Autorius Tema: Motociklai ir Alfa Romeo  (Skaityta 50918 kartus)

Neprisijungęs Malūnsparnis

  • Klubo narys
  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1083
  • Karma: +17/-1
    • Žiūrėti profilį
Ats: Motociklai ir Alfa Romeo
« Atsakymas #10 Įrašytas: 2008-11-01 17:58 »
Neturiu aš motociklo nei atatinkamų teisių jį vairuoti, bet jau ne vieną kart mintis apie tai galvoje prasisuka. Britvos jau ne man >:(, nedomina, bet rimtas čioperis  :o jau kas kita- verta pamąstyti :) :) :)
AR 159SW 2,4 JTDm Rosso red
Alfa è una macchina per la gente forte di spirito e debole di testa

Neprisijungęs Tomikas

  • Patyręs
  • ****
  • Įrašai: 765
  • Karma: +8/-1
    • Žiūrėti profilį
Ats: Motociklai ir Alfa Romeo
« Atsakymas #11 Įrašytas: 2008-11-01 18:11 »
Neturiu aš motociklo nei atatinkamų teisių jį vairuoti, bet jau ne vieną kart mintis apie tai galvoje prasisuka. Britvos jau ne man >:(, nedomina, bet rimtas čioperis  :o jau kas kita- verta pamąstyti :) :) :)

manau tikrai nesigailetum,ipac vasara su gera kompanija pasivazinet savaitgaliais po kad ir Vilniaus apylinkes,vakare pasedet prie lauzo su alaus bokalu atremus nugara i metalini zirgeli labai malonu ,beje ir zmonai romantika butu :)

Neprisijungęs Malūnsparnis

  • Klubo narys
  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1083
  • Karma: +17/-1
    • Žiūrėti profilį
Ats: Motociklai ir Alfa Romeo
« Atsakymas #12 Įrašytas: 2008-11-01 18:14 »
Neturiu aš motociklo nei atatinkamų teisių jį vairuoti, bet jau ne vieną kart mintis apie tai galvoje prasisuka. Britvos jau ne man >:(, nedomina, bet rimtas čioperis  :o jau kas kita- verta pamąstyti :) :) :)

manau tikrai nesigailetum,ipac vasara su gera kompanija pasivazinet savaitgaliais po kad ir Vilniaus apylinkes,vakare pasedet prie lauzo su alaus bokalu atremus nugara i metalini zirgeli labai malonu ,beje ir zmonai romantika butu :)
Va, va, papildei mano pasisakymą 100% - tokios pat mintys sukasi. O savo fraulen galima paimti arba ne, jeigu nepageidauja !  ;)
Ir garaže vietos tokiam daiktui yra !
« Paskutinį kartą keitė: 2008-11-01 18:16 sukūrė Malūnsparnis »
AR 159SW 2,4 JTDm Rosso red
Alfa è una macchina per la gente forte di spirito e debole di testa

Neprisijungęs Tomikas

  • Patyręs
  • ****
  • Įrašai: 765
  • Karma: +8/-1
    • Žiūrėti profilį
Ats: Motociklai ir Alfa Romeo
« Atsakymas #13 Įrašytas: 2008-11-01 18:18 »
Neturiu aš motociklo nei atatinkamų teisių jį vairuoti, bet jau ne vieną kart mintis apie tai galvoje prasisuka. Britvos jau ne man >:(, nedomina, bet rimtas čioperis  :o jau kas kita- verta pamąstyti :) :) :)

manau tikrai nesigailetum,ipac vasara su gera kompanija pasivazinet savaitgaliais po kad ir Vilniaus apylinkes,vakare pasedet prie lauzo su alaus bokalu atremus nugara i metalini zirgeli labai malonu ,beje ir zmonai romantika butu :)
Va, va, papildei mano pasisakymą 100% - tokios pat mintys sukasi. O savo fraulen galima paimti arba ne, jeigu nepageidauja !  ;)


 matai jeigu isvyksti savaitgaliui tai fraulen gali pamanyt kad pas fyfas islekei, ir pakelt dyyydeli shuma :)  o beto manau ir neatsisakytu tokio malonumo kaip isvyka motociklu i gamta ;)
« Paskutinį kartą keitė: 2008-11-01 18:26 sukūrė Tomikas »

Neprisijungęs Malūnsparnis

  • Klubo narys
  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1083
  • Karma: +17/-1
    • Žiūrėti profilį
Ats: Motociklai ir Alfa Romeo
« Atsakymas #14 Įrašytas: 2008-11-01 18:29 »
Be abejonės neatsisakyčiau, nes matosi ir kompanija susirinktų įdomi ir padori. Turiu jaunystės gerą draugą motofanų klubo narį. Ir neatsakinėk daugiau, nes nes nes ....taip ir gali būti.... :P :P
AR 159SW 2,4 JTDm Rosso red
Alfa è una macchina per la gente forte di spirito e debole di testa

Neprisijungęs Tomikas

  • Patyręs
  • ****
  • Įrašai: 765
  • Karma: +8/-1
    • Žiūrėti profilį
Ats: Motociklai ir Alfa Romeo
« Atsakymas #15 Įrašytas: 2008-11-01 18:34 »
 ;D ;D ;D   :alaus:  atrodo abejoniu sekla paseta,lauksim derliaus   :cart: 

Neprisijungęs Malūnsparnis

  • Klubo narys
  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1083
  • Karma: +17/-1
    • Žiūrėti profilį
Ats: Motociklai ir Alfa Romeo
« Atsakymas #16 Įrašytas: 2008-11-01 18:37 »
;D ;D ;D   :alaus:  atrodo abejoniu sekla paseta,lauksim derliaus   :cart: 
Pačiam įdomu kada aš subręsiu, o reiktų  ;D galūt norėtūsi.
« Paskutinį kartą keitė: 2008-11-07 21:27 sukūrė Malūnsparnis »
AR 159SW 2,4 JTDm Rosso red
Alfa è una macchina per la gente forte di spirito e debole di testa

Neprisijungęs justs

  • Lankytojas
  • ***
  • Įrašai: 331
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Motociklai ir Alfa Romeo
« Atsakymas #17 Įrašytas: 2008-11-03 13:56 »
Na o man kazkaip nesiseka su dviem ratais vazinet  ::), tai pavasari su draugu nusipirkom Yamaha Raptor, 600cm3( keturratis). Tai vasara aplinkiniu ezeru pakrantes beveik visas suarem  :D. Visai nieko daiktas pasirodo...
Buvo:
Vaz 2106
VW Golf Gti
Alfa Romeo 164 TS
Alfa Romeo 164 3L V6 24v
Alfa Romeo 166 3L V6 24v

Neprisijungęs PiPPas

  • Administratorius
  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 7978
  • Vehicle: 2000 Alfa-Romeo 156
  • Karma: +59/-25
  • A l f a R o m e o F a m i l y
    • Žiūrėti profilį
    • PiPPas
Ats: Motociklai ir Alfa Romeo
« Atsakymas #18 Įrašytas: 2008-11-03 14:10 »
Na o man kazkaip nesiseka su dviem ratais vazinet  ::), tai pavasari su draugu nusipirkom Yamaha Raptor, 600cm3( keturratis). Tai vasara aplinkiniu ezeru pakrantes beveik visas suarem  :D. Visai nieko daiktas pasirodo...

 O tai,ziurek, tas Raptor'ius jis galu varomas,ar cia jau tas didelis 4x4? Nes mane irgi domina kvadrociklai, tai po biski ziurineti pradedu. 8)
Yra:
'13 AR Giulietta 1.4 TBi TCT MultiAir Sportiva

Buvo:
'00 AR 156 1.8 TS;
'07 AR 159 SW 2.4 JTDm Q-Tronic

Neprisijungęs Tadas155

Ats: Motociklai ir Alfa Romeo
« Atsakymas #19 Įrašytas: 2008-11-03 16:11 »
Na o man kazkaip nesiseka su dviem ratais vazinet  ::), tai pavasari su draugu nusipirkom Yamaha Raptor, 600cm3( keturratis). Tai vasara aplinkiniu ezeru pakrantes beveik visas suarem  :D. Visai nieko daiktas pasirodo...

 O tai,ziurek, tas Raptor'ius jis galu varomas,ar cia jau tas didelis 4x4? Nes mane irgi domina kvadrociklai, tai po biski ziurineti pradedu. 8)

galas pas ji varomas  ;)
neturiu alfos.