Autorius Tema: Piano arba mygtuku pasaulio schema  (Skaityta 44092 kartus)

Neprisijungęs Dancius

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 4409
  • Karma: +6/-5
    • Žiūrėti profilį
Ats: Piano arba mygtuku pasaulio schema
« Atsakymas #20 Įrašytas: 2009-01-03 12:21 »
yra ju pirkt,  bet ar noresi sitiek moket tai jau klausimas :)
AR159 2.0 jtdm Ti

Zemaitis

  • Svečias
Ats: Piano arba mygtuku pasaulio schema
« Atsakymas #21 Įrašytas: 2009-01-10 00:03 »
yra ju pirkt,  bet ar noresi sitiek moket tai jau klausimas :)
nu net idomu kiek jie mazdaug kastuoja... ???

Neprisijungęs Dancius

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 4409
  • Karma: +6/-5
    • Žiūrėti profilį
Ats: Piano arba mygtuku pasaulio schema
« Atsakymas #22 Įrašytas: 2009-01-10 09:53 »
kazkur buvau aptikes, visas klimos valdymas 250 euriku , tai ka as zinau ar verta, galu  gale galima kazka burt pastacius  kokia kita  klima kad is  to pacio saab ar 5 kl bmw, maitinima pajungi,daviklius pajungi  ir keli laidai i varikliukus nueis zinoma  atrodo taip paprasta,bet kazkin kas ten gausis, nes pats noreciau pakeist i kazka idomesnio,kad ir 166 ics :D
AR159 2.0 jtdm Ti

Zemaitis

  • Svečias
Ats: Piano arba mygtuku pasaulio schema
« Atsakymas #23 Įrašytas: 2009-01-10 15:26 »
kazkur buvau aptikes, visas klimos valdymas 250 euriku , tai ka as zinau ar verta, galu  gale galima kazka burt pastacius  kokia kita  klima kad is  to pacio saab ar 5 kl bmw, maitinima pajungi,daviklius pajungi  ir keli laidai i varikliukus nueis zinoma  atrodo taip paprasta,bet kazkin kas ten gausis, nes pats noreciau pakeist i kazka idomesnio,kad ir 166 ics :D
na jo...  :o suma gaunas...  :-\  as ekrana buvau uzejes bet va jis nuo senesnes ir ten laidai nesusijungia visis,,, ??? o su elektra pyktis nesinori  ;D

Neprisijungęs Dancius

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 4409
  • Karma: +6/-5
    • Žiūrėti profilį
Ats: Piano arba mygtuku pasaulio schema
« Atsakymas #24 Įrašytas: 2009-01-11 11:33 »
ekrana su placia juosta kontaktine,nelabai lanxcia ? nes  vieni buvo plati juost per ekrana nelanxtim kitas variantas lanxti juosta rusva
AR159 2.0 jtdm Ti

Zemaitis

  • Svečias
Ats: Piano arba mygtuku pasaulio schema
« Atsakymas #25 Įrašytas: 2009-01-11 20:34 »
ekrana su placia juosta kontaktine,nelabai lanxcia ? nes  vieni buvo plati juost per ekrana nelanxtim kitas variantas lanxti juosta rusva
ten beda ta kad buvo ne pianinas o sukiojamas variantas  :smilie:

Neprisijungęs Dancius

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 4409
  • Karma: +6/-5
    • Žiūrėti profilį
Ats: Piano arba mygtuku pasaulio schema
« Atsakymas #26 Įrašytas: 2009-01-11 21:24 »
taigi jau buvau sakes,kad mechankes netinka nes displejus neatkuria tokiu  uzrasu kaip auto, econ ir kito brudo ka turi klima,bet mechanke pastatyt tikrai galima ir vargo nera
AR159 2.0 jtdm Ti

Zemaitis

  • Svečias
Ats: Piano arba mygtuku pasaulio schema
« Atsakymas #27 Įrašytas: 2009-01-12 12:20 »
taigi jau buvau sakes,kad mechankes netinka nes displejus neatkuria tokiu  uzrasu kaip auto, econ ir kito brudo ka turi klima,bet mechanke pastatyt tikrai galima ir vargo nera
tipo galima is klimos padaryt mechanke nesudetingai?  :o   bet ten gi tiek laiuduku tai kur juos sukist  ;D

Neprisijungęs Dancius

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 4409
  • Karma: +6/-5
    • Žiūrėti profilį
Ats: Piano arba mygtuku pasaulio schema
« Atsakymas #28 Įrašytas: 2009-01-12 12:39 »
tau lieka tie laidai laisvi isimi varikliukus ir reduktorius, ten pastatai paprasta mechanini valdyma su trosais, atkrenta kruva davikliu , reik ziuret pagal schemas kas reikalinga kas ne
AR159 2.0 jtdm Ti

Zemaitis

  • Svečias
Ats: Piano arba mygtuku pasaulio schema
« Atsakymas #29 Įrašytas: 2009-01-12 13:13 »
tau lieka tie laidai laisvi isimi varikliukus ir reduktorius, ten pastatai paprasta mechanini valdyma su trosais, atkrenta kruva davikliu , reik ziuret pagal schemas kas reikalinga kas ne
nu reiks stumt kokiam tada gal elektirui jei apsiims  ;D