Autorius Tema: Grupė Facebook  (Skaityta 2537 kartus)

Neprisijungęs kreketas

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 4
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Grupė Facebook
« Įrašytas: 2016-05-20 17:02 »
Sveiki, esu čia naujokas ir gal ir nelabai primsit mane kaip savą, bet turiu tokį pasiųlymą...
Galėtume sukurt facebook'e kelias grupes pvz modelių grupėms kaip ir forume ir ten tesiog klaust klausimus ir saulaukt greito atsakymo, nes forumas kaip ir atgyvenęs reikalas... forumas galėtų gyvuot ir toliau ,o greitiem klausimam ir atsakymam turėt keletą grupių ir vieną bendra kur būtų visos naujienos :)

Tai va mano būtų tik toks pasiūlymas, galit smerkt, galit peikt, bet tikrai žiauriai patogu būtų. buvau prieš alfa opelių klube tai patikrintas variantas...

bet kaip ir sakiau tai tik pasiūlymas  :alaus: laukiu bendraminčių  :du:


P.S. Žiauriai forume nepatogu nei žinutes rašyt nei postint ką nors nes visada reik vest nepatogius ir neaiškius kodus.... 

Neprisijungęs PiPPas

  • Administratorius
  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 7978
  • Vehicle: 2000 Alfa-Romeo 156
  • Karma: +59/-25
  • A l f a R o m e o F a m i l y
    • Žiūrėti profilį
    • PiPPas
Ats: Grupė Facebook
« Atsakymas #1 Įrašytas: 2016-05-20 17:11 »
Sveiki, esu čia naujokas ir gal ir nelabai primsit mane kaip savą, bet turiu tokį pasiųlymą...
Galėtume sukurt facebook'e kelias grupes pvz modelių grupėms kaip ir forume ir ten tesiog klaust klausimus ir saulaukt greito atsakymo, nes forumas kaip ir atgyvenęs reikalas... forumas galėtų gyvuot ir toliau ,o greitiem klausimam ir atsakymam turėt keletą grupių ir vieną bendra kur būtų visos naujienos :)

Tai va mano būtų tik toks pasiūlymas, galit smerkt, galit peikt, bet tikrai žiauriai patogu būtų. buvau prieš alfa opelių klube tai patikrintas variantas...

bet kaip ir sakiau tai tik pasiūlymas  :alaus: laukiu bendraminčių  :du:

Mano nuomone - forumas nėra atgyvenęs reikalas, nes čia ir taip daug veiksmo vyksta (rečiau užsukantys dalies jo net nemato), o facebook klubo puslapis yra - jį administruoja klubo nariai, kaip ir forumą. Jeigu dar norima sukurti krūvą puslapių/grupių - nematau prasmės, nes:
1. klubo nariai tikrai neapsiims jų administravimu dėl laiko stokos;
2. Alfa Romeo nėra tiek daug Lietuvoj, kad kiekvienam modeliui reiktų atskiro puslapio - jie bus paprasčiausiai negyvi. Jau buvo panašiai su klubo fb puslapiu, kol naujų žmonių neatėjo, kurie galėtų jį prižiūrėt. Taip pat buvo kelios asmeninės įniciatyvos iš kai kurių ex forumiečių, kuriems buvo panašūs norai iškilę - jie tiesiog nepaskaičiavo ir nesusitvarkė su savo pačių susigalvotu ir užsikrautu krūviu;
3. atsakymai į svarbius ir populiaresnius klausimus forume atsakomi tikrai greitai, o daugybė naujų puslapių įneš totalinį bardaką, nes čia svarbi informacija kaupiama, o facebooke ji dingsta po kiek laiko.

P.S. Jeigu yra noras apsiimti pačiam - įniciatyva sveikintina, bet klubas nuo to atsiribos. Teks administruoti pačiam ir daryti po savo "vėliava". 8)

Yra:
'13 AR Giulietta 1.4 TBi TCT MultiAir Sportiva

Buvo:
'00 AR 156 1.8 TS;
'07 AR 159 SW 2.4 JTDm Q-Tronic

Neprisijungęs Eddie_Romeo

  • Administratorius
  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1306
  • Karma: +6/-0
  • Alfa addict
    • Žiūrėti profilį
Ats: Grupė Facebook
« Atsakymas #2 Įrašytas: 2016-05-20 17:41 »
Pritariu Pippui, nėra mūsų tiek daug, kad galėtume visi visur sužiūrėt. O forumas kaupti informacijai yra patogiausia, nes Google indeksuoja visas forumo žinutes, o Facebook puslapių Google nepasiekia.
"An "Alfisti" is a person who is thoroughly smitten with Alfa Romeo automobiles, who dedicates a large amount of their spare time and a good percentage of their income to maintaining, acquiring, and driving Alfa Romeos of all sorts."

Eddie Romeo's Autos
www.eddie-romeo.eu

Neprisijungęs MISA0901

  • Patyręs
  • ****
  • Įrašai: 608
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Grupė Facebook
« Atsakymas #3 Įrašytas: 2016-07-10 20:29 »
pvz ir facebooku nevisi naudojas o cia yra yprasta