Autorius Tema: Piano arba mygtuku pasaulio schema  (Skaityta 44087 kartus)

Neprisijungęs gringas

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1531
  • Karma: +7/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Piano arba mygtuku pasaulio schema
« Atsakymas #100 Įrašytas: 2014-03-03 12:45 »
Aš aišku nežinau kas ten konkrečiai yra. Jei kaltas šleifas, jį tikrai galima atitaisyti, aišku reikalinga nustatyti tiksliai kur. Turint karšto oro stotelę, tinkamą fliusą ir žematemperatūrinį lydmetalį. Kantrybės turint ir su mažiuku lituokliu be jokių pribambasų galima, prieš tai pasitreniravus ant donorų. Tik aš labai abejočiau dėl šleifo, kadangi jis nejuda, tai vargu ar gali sugesti. Kitas reikalas kontaktai prie ekraniuko, čia dažniausiai ir slypi bėda. Bent aš nebandžiau su jokiais sidabriniais klijais klijuot, bet vargu ar pirmą kartą klijuojant galima normaliai suklijuot. Tiesa, šleifą galima užsakyt ir visiškai nestandartinį, tiek pagal ilgį, tiek pagal plotį. Aš jau esu kelis tokius užsisakęs iš tailando per ebay ir sėkmingai gavau. Šiaip sėkmės remontuojant, manau jos tikrai prireiks.
AR 159 1.9JTDm 2006 biškį pilka
AR 166 2,4JTD 2001 sidabrava
AR 164 2,5TD 1994 juoda

Neprisijungęs Artiz

  • Patyręs
  • ****
  • Įrašai: 713
  • Karma: +3/-1
    • Žiūrėti profilį
    • GSR engineering
Ats: Piano arba mygtuku pasaulio schema
« Atsakymas #101 Įrašytas: 2014-03-03 12:54 »
Dažniausiai kontaktai, tačiau mano atveju būtent šleifas sutrūkinėjo.
O vietoj sėkmės geriau Ebay nuorodą imestum, kad reikiamą šleifą užsisakyt. Tyli kaip partizanas su vertinga informacija :)
“Siela” – nepaneigiamas vieno žodžio atsakymas į klausimą „Kodėl būtent itališka?" Nuo Fiat 500 iki Ferrari 599, atsakymas - toks pat.

Neprisijungęs Stanke

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 10
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Piano arba mygtuku pasaulio schema
« Atsakymas #102 Įrašytas: 2018-06-21 07:44 »
Sveiki, galbūt kažkas ką nors sužinojote dėl ekranėlio tvarkymo? Ar yra čia pas mumis Lietuvoje koks meistriukas, kuris sutvarkytų :)

Neprisijungęs Dancius

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 4409
  • Karma: +6/-5
    • Žiūrėti profilį
Ats: Piano arba mygtuku pasaulio schema
« Atsakymas #103 Įrašytas: 2018-06-21 08:07 »
Nėra, ten ką tvarkyt, atšoka kontaktai ir tiek. O prie stiklo prisiklijuot ar prisilutuot
AR159 2.0 jtdm Ti

Neprisijungęs Artiz

  • Patyręs
  • ****
  • Įrašai: 713
  • Karma: +3/-1
    • Žiūrėti profilį
    • GSR engineering
Ats: Piano arba mygtuku pasaulio schema
« Atsakymas #104 Įrašytas: 2018-06-21 08:12 »
Lietuvoje meistrų nežinau, bet turiu pažįstamą slovaką, kuris už 70 Eur sutvarko šį gėrį. Nusiunti jam pianiną ir jis per kelias dienas jį sutvarkys. Jei nori, galiu duoti kontaktus.
“Siela” – nepaneigiamas vieno žodžio atsakymas į klausimą „Kodėl būtent itališka?" Nuo Fiat 500 iki Ferrari 599, atsakymas - toks pat.

Neprisijungęs Dancius

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 4409
  • Karma: +6/-5
    • Žiūrėti profilį
Ats: Piano arba mygtuku pasaulio schema
« Atsakymas #105 Įrašytas: 2018-06-21 15:20 »
Man buvo perlitave Kruoni, bet po kurio laiko vėl atšoko. Dabar kai medžiagų įvairiasniu yra galiu pasidomėt pas vieną vilnietį, gal ir sugalvotų kaip kokybiškai padaryt.
AR159 2.0 jtdm Ti

Neprisijungęs Stanke

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 10
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Piano arba mygtuku pasaulio schema
« Atsakymas #106 Įrašytas: 2018-06-22 10:06 »
Nėra, ten ką tvarkyt, atšoka kontaktai ir tiek. O prie stiklo prisiklijuot ar prisilutuot

Na tai suprantu, bet pats to nesutvarkyčiau :)

Jei galit numeskit kokius kontaktus turite, pasiskambinėsiu, gal ką sutarsiu