Autorius Tema: Del skilties "MANO ZINUTES"  (Skaityta 14409 kartus)

Neprisijungęs PiPPas

  • Administratorius
  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 7978
  • Vehicle: 2000 Alfa-Romeo 156
  • Karma: +59/-25
  • A l f a R o m e o F a m i l y
    • Žiūrėti profilį
    • PiPPas
Ats: Del skilties "MANO ZINUTES"
« Atsakymas #20 Įrašytas: 2009-11-12 18:51 »
As tave puikiai supratau. tiesiog labai mazai kas raso zinutes tema. taigi jei turetum 100 zinuciu ir vos 10 is ju turetu tema, tai likusias tektu vistiek perziurinet kiekviena, tai kas patogiau ziuret iskart, ar spaudinet kiekviena? Plius ar butina is muses daryti drambli? ??? Juk cia yra tokia tinklapio struktura ir nemanau, kad kitaip dabar staiga galima (ir klausimas ar reiketu) perdarineti. Plius kolkas tau vieninteliam neitiko PM dezutes struktura. Kazkodel visiems kitiems problemu siuo klausimu nera ir nebuvo.

 Vienintele beda, kuri gal kazkiek trikdo siuo klausimu, tai kad nepakankamai aiskus pazymejimas, kada ateina zinute i PM, bet jei zinai kas kur randasi, tai ir problemu nekyla, plius i maila ateina pranesimas. :) Taigi nedarom is muses dramblio arba neisradinejam naujo dviracio ir toliau gyvenam laimingai. ;)
Yra:
'13 AR Giulietta 1.4 TBi TCT MultiAir Sportiva

Buvo:
'00 AR 156 1.8 TS;
'07 AR 159 SW 2.4 JTDm Q-Tronic

Neprisijungęs Koba

  • Jaunuolis
  • **
  • Įrašai: 122
  • Karma: +0/-0
  • Vilnius,AR parduota
    • Žiūrėti profilį
Ats: Del skilties "MANO ZINUTES"
« Atsakymas #21 Įrašytas: 2009-11-12 18:57 »
Na cia tik buvo mano pasiulymas, o jums sprsti ar tai aktualu klubo forumo nariams ar ne. Bet siaip is patirties zinau,kad taip butu patogiau ;)

Neprisijungęs Malūnsparnis

  • Klubo narys
  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1083
  • Karma: +17/-1
    • Žiūrėti profilį
Ats: Del skilties "MANO ZINUTES"
« Atsakymas #22 Įrašytas: 2009-11-12 18:58 »
Kad man viskas aišku su žinutėmis, kai netingiu ir temą įrašau  :D , kadangi jų nekaupiu be saiko, tai ir susirandu viską be jokio vargo  :lol:
AR 159SW 2,4 JTDm Rosso red
Alfa è una macchina per la gente forte di spirito e debole di testa

Neprisijungęs stasius

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1889
  • Karma: +17/-0
  • Vilnius
    • Žiūrėti profilį
Ats: Del skilties "MANO ZINUTES"
« Atsakymas #23 Įrašytas: 2009-11-12 19:07 »
na siūlyti vienokius ar kitokius variantus niekada nėra blogai. jei niekas nieko nedarys, tai nieko ir nevyks. juk logiška. pasiūlymai yra pageidaujami. o tiek, kas sprendžia, manau juos įvertins ir atsirinks, kurie galėtų būti naudingi ar naudotini. taip kad viskas čia ok su siūlymais. kad daugiau jų būtų :)
buvo:
ar 156 2.4 jtd'99, ar 145 1.9 jtd'99, ar 147 1.6 ts'01, lancia lybra 2.4 jtd'01, ar 147 1.9'03, ar 147 1.9'04, ar 156 sw 1.9'01, ar 156 sw 2.4'03, fiat punto 1.3 mjet'05, fiat grande punto 1.2'06, AR 156 SW 1.8 TS '03, fiat bravo 1.4 tjet'08.
yra:
CRV 2.2'09

Neprisijungęs Koba

  • Jaunuolis
  • **
  • Įrašai: 122
  • Karma: +0/-0
  • Vilnius,AR parduota
    • Žiūrėti profilį
Ats: Del skilties "MANO ZINUTES"
« Atsakymas #24 Įrašytas: 2009-11-12 19:28 »
na siūlyti vienokius ar kitokius variantus niekada nėra blogai. jei niekas nieko nedarys, tai nieko ir nevyks. juk logiška. pasiūlymai yra pageidaujami. o tiek, kas sprendžia, manau juos įvertins ir atsirinks, kurie galėtų būti naudingi ar naudotini. taip kad viskas čia ok su siūlymais. kad daugiau jų būtų :)


Ok, bus dar pasiulymu, tai butinai parasysiu paraiska  :D

Neprisijungęs ogiz

  • Jaunuolis
  • **
  • Įrašai: 133
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Del skilties "MANO ZINUTES"
« Atsakymas #25 Įrašytas: 2020-01-22 12:34 »
Sveiki,

ar man vienam taip atrodo kad a/z struktura visiskas jovalas, ir jokio funkcionalumo neatlieka?
1. Negali paziureti issiusto atsakymo i gauta zinute, kol gavejas neatreply'ins
2. paspaudus bet kuria a/z ismeta visu zinuciu poezija, nera jokio konkretaus pokalbio grupavimo.
3. naujausios zinutes nustumiamos i pacia apacia, paspaudus kad rikiuotu pagal data virsuje neissisaugo pasirinkimas ir kita karta vel seniausios zinutes rodomos virsuje...

1 problema issisprestu jei butu ispresta 2 problema - tiesiog grupuoti atskirusp pavienius pokalbius (kaip kad forume tema su atsakymais) su visais savo reply'iais. Tai turetu buti taikytina tiek issiustoms tiek gautoms zinutems
« Paskutinį kartą keitė: 2020-01-22 20:08 sukūrė ogiz »