Autorius Tema: AR 166: galinių ratų išvirtimo klausimai  (Skaityta 18049 kartus)

Neprisijungęs neerkaas

Ats: AR 166: galinių ratų išvirtimo klausimai
« Atsakymas #30 Įrašytas: 2012-06-20 22:34 »
Nu taip ten galas puikiai tvarkomas uz nekosminius pinigus-sutinku. 2 sailentukai (girzdukai) po 40 lt. bumerangu sarnyru restoravimas po 60lt. apatiniu sakiu plaukiojantys sailentai po 140lt (nauji), balkio sailentai po 80lt.   :D ir tai nekeiciama kaskart. pries TA. po 40k pakeiciau gizdukus, bet lievus, tai po 10k. teko pakeist dar karta ir vienas bumerango sarnyras numire.

Neprisijungęs shmc

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 30
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: AR 166: galinių ratų išvirtimo klausimai
« Atsakymas #31 Įrašytas: 2014-03-23 17:02 »
Sveiki,
susiduriau su tokia problemele, keiciausi cia padangas ir nemaloniai mane nustebino padangu montuotojas kai parode man mano apynauja ziemyne padanga su is vidaus nudylusiu sonu teko ismesti... Kame cia reikalas kodel ratai isvirto matosi ir vizualiai kai pasake, cia reik daryti suvedima (apskritai ar AR 166 galas suvedinejamas?), ar su pakaba kazkas negerai (gal kokie sailentblokai parejo?). Patarkit kas esate susidure su sia problema ir pavyko ja isspresti?

Neprisijungęs PiPPas

  • Administratorius
  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 7978
  • Vehicle: 2000 Alfa-Romeo 156
  • Karma: +59/-25
  • A l f a R o m e o F a m i l y
    • Žiūrėti profilį
    • PiPPas
Ats: AR 166: galinių ratų išvirtimo klausimai
« Atsakymas #32 Įrašytas: 2014-03-23 17:14 »
Sveiki,
susiduriau su tokia problemele, keiciausi cia padangas ir nemaloniai mane nustebino padangu montuotojas kai parode man mano apynauja ziemyne padanga su is vidaus nudylusiu sonu teko ismesti... Kame cia reikalas kodel ratai isvirto matosi ir vizualiai kai pasake, cia reik daryti suvedima (apskritai ar AR 166 galas suvedinejamas?), ar su pakaba kazkas negerai (gal kokie sailentblokai parejo?). Patarkit kas esate susidure su sia problema ir pavyko ja isspresti?

Ieškok forume. Tikrai yra ne kartą diskutuotas reikalas dėl 166 padangų ėdimo. 8)
Yra:
'13 AR Giulietta 1.4 TBi TCT MultiAir Sportiva

Buvo:
'00 AR 156 1.8 TS;
'07 AR 159 SW 2.4 JTDm Q-Tronic

Neprisijungęs Dancius

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 4409
  • Karma: +6/-5
    • Žiūrėti profilį
Ats: AR 166: galinių ratų išvirtimo klausimai
« Atsakymas #33 Įrašytas: 2014-03-23 18:19 »
Sveiki,
susiduriau su tokia problemele, keiciausi cia padangas ir nemaloniai mane nustebino padangu montuotojas kai parode man mano apynauja ziemyne padanga su is vidaus nudylusiu sonu teko ismesti... Kame cia reikalas kodel ratai isvirto matosi ir vizualiai kai pasake, cia reik daryti suvedima (apskritai ar AR 166 galas suvedinejamas?), ar su pakaba kazkas negerai (gal kokie sailentblokai parejo?). Patarkit kas esate susidure su sia problema ir pavyko ja isspresti?
ar tik nebus restauruotos pakabos pasekmes :)
AR159 2.0 jtdm Ti

Neprisijungęs KLIFF

Ats: AR 166: galinių ratų išvirtimo klausimai
« Atsakymas #34 Įrašytas: 2014-03-23 22:11 »
Darosi suvedimas gale ir priekyje. Pirmiausia siulau pasitikrinti sailentus gale ir apskritai galine vaziuokle, o po to i suvedima. Nes jei pirmiau pasidarysi suvedima, o veliau pasikeisti ir sailentus, suvedima vel teks daryti is naujo. As 166 ji dariausi Eolte Europos pr Kaune, Zazas ten rekomendavo, sake, gera stenda turi. Darant suvedima meistras pats pasake, kad ratai per daug isvirte, ir pirma susitvarkyti juos, atvaziavau sekancia diena, pagal sutarta laika, is naujo padare suvedima ir nepaeme ne cento daugiau. Rekomenduoju ta vieta ir as.
Buvo:146 DEU119 / 146 DOF955 / 155 8V.DH20176 / 156 DJ97142 / 166 NE87491

Neprisijungęs gringas

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1531
  • Karma: +7/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: AR 166: galinių ratų išvirtimo klausimai
« Atsakymas #35 Įrašytas: 2014-03-31 12:44 »
Sveiki,
susiduriau su tokia problemele, keiciausi cia padangas ir nemaloniai mane nustebino padangu montuotojas kai parode man mano apynauja ziemyne padanga su is vidaus nudylusiu sonu teko ismesti... Kame cia reikalas kodel ratai isvirto matosi ir vizualiai kai pasake, cia reik daryti suvedima (apskritai ar AR 166 galas suvedinejamas?), ar su pakaba kazkas negerai (gal kokie sailentblokai parejo?). Patarkit kas esate susidure su sia problema ir pavyko ja isspresti?
ar tik nebus restauruotos pakabos pasekmes :)
Paieskok mano postu gal apie servisus kur. Tik pasikartosiu kad isvirsta del sailentu galiniu susidevejimo, arba reikia pareguliuot is bananu jei su sailentais viskas tvarkoj. Blogiausia kad servisai kurie su alfa mazai susidure, gali ir kisenes apkraustyt ;D Puls sailentus keist, o pasirodys kad reikejo pareguliuot is banano. Na o kad pareguliuot tinkamai, reikia visa galini balki isimt. Bet man viska sutvarke, berods 5mm pastume, ir dabar padangos sveikuteles. Ir sailentu jokiu keist nereikejo, nors kiti servisai jau rankoves pasiraite ruosesi nukenksmint mane ant 1000 lt.O butu iseje snipstas. 
AR 159 1.9JTDm 2006 biškį pilka
AR 166 2,4JTD 2001 sidabrava
AR 164 2,5TD 1994 juoda

Neprisijungęs Pluskis

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 26
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: AR 166: galinių ratų išvirtimo klausimai
« Atsakymas #36 Įrašytas: 2017-07-04 19:47 »
Savaitgalį teko parvairuoti vieną automobilį pažįstamo, tuo tarpu su mano mašiniuku priekyje važiavo draugas, o aš iš galo. Atkreipiau dėmesį, jog galiniai ratai suvirtę šiek tiek į vidinę pusę. Pasirodo tą buvo mano draugas jau pastebėjęs kai nusipirkau savo alfą ir jis tada važiavo iš galo, bet pamiršo pasakyt :)
Abi pusės +/- vienodai pavirtusios, tai klausimas ar yra kažkoks būdas reguliuoti ratų išvirtimą AR166 ir atstatyti į vietą ar čia jau teks važiuoklę remontuoti? jei kas žino, gal konkrečiau įvardintų kurios dalys gali įtakoti ratų viršutinės dalies pavirtimą į vidinę pusę?

Neprisijungęs PiPPas

  • Administratorius
  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 7978
  • Vehicle: 2000 Alfa-Romeo 156
  • Karma: +59/-25
  • A l f a R o m e o F a m i l y
    • Žiūrėti profilį
    • PiPPas
Ats: AR 166: galinių ratų išvirtimo klausimai
« Atsakymas #37 Įrašytas: 2017-07-04 19:57 »
Savaitgalį teko parvairuoti vieną automobilį pažįstamo, tuo tarpu su mano mašiniuku priekyje važiavo draugas, o aš iš galo. Atkreipiau dėmesį, jog galiniai ratai suvirtę šiek tiek į vidinę pusę. Pasirodo tą buvo mano draugas jau pastebėjęs kai nusipirkau savo alfą ir jis tada važiavo iš galo, bet pamiršo pasakyt :)
Abi pusės +/- vienodai pavirtusios, tai klausimas ar yra kažkoks būdas reguliuoti ratų išvirtimą AR166 ir atstatyti į vietą ar čia jau teks važiuoklę remontuoti? jei kas žino, gal konkrečiau įvardintų kurios dalys gali įtakoti ratų viršutinės dalies pavirtimą į vidinę pusę?

Akivaizdžiai nesinaudojai paieška. Taigi skaitom nuo pradžių temą 8)
Yra:
'13 AR Giulietta 1.4 TBi TCT MultiAir Sportiva

Buvo:
'00 AR 156 1.8 TS;
'07 AR 159 SW 2.4 JTDm Q-Tronic

Neprisijungęs gringas

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1531
  • Karma: +7/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: AR 166: galinių ratų išvirtimo klausimai
« Atsakymas #38 Įrašytas: 2017-08-09 15:36 »
Akivaizdu, kad tema neskaityta, bent klausimas tinkamoj temoj uzduotas. Ne visada galima diagnozuoti galiniu sailentu mirti. Man servisas irgi norejo patustinti kisenes, bet vaziuokle.lt Panevezyje pareguliavo bananus, ir jau greit bus 50.000 km po to pravaziuota, tiesa, pas mane sudeti powerfleksai, bet dazniausiai problema buna del bananu.
AR 159 1.9JTDm 2006 biškį pilka
AR 166 2,4JTD 2001 sidabrava
AR 164 2,5TD 1994 juoda