Autorius Tema: pakaitinimo zvakes  (Skaityta 22829 kartus)

rolka164

  • Svečias
Ats: pakaitinimo zvakes
« Atsakymas #10 Įrašytas: 2008-10-26 16:55 »
tavo variklys gyvas neuzdroztas jei is 5 su 1 uzsivesdavo :)

MrCyBoRg

  • Svečias
Ats: pakaitinimo zvakes
« Atsakymas #11 Įrašytas: 2008-10-27 07:45 »
sveikas. tikrai ne viskas gerai :( pas mane paty mirksi keliata kartu. buvau nuvares diagnostikai, tai meta 2 klaidas: 1)pakaitinimo zvakiu rele 2) pakaitinimo zvakiu grandines problema. tai va iki siol ir nesusitvarkau, nes neprisiruosiu niekaip. reiktu pries ziema susitvarkyt gal, nes kai uzspaus -25 tada pasijaust tos bedos gali :)
o gal kas zino kur ta RELE PAKAITINIMO ZVAKIU STOVI?

heheh :)

jau prie -5 oi jos kaip jausis nereikes ir -25 laukti.. :D :)

Neprisijungęs aegis

  • Jaunuolis
  • **
  • Įrašai: 117
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: pakaitinimo zvakes
« Atsakymas #12 Įrašytas: 2008-10-27 16:20 »
Gal ir kaitina saltam veikianciam, bet ar turi mirkset? Nes pas mane pvz nemirksi.
O siaip, temos autoriui - nzn kokias bedas gali sukelti bloga rele, bet del zvakiu tai siulyciau per daug nepergyventi. Man keite ana vidurziemi, tai is 5 negyvos buvo 4 - ir viskas kuresi ciki be bedu, net su ne pirmos jaunystes akumu. Aisku -25 tada dar nebuvo, ir as nzn ar su nesildanciom vazinet is principo sveika varikliui, bet tiesiog norejau parasyti, kad sitoj vietoj ta Alfa neatrodo tokia lepi :)

Manau, kad neturetu mirkseti. Va kai nusipirkau alfa irgi mirksedavo pakaitinimo indikatorius, bet zazas pakeite viena zvake ir nuo to laiko jau du metus ne karto nesumirksejo :) tfu tfu
Alfa Romeo 156 1.9JTD

Talbat

  • Svečias
Ats: pakaitinimo zvakes
« Atsakymas #13 Įrašytas: 2009-10-21 11:08 »
Pasikeiciau as zvakes, is 5 zvakiu 5 lavonai. prie -1 dar pakuriau masina i 5 karto. keli laispniai salcio daugiau ir tektu pirkti bilietelius autobusui. Del lemputes mirksejimo, pakeitus zvakes jo nebeliko. tad jei sumirksi, reiskia ieskoti bedos reikia. Tik zvakiu nesugalvokit tikrint kaip cia vienas rase, su pliusiniu akumo laidu, cia gi kaitinimo zvakes, o ne uzvedimo, be to alfa nelygu ziguliukui ar maskaradui! Paprasciausias budas, atsukti jas isimti ir su testeriu ziureti. O zvakes pirkau autoprizmeje, mareli martini ar kazkas panasaus, uz vnt po 35 lt. Dabar kuriasi puikiai, pries ziema, patarciau susitvarkyti, jeigu bedu turite su jomis.  :alaus:

Neprisijungęs gringas

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1531
  • Karma: +7/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: pakaitinimo zvakes
« Atsakymas #14 Įrašytas: 2009-10-21 11:30 »
Jei tik prieit galima, nebutina issukt zvakiu, uztenka atjungt maitinimo laidus ir patikrint grandine testeriu. Jau baigiat itikint kad mirksejimas uzvedus reiskia gedima, nors kaip sakau, man vienodai kuriasi tiek vasara tiek ziema, nors ir mirksi. Gal kokia viena zvake uzlinkus.
AR 159 1.9JTDm 2006 biškį pilka
AR 166 2,4JTD 2001 sidabrava
AR 164 2,5TD 1994 juoda

Neprisijungęs Disco_V

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 4374
  • Karma: +10/-7
    • Žiūrėti profilį
Ats: pakaitinimo zvakes
« Atsakymas #15 Įrašytas: 2009-10-21 12:22 »
Jei tik prieit galima, nebutina issukt zvakiu, uztenka atjungt maitinimo laidus ir patikrint grandine testeriu. Jau baigiat itikint kad mirksejimas uzvedus reiskia gedima, nors kaip sakau, man vienodai kuriasi tiek vasara tiek ziema, nors ir mirksi. Gal kokia viena zvake uzlinkus.

viena zvake bus uzlinkusi. 5 cilindru varikliui nelabai jauciasi kai uzvedi, kad vienas cilinras prasciau sudirba kol saltas... pas mane darbiniam naujam busui keicia zvakes kiekviena ziema.
Buvo: Alfa Romeo 156, 2.0 T.S. 1998 m. Rosso...
Buvo: Alfa Romeo 156, 2.4 JTD. 2003 m. Blu Meteo...
Yra: SAAB 9-3 SW, 1.9 TiD. 2005 m. Black...
Bus:   Alfa Romeo 159

"La meccanica delle emozioni"

Neprisijungęs a.zart

  • Lankytojas
  • ***
  • Įrašai: 235
  • Karma: +1/-1
  • Vilnius
    • Žiūrėti profilį
Ats: pakaitinimo zvakes
« Atsakymas #16 Įrašytas: 2009-10-21 13:59 »
Na pirmiausia ne puse minutes tas indikatorius mirksi kaip autorius parase o 10 kartu, indikatorius rodo jog kazkuri (ar kelios) zvakes yra mirusios. Pas mane analogiskai is 5 buvo mirusi zvke 4 cilindre, taupumo sumetimais pakeiciau kol kas ja, ir jokiu gasdinanciu mirksejimu  :du: Patikrinamos zakes paprastai (per pliusa nuo akumo su laideliu, gera zvake turi kibirksciuoti), tik pries tai fishke nuo zvakiu reikia numauti  :alaus:
Ex:
Alfa Romeo 156 98' 1.9 JTD 77KW
Lancia Lybra SW 01' 2.4 JTD 103KW
Now:
Alfa Romeo 156 SW 02' 110KW

Neprisijungęs Liepusaitis

  • Jaunuolis
  • **
  • Įrašai: 105
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: pakaitinimo zvakes
« Atsakymas #17 Įrašytas: 2010-08-05 09:50 »
Sveiki, pastebejau tendencija , kad kai orai normlaus (nelyja siek tiek siltesni) indikatorius normaliai veikia t.y uzsidega padega padega i uždesta, bet kai tik lauke palyja, oras sudreksta, iskarto pradeda mirksėti. kas galetu buti? rele, nuo dregmes streikuoja? kokios jusu mintys?
Alfa Romeo 2,4JTD SW 2000 m.

Neprisijungęs montezumijus

Ats: pakaitinimo zvakes
« Atsakymas #18 Įrašytas: 2010-10-31 17:56 »
Sveiki,

Atšalus orams rytais tenka ilgiau pasukti starterį kol užsiveda. Skydelyje pakaitinimo elemento simbolis užgesta iškart, po užvedimo nemirksi. Ar gali pakaitinimo žvakės pakankamai nešildyti? Nesinori visų aklai keisti.
GTV V6 TB
ex 156 1.9JTD


Having an Alfa is a bit like having a cat.......you don't own it, it owns you.

Neprisijungęs Steponas

Ats: pakaitinimo zvakes
« Atsakymas #19 Įrašytas: 2010-10-31 18:19 »
gali nepakankamai sildyti. bet cia nebutinai del to tau, gali but su kuro slegiais ar panasiai
without heart we would be mere machines