Autorius Tema: Noriu pirkti Alfa Romeo 156  (Skaityta 905061 kartus)

MrCyBoRg

  • Svečias
Ats: Noriu pirkti Alfa Romeo 156
« Atsakymas #70 Įrašytas: 2008-10-21 07:44 »
O tai tarpine bus sunku rasti :) labai jau kaina didele.. ar cia siap aukos ieskai.. parduosi bus gerai jei ne sau pasiliksi :D

beje kas per garantija 30K ? pakabai? :D

Neprisijungęs warlock

  • Patyręs
  • ****
  • Įrašai: 422
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Noriu pirkti Alfa Romeo 156
« Atsakymas #71 Įrašytas: 2008-10-21 10:50 »
Pirk tu geriau 155 alfa viena is paskutiniuju, berods 97m buvo, nes kitaip tapsi dar vienu ANTIALFISTU.

Alfa 155 1.8TS
Alfa 156 2.0TS Selespeed

Neprisijungęs Povilas156

  • Patyręs
  • ****
  • Įrašai: 454
  • Karma: +2/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Noriu pirkti Alfa Romeo 156
« Atsakymas #72 Įrašytas: 2008-10-23 21:20 »
O tai tarpine bus sunku rasti :) labai jau kaina didele.. ar cia siap aukos ieskai.. parduosi bus gerai jei ne sau pasiliksi :D

beje kas per garantija 30K ? pakabai? :D

Aha panasiai,man visiskai px ar parduosiu,o kaina nemeza,bet manau normali uz geros bukles automobili  ;)  kam nepatinka gali pirkt koki triperiuka uz 5k ir isparduot dalim menesi pasidziauges  ;D  pakaba buvo visa restauruota ir dar garantija apie 30k km liko.
Alfa 156 2.0ts 98m  (Ex)
Primera P12/Civic EP4

Neprisijungęs gringas

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1531
  • Karma: +7/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Noriu pirkti Alfa Romeo 156
« Atsakymas #73 Įrašytas: 2008-10-24 09:41 »
bet del pakaos garantijos tai cia kuriam servise koks pavadinimas?
Dar ne tokiu dalyku is pardaveju esu girdejes ;) Servise niekas tiek neduoda. Turi gal zmoga zodine garantija kokiai 40000km is auksarankiu. A golpo su alfa nelygink. Net top gear maziau 800 svaru alfos nerado ;) ;D
AR 159 1.9JTDm 2006 biškį pilka
AR 166 2,4JTD 2001 sidabrava
AR 164 2,5TD 1994 juoda

Neprisijungęs 1e2r456t

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 18
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Noriu pirkti Alfa Romeo 156
« Atsakymas #74 Įrašytas: 2008-10-24 09:59 »
Panevėžy, Šasi servise davė garantiją 20000 km
AR SW 2.4 JTD

ItsmellsFunny

  • Svečias
Ats: Noriu pirkti Alfa Romeo 156
« Atsakymas #75 Įrašytas: 2008-10-24 18:09 »
As tai noreciau pasakyt, kad aciu dievui kad nesusitinka visi kurie uz ir pries alfonsus nes kovu laukas garantuotai  :smilie: o siaip as pats savo alfa nesiskundziu ir neturiu ka blogo apie kitas markes pasakyt, mani serviza tenka retokai uzsukt. bet as ir nedroziu ten kur nereikia, o jei nusiperkat ir laikot pastoviai uzmyne tai beabejo nelaiko, net ir f1 sugenda motorai ir  t.t.
Siaip isvis kam nepatinka alfos parduokit ir pirkit kitas, man patinka sita masina. kodėl? net nezinau pamaciau ir prilipo.

Neprisijungęs cili

  • Lankytojas
  • ***
  • Įrašai: 375
  • Karma: +2/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Noriu pirkti Alfa Romeo 156
« Atsakymas #76 Įrašytas: 2008-10-24 19:20 »
Del garantijos tai kiekvienas save gerbiantis meistras ar servisas duoda kazkokia garantija SAVO atliktiems darbams, kartu ir detalems, nes su garantija "iki vartu" toli neisi.
Aisku, visalaik yra landu ir landeliu isvengti tu garantiniu darbu, bet tai jau kita tema.
Pvz., keiciami sarnyrai ar sailentblokai ir pamatai kad amortikai bega, pasakai seimininkui, ir jau jo problema- arba keiti amortikus, arba jokios garantijos.
Sorry uz offtopic, bet taip daugiausia ir buna - pigiai nuperka damusta masiniuka uzsieny, cia padaro "iki turgaus", palyginus nebrangiai parduoda, o paskui prasideda "alfa tokia ir kitokia".
Is kitos puses, visoje Europoje pagrindine "italu" problema- prastas servisas, tuo skundziasi bet kuriame alfistu forume, ir aisku, tokia neprieziura irgi itakoja dabartini stovi.
O davedus iki gero stovio, galima ir alfa vazineti be problemu, tik aisku atsistoja pradinio stovio ir geru meistru klausimas.
DUCATI 750M!

Neprisijungęs Povilas156

  • Patyręs
  • ****
  • Įrašai: 454
  • Karma: +2/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Noriu pirkti Alfa Romeo 156
« Atsakymas #77 Įrašytas: 2008-10-24 19:52 »
Man irgi idomu kaip ta garantija duoda, zodine ar rastiska? :)

Zodine sita garantija ju darbams,pas save uzrase masinos num. ir kilometraza ir tiek,bet bent jau man jokiu problemu nekilo kai reikejo kreiptis.Tas servisas jau 10 metu dirba ir turi gera varda  ;) o restauruoja sarnyrus ir sailenblokus jei kas nezino,tai ir yra didziausias galvos skausmas 156-os vairuotojams ;)
Alfa 156 2.0ts 98m  (Ex)
Primera P12/Civic EP4

Neprisijungęs stafas

  • Lankytojas
  • ***
  • Įrašai: 231
  • Karma: +1/-5
    • Žiūrėti profilį
Ats: Noriu pirkti Alfa Romeo 156
« Atsakymas #78 Įrašytas: 2008-10-26 13:33 »
juokas yma...nusiwarau susiremontuoju ir jokiu problemu....ir servizo man pakanka...ubagai prisiperka pigiiu automopbiliu va cia problema.nesugebate susitwarkyti nepirkite...as jokiu pr.neturiu...moku pinigus man ir suremontuoja...o bliauna cia pastebejau kam problemos su finansais...

Neprisijungęs mx1

  • Jaunuolis
  • **
  • Įrašai: 159
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Noriu pirkti Alfa Romeo 156
« Atsakymas #79 Įrašytas: 2008-10-27 13:52 »
juokas yma...nusiwarau susiremontuoju ir jokiu problemu....ir servizo man pakanka...ubagai prisiperka pigiiu automopbiliu va cia problema.nesugebate susitwarkyti nepirkite...as jokiu pr.neturiu...moku pinigus man ir suremontuoja...o bliauna cia pastebejau kam problemos su finansais...
Pritariu kolegai. Kai perki, yra du variantai: perki gerą auto, bet tada moki daug pinigų; perki pigiai, bet tada brangiai remontuoji. Bet kuriuo atveju reikia daug pinigėlių. Prieš perkant alfą, reikėtų pagalvoti, kad ir eksploatacinės išlaidos dar bus. Jeigu tai įvertintų perkantys, mažiau būtų nepatenkintų :angry:
buvo: '99m. AR156 2.4JTD
          10m. AR159 2.0JTDm