Konsultacijos > Muzika, navigacija, elektronika

Automagnetolos

(1/56) > >>

Balkis:
Patarkit, reikia man auto-magnetolos su mp3 :) kaina 200-300 lietuvisku :) ka patartumete? man kazkaip akys krypsta i pioneer arba JVC. kaip JVC, gerai skamba? i kokius gamintojus geriau neziureti?

gal kartais kas nors ka nors pasiulyti turit? :)

Yara:
nu as daug magu isbandziau, Mp3 man gali ir nebuti, cd paprasto  kokybe geresne, turejau nesenai panasonic su mp3, man nepatiko garsas kazkoks lievas ir pigus kazkoks, dabai turiu CLARION sena, bet puikus magas, graziai groja, JVC ir kazkaip man nelabai, Sony man irgi neblogi, bet asmenishkai noriu ir turesiu ALPINE ir garsiakalbiai geriausia kokie HERTZ butu  :alaus:

brumbrum:

--- Citata iš: Yara  2008-05-28 13:39 ---nu as daug magu isbandziau, Mp3 man gali ir nebuti, cd paprasto  kokybe geresne, turejau nesenai panasonic su mp3, man nepatiko garsas kazkoks lievas ir pigus kazkoks, dabai turiu CLARION sena, bet puikus magas, graziai groja, JVC ir kazkaip man nelabai, Sony man irgi neblogi, bet asmenishkai noriu ir turesiu ALPINE ir garsiakalbiai geriausia kokie HERTZ butu  :alaus:

--- Baigti citatą ---

Sony tik televizorius moka gaminti :)

grease:

--- Citata iš: brumbrum  2008-05-28 13:57 ---Sony tik televizorius moka gaminti :)

--- Baigti citatą ---
na kad zinok is tikruju nelabai.. bent jau plasminiu jie nelabai moka gamint.. :)

Yara:
nu as savo SONY fotiku Carl zeiss afigenai patenkintas "ne mylnica", ir objektivai pripazinti geriausi carl zeiss, nu dabar turbut tie nauji Veidrodinei super irgi, ne i tema einam jau  :alaus: jamk ALPINE maga, brangus bet geri  :smilie:

Navigacija

[0] Pranešimų sąrašas

[#] Kitas puslapis

Eiti į pilną versiją