Autorius Tema: Alfa 155 V6  (Skaityta 10207 kartus)

Darcikas

  • Svečias
Ats: Alfa 155 V6
« Atsakymas #20 Įrašytas: 2008-09-03 11:42 »
Nebesiginčykit  :) 94 metu ji yra, 17 at manosios jau nebetilptu nes ir sitie gale siekia pasparnes

mes diskutuojam apei tavaji bolida:) noreciau tokio :)

Suprantu kad diskutuojat  :) as juo dziaugiuosi, seniai ji man krito i aki, dar galvojau apie 156, bet man 155 sportiskesne ir agresyvesne atrodo. Nors ir senesne bet nutariau imti 155 ir nesigailiu.

teisingai, man kuo kampuotesne tuo geriau :) ir pakaba lengvai tvarkoma:) ir jos pigi eksloatacija, na o variklis irgi geras.. sunkei uzmustum 2.5 v6 :) kiek tau ji suvartoja? mieste  ir uzmiestyje?

Neprisijungęs ramke5

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 34
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Alfa 155 V6
« Atsakymas #21 Įrašytas: 2008-09-03 12:04 »
Nebesiginčykit  :) 94 metu ji yra, 17 at manosios jau nebetilptu nes ir sitie gale siekia pasparnes

mes diskutuojam apei tavaji bolida:) noreciau tokio :)

Suprantu kad diskutuojat  :) as juo dziaugiuosi, seniai ji man krito i aki, dar galvojau apie 156, bet man 155 sportiskesne ir agresyvesne atrodo. Nors ir senesne bet nutariau imti 155 ir nesigailiu.

teisingai, man kuo kampuotesne tuo geriau :) ir pakaba lengvai tvarkoma:) ir jos pigi eksloatacija, na o variklis irgi geras.. sunkei uzmustum 2.5 v6 :) kiek tau ji suvartoja? mieste  ir uzmiestyje?

Neskaiciavau, ziurint kaip vaziuoji  :) jei pavaikai gerai tai kuro rodykle krenta ant akiu (o taip buna labai dažnai), jei ramiai vazineji tai manau visai normaliai kaip tokiam varikliui. Užmiestyje ramiai važiuojant į 9 ltr. telpu.
Alfa Romeo 155 V6 buvo linksma :)
Reno Espace dabar darbas :(

unNick

  • Svečias
Ats: Alfa 155 V6
« Atsakymas #22 Įrašytas: 2008-09-03 14:56 »
afigienai. super.