju ,nu pliusas ir buvo uzmigti sunku per toki garsa  ;D

o ka Tadeushaz per garsu po miesta vazineti ar taip ant kokios ziedines auto uzmausi ar ant alfute?

net nezinau ka su juo daryti istikro, nes ir dabar pas mane ismetimas piktas   ;D gal ir desiu ant 155..o gal ant sekancios alfos   :D ir apskritai kiek pas tave bakeliu buvo? rezonatorius buvo? ar tiesiog vietoj originalaus bakelio dejai sita ir viskas?  :smilie:
neturiu alfos.