Autorius Tema: Del skilties "MANO ZINUTES"  (Skaityta 14404 kartus)

Darcikas

  • Svečias
Ats: Del skilties "MANO ZINUTES"
« Atsakymas #10 Įrašytas: 2008-10-08 11:28 »
nu gi galima nusistatyt, kad i pasta siustu. as lyg nepasidares, bet visada pamatau.
o kaip pvz civik forume, kai gauni esi gaves zinute, atsidarant puslapi is karto ismeta pranesima, kad gavai zinute.

tas as ir kalbu,kad butu patogu jog atsidarytu iskart mano zinutes skiltis jeigu butu pranesimu, o ten landzioti  dar i asmenini savo pasta ir sekti ar gavai ar ne, nesamone, kam isvis tokai privilegija yra:) tada jau geriau isijungi foruma ir pasiziuri :)

Neprisijungęs Malūnsparnis

  • Klubo narys
  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1083
  • Karma: +17/-1
    • Žiūrėti profilį
Ats: Del skilties "MANO ZINUTES"
« Atsakymas #11 Įrašytas: 2008-10-08 11:42 »
nu gi galima nusistatyt, kad i pasta siustu. as lyg nepasidares, bet visada pamatau.
o kaip pvz civik forume, kai gauni esi gaves zinute, atsidarant puslapi is karto ismeta pranesima, kad gavai zinute.

tas as ir kalbu,kad butu patogu jog atsidarytu iskart mano zinutes skiltis jeigu butu pranesimu, o ten landzioti  dar i asmenini savo pasta ir sekti ar gavai ar ne, nesamone, kam isvis tokai privilegija yra:) tada jau geriau isijungi foruma ir pasiziuri :)
Man pranešimai į paštą yra labai patogu, nes paštas kol sėdžiu darbe visada įjungtas, taip pat gaunu pranešimus ir iš kito forumo ir žinai koks vyksta veiksmas. O nustatymuose padėti varnelę jokios problemos nematau. Pradžioje gal koks nepatogumas yra, bet pripranti ir viskas OK. Dar nebuvo atvejo, kad pražioplinčiau ;D
AR 159SW 2,4 JTDm Rosso red
Alfa è una macchina per la gente forte di spirito e debole di testa

Darcikas

  • Svečias
Ats: Del skilties "MANO ZINUTES"
« Atsakymas #12 Įrašytas: 2008-10-08 11:52 »
nu gi galima nusistatyt, kad i pasta siustu. as lyg nepasidares, bet visada pamatau.
o kaip pvz civik forume, kai gauni esi gaves zinute, atsidarant puslapi is karto ismeta pranesima, kad gavai zinute.

tas as ir kalbu,kad butu patogu jog atsidarytu iskart mano zinutes skiltis jeigu butu pranesimu, o ten landzioti  dar i asmenini savo pasta ir sekti ar gavai ar ne, nesamone, kam isvis tokai privilegija yra:) tada jau geriau isijungi foruma ir pasiziuri :)
Man pranešimai į paštą yra labai patogu, nes paštas kol sėdžiu darbe visada įjungtas, taip pat gaunu pranešimus ir iš kito forumo ir žinai koks vyksta veiksmas. O nustatymuose padėti varnelę jokios problemos nematau. Pradžioje gal koks nepatogumas yra, bet pripranti ir viskas OK. Dar nebuvo atvejo, kad pražioplinčiau ;D

tai yra nemaza dalis zmoniu, kurie nejungia to pasto, kad pamatytu jog gavo zinute forume.. tai gerai kad pas jus visad ijungtas koks outlook'as ir visad online bunat.. bet ne visi gi... kiti pastais visais nesinaudoja...  p.s. varnele niekada nebuvo sunku uzsideti... bet jei netikrini pasto daznai....

Neprisijungęs stasius

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1889
  • Karma: +17/-0
  • Vilnius
    • Žiūrėti profilį
Ats: Del skilties "MANO ZINUTES"
« Atsakymas #13 Įrašytas: 2008-10-08 12:50 »
tai yra nemaza dalis zmoniu, kurie nejungia to pasto, kad pamatytu jog gavo zinute forume.. tai gerai kad pas jus visad ijungtas koks outlook'as ir visad online bunat.. bet ne visi gi... kiti pastais visais nesinaudoja...  p.s. varnele niekada nebuvo sunku uzsideti... bet jei netikrini pasto daznai....

tu cia kazkaip dramatizuoji labai :)
pasirodo ir cia yra funkcija (zr. gringo foto), kad issoktu pranesimo langelis kai gauni zinute ;) tik uzdek varnele kur reikia. o pasta gali pamirst, nes jei nesinaudoji, tai ir nereikia. juk kad pamatyt zinute nebutina eiti ja tikrint per pasta ;) uzdek varnele, kad issoktu langelis ir bus ok.
buvo:
ar 156 2.4 jtd'99, ar 145 1.9 jtd'99, ar 147 1.6 ts'01, lancia lybra 2.4 jtd'01, ar 147 1.9'03, ar 147 1.9'04, ar 156 sw 1.9'01, ar 156 sw 2.4'03, fiat punto 1.3 mjet'05, fiat grande punto 1.2'06, AR 156 SW 1.8 TS '03, fiat bravo 1.4 tjet'08.
yra:
CRV 2.2'09

Darcikas

  • Svečias
Ats: Del skilties "MANO ZINUTES"
« Atsakymas #14 Įrašytas: 2008-10-08 13:21 »
tai yra nemaza dalis zmoniu, kurie nejungia to pasto, kad pamatytu jog gavo zinute forume.. tai gerai kad pas jus visad ijungtas koks outlook'as ir visad online bunat.. bet ne visi gi... kiti pastais visais nesinaudoja...  p.s. varnele niekada nebuvo sunku uzsideti... bet jei netikrini pasto daznai....

tu cia kazkaip dramatizuoji labai :)
pasirodo ir cia yra funkcija (zr. gringo foto), kad issoktu pranesimo langelis kai gauni zinute ;) tik uzdek varnele kur reikia. o pasta gali pamirst, nes jei nesinaudoji, tai ir nereikia. juk kad pamatyt zinute nebutina eiti ja tikrint per pasta ;) uzdek varnele, kad issoktu langelis ir bus ok.


na tai viskas labai gerai gi, as tik uzgincyjau ta fakta, kad cia visi su tais pastais naudojasi, o as noriu pasakyti kad ne visi naudojaSI :) o del issokancio lango viskas ciki tada

Neprisijungęs Dancius

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 4409
  • Karma: +6/-5
    • Žiūrėti profilį
Ats: Del skilties "MANO ZINUTES"
« Atsakymas #15 Įrašytas: 2008-10-09 16:16 »
tai is pradziu reik panagrinet  viska gerai,o paskui jau kabintis :D  ir as buvau tox prativnas ipac kai pakeite web dizaina,rasinejau tomui pm kas kur skundzias, bet visi uzaugam  :alaus:
AR159 2.0 jtdm Ti

Neprisijungęs Masas

Ats: Del skilties "MANO ZINUTES"
« Atsakymas #16 Įrašytas: 2008-10-12 20:01 »
aciu uz iskelta problema, man ji irgi buvo, pabandysiu ir as pasidaryti kad ten isoktu kazkoks langelis :)
AR CCC 147 1.9 103kW Nr.12

Neprisijungęs Koba

  • Jaunuolis
  • **
  • Įrašai: 122
  • Karma: +0/-0
  • Vilnius,AR parduota
    • Žiūrėti profilį
Ats: Del skilties "MANO ZINUTES"
« Atsakymas #17 Įrašytas: 2009-11-12 18:30 »
Iulyciau padaryti taip:
Kad nebutu viso to teksto, o kai ateina zinute asmenine, kad butu tik tema, o norint ja pasiziureti, paspaudi ant temos pavadinimo ir atsidaro langelis su tekstu. Tikrai manau butu ir daugiau laisvos vietos ir t.t.

Neprisijungęs PiPPas

  • Administratorius
  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 7978
  • Vehicle: 2000 Alfa-Romeo 156
  • Karma: +59/-25
  • A l f a R o m e o F a m i l y
    • Žiūrėti profilį
    • PiPPas
Ats: Del skilties "MANO ZINUTES"
« Atsakymas #18 Įrašytas: 2009-11-12 18:37 »
Nelabai supratau... O tai tau vietos mazai ar kaip? :o :D Pas mane dezuteje guli keli simtai zinuciu ir nematau ten jokiu problemu, taigi nelabai supratau kodel cia dabar taip staiga iskilo kazkokios bedos del tokio menkniekio kaip asmenines zinutes. ;) :)
Yra:
'13 AR Giulietta 1.4 TBi TCT MultiAir Sportiva

Buvo:
'00 AR 156 1.8 TS;
'07 AR 159 SW 2.4 JTDm Q-Tronic

Neprisijungęs Koba

  • Jaunuolis
  • **
  • Įrašai: 122
  • Karma: +0/-0
  • Vilnius,AR parduota
    • Žiūrėti profilį
Ats: Del skilties "MANO ZINUTES"
« Atsakymas #19 Įrašytas: 2009-11-12 18:45 »
Nelabai supratau... O tai tau vietos mazai ar kaip? :o :D Pas mane dezuteje guli keli simtai zinuciu ir nematau ten jokiu problemu, taigi nelabai supratau kodel cia dabar taip staiga iskilo kazkokios bedos del tokio menkniekio kaip asmenines zinutes. ;) :)


Tu mane netaip supratai, jei butu tik temos, butu patogiau surasti tik ta tema o ne skaityti visos zinutes ir ieskoti butent to, ko tau reikia, jei pvz: tu  man atsiuntei naudinga info, ir mes po menesio susirasinejimo su tavim,man staiga prireike tos temos kuriaj naudinga info, tai as tik pagal temos pavadinimus galeciau ja daug greiciau rasti negu skaityti atgal menesio susirasinejima ir ieskoti butent ta zinute,kuriai yra ta naudinga info. Ir tikrai butu daug patogiau jei butu taip. (kur virs zinuciu parasytas laikas,temos pavadinimas ir autorius, ir kvadratikas zimeti ar istrinti ta zinute)
Dabar supratai apie ka as?