Autorius Tema: Alfa Romeo 159, kam įdomu...  (Skaityta 44482 kartus)

Neprisijungęs Malūnsparnis

  • Klubo narys
  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1083
  • Karma: +17/-1
    • Žiūrėti profilį
Ats: Alfa Romeo 159, kam įdomu...
« Atsakymas #40 Įrašytas: 2009-02-05 20:51 »
 ^-^ Apie naujumą nesiparink, waterman, tik salone nauja, o kai "aplaistai" ir praeina vos ne du metukai, koks čia naujumas, kiekvienam savas laikas yra.  :D
Pirmų atsarginių dalių pirkimas: nulaužiau galinio stiklo valytuvą per skubotą neatsargumą, pasirodo yra labai reikalingas, nes jis, žalgtys, suveikia automatiškai įjungus atbulinę eigą jei prieš tai brukštelni priekinius. Plastmasinis jis visas pasirodo buvo. 5 min. darbo ir vietoje naujas.
AR 159SW 2,4 JTDm Rosso red
Alfa è una macchina per la gente forte di spirito e debole di testa

Neprisijungęs Disco_V

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 4374
  • Karma: +10/-7
    • Žiūrėti profilį
Ats: Alfa Romeo 159, kam įdomu...
« Atsakymas #41 Įrašytas: 2009-02-05 20:58 »
Kad viesiem is cia besilankanciu tiek islaidu per du metus, kaip tau ;D ;)
Buvo: Alfa Romeo 156, 2.0 T.S. 1998 m. Rosso...
Buvo: Alfa Romeo 156, 2.4 JTD. 2003 m. Blu Meteo...
Yra: SAAB 9-3 SW, 1.9 TiD. 2005 m. Black...
Bus:   Alfa Romeo 159

"La meccanica delle emozioni"

Neprisijungęs Disco_V

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 4374
  • Karma: +10/-7
    • Žiūrėti profilį
Ats: Alfa Romeo 159, kam įdomu...
« Atsakymas #42 Įrašytas: 2009-02-11 00:21 »
o beje, kaip nusprendei pirkti butent Alfa, o ne kitos markes auto? :) anksciau esi sia marke vairaves, ar butent sitas modelis uzkabino?
Buvo: Alfa Romeo 156, 2.0 T.S. 1998 m. Rosso...
Buvo: Alfa Romeo 156, 2.4 JTD. 2003 m. Blu Meteo...
Yra: SAAB 9-3 SW, 1.9 TiD. 2005 m. Black...
Bus:   Alfa Romeo 159

"La meccanica delle emozioni"

Neprisijungęs Malūnsparnis

  • Klubo narys
  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1083
  • Karma: +17/-1
    • Žiūrėti profilį
Ats: Alfa Romeo 159, kam įdomu...
« Atsakymas #43 Įrašytas: 2009-02-11 11:09 »
o beje, kaip nusprendei pirkti butent Alfa, o ne kitos markes auto? :) anksciau esi sia marke vairaves, ar butent sitas modelis uzkabino?
Ne, anksčiau neteko.
Patiko dizainas ir variklių pasirinkimas -galingesni negu kitų markių. Visada, pirma, man turi pačiam patikti, o kiti rodikliai taip pat svarbūs, bet jau lyg antroje vietoje.  :-\ Pasirinkdamas abejojau dėl patikimumo, bet su mintim "jeigu..." surizikavau. Kol kas esu patenkintas, o kiap bus toliau matysim  :o :D .
AR 159SW 2,4 JTDm Rosso red
Alfa è una macchina per la gente forte di spirito e debole di testa

Neprisijungęs Malūnsparnis

  • Klubo narys
  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1083
  • Karma: +17/-1
    • Žiūrėti profilį
Ats: Alfa Romeo 159, kam įdomu...
« Atsakymas #44 Įrašytas: 2009-04-03 21:20 »
Veiksmas vyksta toliau. Alfutė rieda tuom kartu puikiai  :D , bet autoatbgugnavos darbais esu žiauriai nepatenkitas, sugebėk taip atbalansuoti ratus, kad netiktų, svareliai liečia suportus! (brembo), lyg nežinotų. Šakės, apšalau, pakeitęs žieminius į vasarinius ratus. Važiuoju ryt bartis, priminsiu ir senesnes nuodėmes jiems, naudos labai nesitikiu, nepataisomi yra, bet nors relax sau atliksiu.. ;D   >:(  .Bent ratus perbalansuos.... ;D
« Paskutinį kartą keitė: 2009-04-03 21:22 sukūrė Malūnsparnis »
AR 159SW 2,4 JTDm Rosso red
Alfa è una macchina per la gente forte di spirito e debole di testa

Neprisijungęs Malūnsparnis

  • Klubo narys
  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1083
  • Karma: +17/-1
    • Žiūrėti profilį
Ats: Alfa Romeo 159, kam įdomu...
« Atsakymas #45 Įrašytas: 2009-04-04 21:16 »
Paburnojau, išsakiau savo mandagiai nuomonę apie jų darbą, bet kai darbuotojas supratingas malonus buvo šiandien (ne tas "bernas" su kuom sunkiai šnekamasi, kas lankosi žino apie ką kalbu), perbalansavo ratus kaip garantinį aptarnavimą. Dėkui. Dabar puiku. Riedam ...ššššššš....sklandžiai.
Dėkui Remigijui už knygutę lietuvių kalba  :D
AR 159SW 2,4 JTDm Rosso red
Alfa è una macchina per la gente forte di spirito e debole di testa

Neprisijungęs Malūnsparnis

  • Klubo narys
  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1083
  • Karma: +17/-1
    • Žiūrėti profilį
Ats: Alfa Romeo 159, kam įdomu...
« Atsakymas #46 Įrašytas: 2009-06-20 20:45 »
Radau straipsnį apie 159-tą, jei kam įdomu:

http://www.avto.ru/review/post_12460.html
AR 159SW 2,4 JTDm Rosso red
Alfa è una macchina per la gente forte di spirito e debole di testa

Neprisijungęs Q4

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1490
  • Karma: +4/-14
  • Dabar Subaru
    • Žiūrėti profilį
Ats: Alfa Romeo 159, kam įdomu...
« Atsakymas #47 Įrašytas: 2009-06-29 20:34 »
o beje, kaip nusprendei pirkti butent Alfa, o ne kitos markes auto? :) anksciau esi sia marke vairaves, ar butent sitas modelis uzkabino?
Ne, anksčiau neteko.
Patiko dizainas ir variklių pasirinkimas -galingesni negu kitų markių. Visada, pirma, man turi pačiam patikti, o kiti rodikliai taip pat svarbūs, bet jau lyg antroje vietoje.  :-\ Pasirinkdamas abejojau dėl patikimumo, bet su mintim "jeigu..." surizikavau. Kol kas esu patenkintas, o kiap bus toliau matysim  :o :D .
o kodel nepirkai su 1,9jtdm motoru, nes daugiau vazineji po vilniu, tai 1,9 butu kuro sanaudos mazesnes nei 2,4jtdm ;)
2017m. Subaru forester 2.5 127kw mano
2014m. Subaru XV 2.0 hybrid 119kw žmonos
2011m. Yamaha Grizly-450 laisvalaikiui



Perku įvairų MIŠKĄ, tel-868236606

Neprisijungęs Malūnsparnis

  • Klubo narys
  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1083
  • Karma: +17/-1
    • Žiūrėti profilį
Ats: Alfa Romeo 159, kam įdomu...
« Atsakymas #48 Įrašytas: 2009-07-25 23:48 »
o beje, kaip nusprendei pirkti butent Alfa, o ne kitos markes auto? :) anksciau esi sia marke vairaves, ar butent sitas modelis uzkabino?
Ne, anksčiau neteko.
Patiko dizainas ir variklių pasirinkimas -galingesni negu kitų markių. Visada, pirma, man turi pačiam patikti, o kiti rodikliai taip pat svarbūs, bet jau lyg antroje vietoje.  :-\ Pasirinkdamas abejojau dėl patikimumo, bet su mintim "jeigu..." surizikavau. Kol kas esu patenkintas, o kiap bus toliau matysim  :o :D .
o kodel nepirkai su 1,9jtdm motoru, nes daugiau vazineji po vilniu, tai 1,9 butu kuro sanaudos mazesnes nei 2,4jtdm ;)
Jau ne, ačiū, 1,9 būtų ne kas, nes mašina sunki, nepakaktų galios, o su 2,4 lyg normaliai, nors aš jau link pensininko amžiaus gretinuosi, bliam cha cha chaaaa, bet dar pensininkas esu...  ;D
Kainos skirtumas vienareikšmiškai nurodė ką pasirinkti - jau taip nelabai skiriasi kai perki už per 100.000Lt. Vot taip ir gavosi...Alfa 159 nupirkau. O tuos pinigus galima būtų ir protingiau išleisti...
« Paskutinį kartą keitė: 2009-07-25 23:53 sukūrė Malūnsparnis »
AR 159SW 2,4 JTDm Rosso red
Alfa è una macchina per la gente forte di spirito e debole di testa

Neprisijungęs vanagiux

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 5282
  • Karma: +23/-54
    • Žiūrėti profilį
Ats: Alfa Romeo 159, kam įdomu...
« Atsakymas #49 Įrašytas: 2010-05-17 17:36 »
Tai gi teko pabendrauti su vienu 159 savininku Lietuvoje, pirko ja absoliuciai nauja, pries tai turejo 156 2.5 V6 tai vargo su ta alfa ne tas zodis dar jam pats meistru ir daliu padejau ieskoti, isigyjo 159 tai vargsta taip pat kaip ir su 156 (cia pagal ji), sake uzkniso vazineti i garantini, kuriame niekada nieko doro nemato ir nepataiso, pirmi gedimai prasidejo 2008 pradzioje per salcius , sake jau ir kelyje buvo uzsilenkus karta ir mieste, pirko 2007m viduryje visiskai nauja uz 110000lt tai nori atsikratyti uz 40000lt bent jau kol dar tiek iseina gauti. Tai va tokie toks atsiliepimas is alfisto vieno apie 159. P.S. jis zmogus kuris nemegsta knistis garaze, nekeicia nei tepalu, nei kaladeliu pats, tik servisuose ir ieskoti kodel vienas ar kitas neveikia dalykas ar kodel kazkas salone ceza tikrai neiesko, sake net lempuciu pats nekeicia, kaip sakant nauja masina 5-6 metus turi vaziuoti neremontuota rimtai :D deja jam jau per 3 metu teko daug remontuotis.