Autorius Tema: Noriu pirkti Alfa Romeo 156  (Skaityta 904895 kartus)

Neprisijungęs PiPPas

  • Administratorius
  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 7978
  • Vehicle: 2000 Alfa-Romeo 156
  • Karma: +59/-25
  • A l f a R o m e o F a m i l y
    • Žiūrėti profilį
    • PiPPas
Ats: Noriu pirkti Alfa Romeo 156
« Atsakymas #90 Įrašytas: 2008-11-01 23:33 »
Ner uz ka. OO siaip nesu dyzelistas,tai siuo klausimu nelabai ka pakonsultuot galiu. Reiktu palaukti,kol dyzeliuku vartotojai pasireiks. Siaip ziurint uz tokiai kaina,tai dyzeliukas gal net ir saugiau butu,nes TS varikliukai reikalauja nemazos prieziuros ir JTD tu metu butu stipresni varikliai. Benzinai patvaresni nuo 2002 metu,kai prasidejo JTS varikliai. Siaip mano 1.8 TS gan smagus varikliukas. Uztenka ir traukos ir sanaudos,kaip benzinui nera labai kosmines. Nors siaip nelabai i jas beziuriu,nes daugiau uzmiestyje tenka trintis. Taigi laukiam dyzelistu ir jie manau paes apsisprest ar bent kazkiek suteikt daugiau ziniu. ;)
Yra:
'13 AR Giulietta 1.4 TBi TCT MultiAir Sportiva

Buvo:
'00 AR 156 1.8 TS;
'07 AR 159 SW 2.4 JTDm Q-Tronic

Neprisijungęs stafas

  • Lankytojas
  • ***
  • Įrašai: 231
  • Karma: +1/-5
    • Žiūrėti profilį
Ats: Noriu pirkti Alfa Romeo 156
« Atsakymas #91 Įrašytas: 2008-11-02 20:26 »
2.4 geras dizeliukas 150 arkliuku man patinka...su benzu tais ts nera ko lyginti...o jei dar cipuka proto ribose tai visai daiktas butu....bet 1.9 silpnokas...tenka pasiwazineti....priswiles...ne tas.nu gal kitiems ir uztenka...kas prie ko pripranta...200arkliuku ir man nepamaisytu...

Eidmantas

  • Svečias
Ats: Noriu pirkti Alfa Romeo 156
« Atsakymas #92 Įrašytas: 2008-11-02 23:36 »
2.4 geras dizeliukas 150 arkliuku man patinka...su benzu tais ts nera ko lyginti...o jei dar cipuka proto ribose tai visai daiktas butu....bet 1.9 silpnokas...tenka pasiwazineti....priswiles...ne tas.nu gal kitiems ir uztenka...kas prie ko pripranta...200arkliuku ir man nepamaisytu...
Ne apie arklius snekam ir ne apie sanaudas, labai mazos tos 2.4JTD, ant tokiu masinu iki 9L tai nera daug.

Snekam apie tai, kad nupirkus 99~ metu 1.9JTD/2.4JTD ir kas pora men nuvarant profilaktika pasiziuret nebutu problemu tarkim su turbina labai dideliu ir nereiketu mesti 1-2K i tvarkyma, taigi tiesiog kas yra "stabiliau" ar 1.9 ar 2.4...

Neprisijungęs Kerosin

  • Patyręs
  • ****
  • Įrašai: 663
  • Karma: +13/-42
    • Žiūrėti profilį
Ats: Noriu pirkti Alfa Romeo 156
« Atsakymas #93 Įrašytas: 2008-11-02 23:43 »
2.4 geras dizeliukas 150 arkliuku man patinka...su benzu tais ts nera ko lyginti...o jei dar cipuka proto ribose tai visai daiktas butu....bet 1.9 silpnokas...tenka pasiwazineti....priswiles...ne tas.nu gal kitiems ir uztenka...kas prie ko pripranta...200arkliuku ir man nepamaisytu...
Ne apie arklius snekam ir ne apie sanaudas, labai mazos tos 2.4JTD, ant tokiu masinu iki 9L tai nera daug.

Snekam apie tai, kad nupirkus 99~ metu 1.9JTD/2.4JTD ir kas pora men nuvarant profilaktika pasiziuret nebutu problemu tarkim su turbina labai dideliu ir nereiketu mesti 1-2K i tvarkyma, taigi tiesiog kas yra "stabiliau" ar 1.9 ar 2.4...

praktiskai tas pats situo atveju,tik 2.4 smagesnis,o del patvarumo negirdėjau,kad labai skiriasi
Buvo:AR 33 1.7 biturbo,AR 33 1.4,AR 164 2.5td,AR 166 2.0v6 turbo,AR 164 2.5td,AR 164 V6 24v

Neprisijungęs Kerosin

  • Patyręs
  • ****
  • Įrašai: 663
  • Karma: +13/-42
    • Žiūrėti profilį
Ats: Noriu pirkti Alfa Romeo 156
« Atsakymas #94 Įrašytas: 2008-11-02 23:47 »
ir nereik tos profilaktikos kas porą mėnesių,nupirkęs padaryk kas reik ir važiuosi,ir užmirši kapotą atsidarinėt
Buvo:AR 33 1.7 biturbo,AR 33 1.4,AR 164 2.5td,AR 166 2.0v6 turbo,AR 164 2.5td,AR 164 V6 24v

Eidmantas

  • Svečias
Ats: Noriu pirkti Alfa Romeo 156
« Atsakymas #95 Įrašytas: 2008-11-03 00:22 »
ir nereik tos profilaktikos kas porą mėnesių,nupirkęs padaryk kas reik ir važiuosi,ir užmirši kapotą atsidarinėt
Na matai dar laiko liko iki pirkimo ir stengiuosi susitaupyt ir siaip i prieki biudzeta persizvelgt tai neskubu tai domiuosi dabar, o kaip supratau nusipirkus reiketu visus filtrus dirziukus ir tepaliukus, taipogi vaziuokle ir variklio diagnostika pasidaryt pries perkant ir sutvarkyt jei jau su "nuolaida" nusipirkus mazus defektus sutvarkyt.. Cia nera problemu - viskas prekrasno.
Bet nuo pat mazumos mane gazdino, kad Italu ir prancuzu masinos genda, taigi siaip stengsiuos priziuret ir atidarynesiu kapota recykiais ;).

Taigi nereiketu baidytis 2.4JTD, jei turbina smigs tai tokios pat galimybes kaip ir 1.9JTD?

Neprisijungęs stafas

  • Lankytojas
  • ***
  • Įrašai: 231
  • Karma: +1/-5
    • Žiūrėti profilį
Ats: Noriu pirkti Alfa Romeo 156
« Atsakymas #96 Įrašytas: 2008-11-03 10:58 »
tu jau is anksto nusiteikes kad tau ta turbina smigs....pas mane jau trecias AR modelis.nu pirmas buvo benzas...bet dabar antra su 2,4varikliuku ir nematau jokiu pr....pakankamai gerai laiko tos turbos ir t.t....aisku amzino nieko nera. ;D

Neprisijungęs KLIFF

Ats: Noriu pirkti Alfa Romeo 156
« Atsakymas #97 Įrašytas: 2008-11-03 11:22 »
ir nereik tos profilaktikos kas porą mėnesių,nupirkęs padaryk kas reik ir važiuosi,ir užmirši kapotą atsidarinėt
Na matai dar laiko liko iki pirkimo ir stengiuosi susitaupyt ir siaip i prieki biudzeta persizvelgt tai neskubu tai domiuosi dabar, o kaip supratau nusipirkus reiketu visus filtrus dirziukus ir tepaliukus, taipogi vaziuokle ir variklio diagnostika pasidaryt pries perkant ir sutvarkyt jei jau su "nuolaida" nusipirkus mazus defektus sutvarkyt.. Cia nera problemu - viskas prekrasno.
Bet nuo pat mazumos mane gazdino, kad Italu ir prancuzu masinos genda, taigi siaip stengsiuos priziuret ir atidarynesiu kapota recykiais ;).

mane kazkada seni diedai gasdindavo, kad ir japonu masinos nepatvarios, o stai dabar tie patys kalba, neva pacios patvariausios, o prancuzu geriausios. maziau tu kalbu klausykis. o kapota siaip ar taip reikia reguliariai atsidaryti, patikrinti tepalo, "antifrizo" lygi ar siaip visa ta sistema pasigrozeti. cia jau eksploatacine prieziura.
Buvo:146 DEU119 / 146 DOF955 / 155 8V.DH20176 / 156 DJ97142 / 166 NE87491

Neprisijungęs gringas

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1531
  • Karma: +7/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Noriu pirkti Alfa Romeo 156
« Atsakymas #98 Įrašytas: 2008-11-03 12:39 »
Jei bijai, geriau is viso tokios markes nepirk. Vaziuosi drebedamas kad kazkas tuoj atsitiks. Pirk japoniska ar vokiska. Visos genda, o tokio lygio ir remontas panasiai visu kainuoja. Jei nusipirksi neuzpjauta vaziuosi, retsykiais vaziuokle patvarkydamas. Jei uzpjauta, tai pinigeliai nespes tavo rankoj apsilt. Taip jau yra, taip jau bus!
Del turbinos maziausiai pergyvenk, tik pirkdamas apziurek ar nevaro tepalu.
AR 159 1.9JTDm 2006 biškį pilka
AR 166 2,4JTD 2001 sidabrava
AR 164 2,5TD 1994 juoda

Eidmantas

  • Svečias
Ats: Noriu pirkti Alfa Romeo 156
« Atsakymas #99 Įrašytas: 2008-11-03 16:41 »
Jei bijai, geriau is viso tokios markes nepirk. Vaziuosi drebedamas kad kazkas tuoj atsitiks. Pirk japoniska ar vokiska. Visos genda, o tokio lygio ir remontas panasiai visu kainuoja. Jei nusipirksi neuzpjauta vaziuosi, retsykiais vaziuokle patvarkydamas. Jei uzpjauta, tai pinigeliai nespes tavo rankoj apsilt. Taip jau yra, taip jau bus!
Del turbinos maziausiai pergyvenk, tik pirkdamas apziurek ar nevaro tepalu.
Kai jau bus tas laikas, tai turbut paprasysiu is alfa klubo kokio zmogelio kartu vaziuoti  :cart:

"Del turbinos maziausiai pergyvenk, tik pirkdamas apziurek ar nevaro tepalu." - nevaro tepalu pacioi turbinoi? Ar kaip, nelabai suprantu.. galetum placiau paaiskinti?

Beto kaip su tuo chipavimu, kiek girdejau vieni labai patenkinti, o alfa forume skaiciau, teigia kad tada turbina nelabai gerai belaiko..?

Aciu visiems beto uz pagalba :).
« Paskutinį kartą keitė: 2008-11-03 18:16 sukūrė Eidmantas »