Autorius Tema: Piano arba mygtuku pasaulio schema  (Skaityta 44219 kartus)

Neprisijungęs Artiz

  • Patyręs
  • ****
  • Įrašai: 713
  • Karma: +3/-1
    • Žiūrėti profilį
    • GSR engineering
Ats: Piano arba mygtuku pasaulio schema
« Atsakymas #90 Įrašytas: 2014-02-03 17:07 »
Kas turi karsto oro lituokli be vargo gali ta padaryt.

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk 4

Na tai pasakok, turim ir toki lituokli, ir elektrika gera, tiksliau elektronsika :) Tik va lemonoj tokiu 125 pin sleifu nera...
« Paskutinį kartą keitė: 2014-02-04 00:39 sukūrė PiPPas »
“Siela” – nepaneigiamas vieno žodžio atsakymas į klausimą „Kodėl būtent itališka?" Nuo Fiat 500 iki Ferrari 599, atsakymas - toks pat.

Neprisijungęs Dancius

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 4409
  • Karma: +6/-5
    • Žiūrėti profilį
Ats: Piano arba mygtuku pasaulio schema
« Atsakymas #91 Įrašytas: 2014-02-04 00:02 »
Tai, kad beda yra ne sleifuose, o kontaktuose prie ekrano, jie ten nudega ir juos reikia perlituot.  Bent jau as kaip supratau, kad reikia su oriniu lituokliu atlituot, o. Su litavimo stotele uzsidejus adatini antgali prilituot.Paprastas elektroncikas kuris taiso telikus nelabai cia pades, reik tokio kuris zino temperaturas kurios yra saugios paciam sleifui ir ekranui. Kreipkis i tokias firmas kurie tvarko plancetes ar laptopam cipus lituoja.
P. S kiek atsimenu sleifai ir ekranai kazkuo skyresi.  Berods tie problematiski turejo kieta jungti, veliau pradeta det buvo lanxti. Nerandu tos temos kure pats buvau sukures ir aprases skirtumus ir fotkes sudejas.

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk 4
« Paskutinį kartą keitė: 2014-02-04 00:39 sukūrė PiPPas »
AR159 2.0 jtdm Ti

Neprisijungęs Dancius

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 4409
  • Karma: +6/-5
    • Žiūrėti profilį
Ats: Piano arba mygtuku pasaulio schema
« Atsakymas #92 Įrašytas: 2014-02-04 10:22 »
Jai laiko turesiu, bandysim si savaitgali tvarkyt saab sida tai yra borto kompo ekrana, pranesiu kaip sekesi

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk 4
« Paskutinį kartą keitė: 2014-02-04 10:24 sukūrė PiPPas »
AR159 2.0 jtdm Ti

Neprisijungęs Artiz

  • Patyręs
  • ****
  • Įrašai: 713
  • Karma: +3/-1
    • Žiūrėti profilį
    • GSR engineering
Ats: Piano arba mygtuku pasaulio schema
« Atsakymas #93 Įrašytas: 2014-02-04 22:07 »
Na ne visai teisingai supratai Danciau. Beveik :) Problema būna ir šleifuose ir kontaktuose prie ekrano, arba tik vienam arba kitam (čia jau nuo konkretaus egzemplioriaus priklauso), bet esmė, kad problematiškos abi vietos. Šleifas tiesiog būna kad sutrūkinėja. Tokiu atveju nieko nebelieka kaip tik jį keisti (bet bėda, kad bent jau kol kas neradau kur ant Lietuvėlės tokį pirkti (pav.: http://diyspareparts.net/alfa_romeo.html). O jei nerasiu, teks pirkti iš minėtos Vengrijos šaltinio.
Na o šis šleifas yra priklijuotas (ne prilituotas) ties pačiu ekranėliu (dėl šleifo sandaros), todėl nuo dažnų karščio-šalčio-karščio ciklų, tas suklijavimas ir atšoka. Čia į pagalbą atkeliauja kažkur jau minėti Wurth klijai su sidabru. O tie kas restauruoja šiuos ekranėlius, daro maždaug kaip tu Danciau minėjai - keičia tą originalų šleifą kokiu nors tvirtesniu pakaitalu. Bet ir vėl iškilo bėda, kad jei Lietuvoj nėra originalų, pakaitalų juo labiau nerasi. 125 pin'ai yra labai didelė retenybė...
P.S. Šiandien radau įmonę, kuri specializuojasi įvairių auto ekranėlių remontais. Pamėginsiu ant dienų jiems nunešti pianiną - pažiūrėsiu ką pasakys. Žiūrėk dar ir stebūklas įvyks, ir gal dar su garantija :)
“Siela” – nepaneigiamas vieno žodžio atsakymas į klausimą „Kodėl būtent itališka?" Nuo Fiat 500 iki Ferrari 599, atsakymas - toks pat.

Neprisijungęs Artiz

  • Patyręs
  • ****
  • Įrašai: 713
  • Karma: +3/-1
    • Žiūrėti profilį
    • GSR engineering
Ats: Piano arba mygtuku pasaulio schema
« Atsakymas #94 Įrašytas: 2014-02-16 19:16 »
Taigi Klaipėdiečių www.signalas.lt neįkando ekranėlio remonto subtilybių. Tiksliau rado bėdą, bet va remontuoti jiems ko gero ekonomiškai nenaudinga. Kaip ir numanyta, yra įtrūkęs šleifas, ir reikalingas naujas. "Signalistai" neapsiėmė šio šleifo paieška, tad vos tik atsiėmęs surinktą pianiną, suskubau iš aukščiau minėtos Vengriškos svetainės užsisakyti naują šleifą. Kam įdomu, kaina su pristatymu - 32 Eur. Galima atsiskaityti ir Paypal, tad drąsiai galima nebijoti dėl apgaulės ar kitokių nesąmonių. Už kelių valandų po apmokėjimo gavau el laišką su siuntos sekimo numeriuku. Tad laukiu nesulaukiu savo pirkinio :)
“Siela” – nepaneigiamas vieno žodžio atsakymas į klausimą „Kodėl būtent itališka?" Nuo Fiat 500 iki Ferrari 599, atsakymas - toks pat.

Neprisijungęs Dancius

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 4409
  • Karma: +6/-5
    • Žiūrėti profilį
Ats: Re: Piano arba mygtuku pasaulio schema
« Atsakymas #95 Įrašytas: 2014-02-17 00:28 »
Na tikekimes pades,bet kaip ta sleifa zadi prie ekrano tvirtint?
P.s tikiuosi tamstai nebus kaip man su obd skaneriu,kad tik myliazas padarytas :D
AR159 2.0 jtdm Ti

Neprisijungęs Artiz

  • Patyręs
  • ****
  • Įrašai: 713
  • Karma: +3/-1
    • Žiūrėti profilį
    • GSR engineering
Ats: Piano arba mygtuku pasaulio schema
« Atsakymas #96 Įrašytas: 2014-02-17 08:50 »
Tvirtinsiu ne aš, o mano elektrikas-elektronšikas :) Bet iš esmės atsakau į tavo klausimą - su minėtais Wurth klijaid su sidabru.
P.S. ir aš OBD imitaciją esu gavęs, kuri kažkodėl neveikia :))) Bet ir kaina buvo atitinkama...
“Siela” – nepaneigiamas vieno žodžio atsakymas į klausimą „Kodėl būtent itališka?" Nuo Fiat 500 iki Ferrari 599, atsakymas - toks pat.

Neprisijungęs Dancius

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 4409
  • Karma: +6/-5
    • Žiūrėti profilį
Ats: Piano arba mygtuku pasaulio schema
« Atsakymas #97 Įrašytas: 2014-02-17 12:44 »
Tvirtinsiu ne aš, o mano elektrikas-elektronšikas :) Bet iš esmės atsakau į tavo klausimą - su minėtais Wurth klijaid su sidabru.
P.S. ir aš OBD imitaciją esu gavęs, kuri kažkodėl neveikia :))) Bet ir kaina buvo atitinkama...

nu ten bus smagus zaidimas su tais klijais.
p.s del OBD tai kiek domejausi,kad tamtikri gamintojai savo ecu dar uzsifruoja ir paprastam obd tai jau neikandama. sen dar viena gavau,pameginsiu ta daigta. bet cia jau atskira tema.
AR159 2.0 jtdm Ti

Neprisijungęs Artiz

  • Patyręs
  • ****
  • Įrašai: 713
  • Karma: +3/-1
    • Žiūrėti profilį
    • GSR engineering
Ats: Piano arba mygtuku pasaulio schema
« Atsakymas #98 Įrašytas: 2014-02-28 22:06 »
Prisegu sleifo ir kliju foto
“Siela” – nepaneigiamas vieno žodžio atsakymas į klausimą „Kodėl būtent itališka?" Nuo Fiat 500 iki Ferrari 599, atsakymas - toks pat.

Neprisijungęs Artiz

  • Patyręs
  • ****
  • Įrašai: 713
  • Karma: +3/-1
    • Žiūrėti profilį
    • GSR engineering
Ats: Piano arba mygtuku pasaulio schema
« Atsakymas #99 Įrašytas: 2014-02-28 22:07 »
Pasirodo cia rem komplektas o ne visas sleifas. Tad ji reikes ilydyti i pazeista vieta... Bus smagu... Pranesiu kaip sekesi...
“Siela” – nepaneigiamas vieno žodžio atsakymas į klausimą „Kodėl būtent itališka?" Nuo Fiat 500 iki Ferrari 599, atsakymas - toks pat.