Admino kampelis > Pasiūlymai dėl forumo...

Pasiulymas del forumo:

(1/36) > >>

PiPPas:
 Pasivaiksciojes po Europos AR forumus, pamaciau gan idomiu dalyku... Manyciau vienas pagrindiniu,kuri noreciau pasiulyt adminams (jei aisku tai yra imanoma),tai anglu kalbos ivedimas panaudojant veleveles... Turiu omenyje,kad paspaudus ant D.Britanijos veleveles,galima butu automatiskai pakeisti dauguma forumo pavadinimu anglu kalbos zodziais... Ypac tokias funkcijas, kaip "mano zinutes", "galerija", "atsijungti", "prisijungti", "skelbimai", "kurti nauja tema", "cituoti" ir t.t. Taip galetu prisijungti ir daugiau uzsienieciu,norinciu padiskutuoti tam tikrais klausimais... Taip yra tam skirta dalis "international alfisti",bet manyciau butu visiems patogu,jei ir uzsienieciai galetu parasyt jiems rupimais klausimais i tam tikras temas ir daugumai suprantama anglu kalba atlikinet funkcijas,o ne sifruot lietuviu kalbos ypatumus... 8)

 Na cia tik pasiulymas,taigi neuzsipulkit jei nepatiko... ;)

gringas:

--- Citata iš: T_K  2008-07-13 19:35 --- Pasivaiksciojes po Europos AR forumus, pamaciau gan idomiu dalyku... Manyciau vienas pagrindiniu,kuri noreciau pasiulyt adminams (jei aisku tai yra imanoma),tai anglu kalbos ivedimas panaudojant veleveles... Turiu omenyje,kad paspaudus ant D.Britanijos veleveles,galima butu automatiskai pakeisti dauguma forumo pavadinimu anglu kalbos zodziais... Ypac tokias funkcijas, kaip "mano zinutes", "galerija", "atsijungti", "prisijungti", "skelbimai", "kurti nauja tema", "cituoti" ir t.t. Taip galetu prisijungti ir daugiau uzsienieciu,norinciu padiskutuoti tam tikrais klausimais... Taip yra tam skirta dalis "international alfisti",bet manyciau butu visiems patogu,jei ir uzsienieciai galetu parasyt jiems rupimais klausimais i tam tikras temas ir daugumai suprantama anglu kalba atlikinet funkcijas,o ne sifruot lietuviu kalbos ypatumus... 8)

 Na cia tik pasiulymas,taigi neuzsipulkit jei nepatiko... ;)

--- Baigti citatą ---
Na, sitai ne kiekvieno forumo skriptas leidzia padaryti.

Balkis:
as taippat noreciau apsiulyti du dalykus:

1. Patvarkyti skelbimu skilti, kad kai vartotojas patalpina skelbima, kitas asmuo galetu paspausti ant jo niko ir butu nukreiptas i jo profili (galetu parasyti jam privacia zinute ir panasiai).

2. Nezinau ar kam nors reikalingas ir naudingas dalykas cia bus, bet daugumoje forumu tai yra.
Dabar kai perziuri kieno nors profili, tu tik gali matyti to vartotojo papostintas zinutes, dazniausiai ten ju mase ir sunku susigaudyti. Gal dar salia reiketu sukurti tokia opcija, kaip "Vartotojo sukurtos temos", kuria pasirinkus - matytusi visu to vartotojo temu Topicai :)

kitazh:
Man įdomu ar čia man vienam kartais šis forumas "nulūžta" ar visiem  :loud: :D
Ai sorry, dabar atradau kad ne man vienam  :)


O pasiūlymas tai geras ir naudingas  :)

Balkis:
jo, luzhta, gan dazhnai ir gan ilgam :)

Navigacija

[0] Pranešimų sąrašas

[#] Kitas puslapis

Eiti į pilną versiją