Autorius Tema: Alfadieniai - Panevėžys  (Skaityta 86499 kartus)

Vairiux

  • Svečias
Alfadieniai - Panevėžys
« Įrašytas: 2008-06-13 10:27 »
Sveiki visi sito krasto skardos broliai  :alaus:
Manau pakankamai musu mieste maciau alfu kad cia sukurti sita skilty.
Prasom visus atsiliepti ir susiburti :smilie:

P.S. 21 diena organizuojamas meetas prie P.C Babilonas 13h. vaziuosim kolona per panevezy, tada i vaivadu aikstute,ten bus slalomas, papildomos rungtys. Po to orentacinis ralis (nelekiant) kuriam reikalinga tureti skaiciuotuva ir chronometra. Daugiau info rasykit i PM :smilie:

Darcikas

  • Svečias
Ats: Alfadieniai - Panevėžys
« Atsakymas #1 Įrašytas: 2008-06-13 10:32 »
Sveiki visi sito krasto skardos broliai  :alaus:
Manau pakankamai musu mieste maciau alfu kad cia sukurti sita skilty.
Prasom visus atsiliepti ir susiburti :smilie:

P.S. 21 diena organizuojamas meetas prie P.C Babilonas 13h. vaziuosim kolona per panevezy, tada i vaivadu aikstute,ten bus slalomas, papildomos rungtys. Po to orentacinis ralis (nelekiant) kuriam reikalinga tureti skaiciuotuva ir chronometra. Daugiau info rasykit i PM :smilie:


su malonumu ,bet kaip ir kalbeta simta kart data netinka :(  nzn pamasciau, visai nieko butu jeigu atsirastu norinciu vakarais mini mytuose susirinkti prie BaUHOF kada vyksta didziulis veiksmas;) gal sakau atsirastu kokiu norinciu kart nuo karto  :alaus:   

p.s. gerai kad tas orentacinis bus su protu dabar:) nes mano ziniomis praeitas buvo  ojojoj :D
« Paskutinį kartą keitė: 2008-06-13 10:54 sukūrė Darcikas »

stepanas1

  • Svečias
Ats: Alfadieniai - Panevėžys
« Atsakymas #2 Įrašytas: 2008-06-13 10:47 »
Na tai gero oro ir linksmo savaitgalio    ;D

Vairiux

  • Svečias
Ats: Alfadieniai - Panevėžys
« Atsakymas #3 Įrašytas: 2008-06-13 13:19 »
Sveiki visi sito krasto skardos broliai  :alaus:
Manau pakankamai musu mieste maciau alfu kad cia sukurti sita skilty.
Prasom visus atsiliepti ir susiburti :smilie:

P.S. 21 diena organizuojamas meetas prie P.C Babilonas 13h. vaziuosim kolona per panevezy, tada i vaivadu aikstute,ten bus slalomas, papildomos rungtys. Po to orentacinis ralis (nelekiant) kuriam reikalinga tureti skaiciuotuva ir chronometra. Daugiau info rasykit i PM :smilie:


su malonumu ,bet kaip ir kalbeta simta kart data netinka :(  nzn pamasciau, visai nieko butu jeigu atsirastu norinciu vakarais mini mytuose susirinkti prie BaUHOF kada vyksta didziulis veiksmas;) gal sakau atsirastu kokiu norinciu kart nuo karto  :alaus:   

p.s. gerai kad tas orentacinis bus su protu dabar:) nes mano ziniomis praeitas buvo  ojojoj :D
NA visiems nepadarysi kad visi galetu sunku siais laikais taip suderinti... tai jie i pradzia nesuspesi nors i vakarine dali  :smilie:

Darcikas

  • Svečias
Ats: Alfadieniai - Panevėžys
« Atsakymas #4 Įrašytas: 2008-06-13 13:24 »
Sveiki visi sito krasto skardos broliai  :alaus:
Manau pakankamai musu mieste maciau alfu kad cia sukurti sita skilty.
Prasom visus atsiliepti ir susiburti :smilie:

P.S. 21 diena organizuojamas meetas prie P.C Babilonas 13h. vaziuosim kolona per panevezy, tada i vaivadu aikstute,ten bus slalomas, papildomos rungtys. Po to orentacinis ralis (nelekiant) kuriam reikalinga tureti skaiciuotuva ir chronometra. Daugiau info rasykit i PM :smilie:


su malonumu ,bet kaip ir kalbeta simta kart data netinka :(  nzn pamasciau, visai nieko butu jeigu atsirastu norinciu vakarais mini mytuose susirinkti prie BaUHOF kada vyksta didziulis veiksmas;) gal sakau atsirastu kokiu norinciu kart nuo karto  :alaus:   

p.s. gerai kad tas orentacinis bus su protu dabar:) nes mano ziniomis praeitas buvo  ojojoj :D
NA visiems nepadarysi kad visi galetu sunku siais laikais taip suderinti... tai jie i pradzia nesuspesi nors i vakarine dali  :smilie:

na man asmenisaki  manau idomesne yra, rytine dalis, nei vakarine :) idomu slalomas, kolona ir panasus dalykai :)

Vairiux

  • Svečias
Ats: Alfadieniai - Panevėžys
« Atsakymas #5 Įrašytas: 2008-06-13 14:16 »
13h renkames
14h kolona per miesta i aiskute
15h slalomas ir papildomos rungtys
17h orentacinio ralio startas (30-40KM)
19h finisas sodyboje
 platesne info i PM.

Neprisijungęs Malūnsparnis

  • Klubo narys
  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1083
  • Karma: +17/-1
    • Žiūrėti profilį
Ats: Alfadieniai - Panevėžys
« Atsakymas #6 Įrašytas: 2008-06-13 23:07 »
Sveiki, atsirado tema "Alfadieniai - Panevėžys", buvau pasigedęs kad nėra. Nepažadu, bet gal kokį kartą nutaikius palankią progą ir man pavyktų sudalyvauti, juk PNV lankausi.  :lol: :-\ ::)
AR 159SW 2,4 JTDm Rosso red
Alfa è una macchina per la gente forte di spirito e debole di testa

Darcikas

  • Svečias
Ats: Alfadieniai - Panevėžys
« Atsakymas #7 Įrašytas: 2008-06-14 12:42 »
itariu alfuciu bus nemazai, su kuo kalbejau, tai ne vienas apie tai kalba;) svarbu uzfiksuokit visus kadrus deramai;) kad butu ka paziuret ir pasidziaugt :)nu velnias gal ir as kaip nors sudalyvausiu, nagai niesti ir man D:

ITALAS

  • Svečias
Ats: Alfadieniai - Panevėžys
« Atsakymas #8 Įrašytas: 2008-06-14 15:34 »
itariu alfuciu bus nemazai, su kuo kalbejau, tai ne vienas apie tai kalba;) svarbu uzfiksuokit visus kadrus deramai;) kad butu ka paziuret ir pasidziaugt :)nu velnias gal ir as kaip nors sudalyvausiu, nagai niesti ir man D:
  Sveiki , o is kitu miestu prisijungt galima  :)  :masina:,     zadu but panevezy savaitgali visa ,

Balvonas

  • Svečias
Ats: Alfadieniai - Panevėžys
« Atsakymas #9 Įrašytas: 2008-06-14 21:29 »
Sveiki , o is kitu miestu prisijungt galima  :)  :masina:,     zadu but panevezy savaitgali visa ,

Ne galima, o sakyčiau - būtina...  ;D