Autorius Tema: na jei blevyzgos tai ir pablevyzgojam ;)  (Skaityta 1706710 kartus)

Neprisijungęs Assassin

  • Patyręs
  • ****
  • Įrašai: 534
  • Karma: +1/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: na jei blevyzgos tai ir pablevyzgojam ;)
« Atsakymas #5760 Įrašytas: 2017-04-26 21:45 »
Sveiki,

imu dairytis mašinos savaotgaliams. Aišku, viskas dar tik kalbų lygyje, bet domiuosi 166 3,0 V6 pre FL. FL man ne taip solidžiai atrodo. :) 'Noriu pirkti 166' apie tuos variklius nekažką parašyta, arba neradau... Lepūs jų varikliai? Gal kas turi ir gali palygint su 2.4JTD? Kalbu apie galią :) Youtube žiūrėjau, tai garsas omg koks gražus :)
Buvo -Alfa Romeo 156 2.4JTD chip 120kW.Black.
Alfa Romeo 156 1.9JTD Black.
Alfa Romeo 156 2.4JTDM `04 Black. </3
Alfa Romeo Crosswagon Q4
Yra- Ir vėl Alfa Romeo Crosswagon Q4 <3
Alfa Romeo 159 Q4 2.4 JTDm TI.

Neprisijungęs brumbrum

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 5730
  • Karma: +33/-3
    • Žiūrėti profilį
    • Alfaklubas
Ats: na jei blevyzgos tai ir pablevyzgojam ;)
« Atsakymas #5761 Įrašytas: 2017-04-26 21:50 »
Sveiki,

imu dairytis mašinos savaotgaliams. Aišku, viskas dar tik kalbų lygyje, bet domiuosi 166 3,0 V6 pre FL. FL man ne taip solidžiai atrodo. :) 'Noriu pirkti 166' apie tuos variklius nekažką parašyta, arba neradau... Lepūs jų varikliai? Gal kas turi ir gali palygint su 2.4JTD? Kalbu apie galią :) Youtube žiūrėjau, tai garsas omg koks gražus :)
Pats geriausias tų metų variklis neskaitant 3.2 ;)
Buvo: AR GTV 3.0 V6 24v Lusso
Yra: Audi S6
Bus: 75/GTV6?

Neprisijungęs Dancius

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 4409
  • Karma: +6/-5
    • Žiūrėti profilį
Ats: na jei blevyzgos tai ir pablevyzgojam ;)
« Atsakymas #5762 Įrašytas: 2017-04-26 23:25 »
Brangiausias dalykas ten pasikeist dirzus, nenegsta jokiu ngk ar kitu lambda zondu ir oro srauto matuokliu. O siaip v6 atmosferinis tikrai smagus motoras,ipratus galima ir pakankamai ekonomiskai eksplotuot.
AR159 2.0 jtdm Ti

Neprisijungęs saules_vejas

  • Patyręs
  • ****
  • Įrašai: 596
  • Karma: +5/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: na jei blevyzgos tai ir pablevyzgojam ;)
« Atsakymas #5763 Įrašytas: 2017-05-04 00:03 »
Aš truputį į šoną nuo Alfu bet apie mašinas :) gi ateina metas kuomet tenka atsižvelgti ir į šeimos poreikius formuojant savo garažą, tai vat pas mus jau po truputį bręsta metas, kuomet reikia dairytis didesnės mašinos ir ta didesnė mašina yra minivenas (ne ne, Alfos įaugę mano kraujyje, tai viena Alfa bet kuriuo atveju bus šeimoje :D ). Na o va pradėjus žiūrėti į minivenu valdas pastebėjau jog nieko ten gero nėra...gal, kam išvaizda nėra svarbu tai ir yra iš ko rinktis, bet man pernelyg daug nuobodžių minivenu antrinėje rinkoje...vienintelis kuris būtų potencialus kandidatas tapti šeimos vežėju ilgesnese kelionese tai gal Citroen C4 grand Picasso. Tai  vat noriu paklausti gal kas iš jūsų asmeniškai esate čiupineje, važinėję, turėję ši autobusiuką, ar gal kieno draugai, giminaiciai, šeimos nariai turi tokį?  Man įdomūs atsiliepimai apie šią "citrina", verta jį dėmesio ar geriau bėgti nuo jos kuo toliau neatsigreziant.
AR 159 SW :)

Neprisijungęs Zenius

  • Patyręs
  • ****
  • Įrašai: 595
  • Karma: +0/-13
    • Žiūrėti profilį
Ats: na jei blevyzgos tai ir pablevyzgojam ;)
« Atsakymas #5764 Įrašytas: 2017-05-04 00:26 »
Ar nepaprasciau per google. Ar pasirode kad cia geriausi patarejai.
; VAZ 2103,VAZ 8 ,Opel Senator, 2.5 .LANCIA PRISMA 1.9 D 65 AG ,Renault 11 d 1.6.  Vw Golf II 1.6 D .Chevrolet Camaro IROC-Z.  Vw Passat B5 1.6.OPEL VECTRA 4X4 16V A6 C4 Avant 2.5 TDI Quattro 1997. A8 3.7 V8 QUATTRO . Dar  C4 2.5 TDI  QUATTRO . Vw Tiguan D. A6 3.0 TDI Quattro.  Turiu; Crosswagon Q4

Neprisijungęs saules_vejas

  • Patyręs
  • ****
  • Įrašai: 596
  • Karma: +5/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: na jei blevyzgos tai ir pablevyzgojam ;)
« Atsakymas #5765 Įrašytas: 2017-05-04 00:32 »
Man niekas nepasirodė, aš tik renku info ir nuomonių įvairovę, negi manai kad ieškodamas automobilio aš niekur kitur nieiskau informacijos apart čia. Jei niekas nieko nezinote ir neturėję reikalų asmeniškai su konkrečiu automobiliu tai nieko ir nerasykite, nes siuntinėti į google gali ir pirmokas.
AR 159 SW :)

Neprisijungęs Disco_V

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 4374
  • Karma: +10/-7
    • Žiūrėti profilį
Ats: na jei blevyzgos tai ir pablevyzgojam ;)
« Atsakymas #5766 Įrašytas: 2017-05-04 08:36 »
Man niekas nepasirodė, aš tik renku info ir nuomonių įvairovę, negi manai kad ieškodamas automobilio aš niekur kitur nieiskau informacijos apart čia. Jei niekas nieko nezinote ir neturėję reikalų asmeniškai su konkrečiu automobiliu tai nieko ir nerasykite, nes siuntinėti į google gali ir pirmokas.

Draugas turi jau gan senokai ir kiek žinau nesiskundžia. Tik man tas jų vairas... Uošvis turi C5 (2012 metų), važinėjau ir tas vairas niekaip man neprilipo :D Šiaip pikasas kaip šeimyninis variantas visai neblogas. Gerai sukomplektuoti, vietos daug, net ne grande. Grandas gal ne taip gražiai žiūrisi, kaip paprastas. Sedėsena aukšta, langai dideli, ypač priekinis, matomumas labai geras. Tik jei žiūrėsi - žiūrėk, kad būtų ne 1,6 motoras, nes jam mažoka sveikatos tokią daržinę tempt. Kuro ims tiek pat, kiek ir koks 2,0 variklis.
Buvo: Alfa Romeo 156, 2.0 T.S. 1998 m. Rosso...
Buvo: Alfa Romeo 156, 2.4 JTD. 2003 m. Blu Meteo...
Yra: SAAB 9-3 SW, 1.9 TiD. 2005 m. Black...
Bus:   Alfa Romeo 159

"La meccanica delle emozioni"

Neprisijungęs Zenius

  • Patyręs
  • ****
  • Įrašai: 595
  • Karma: +0/-13
    • Žiūrėti profilį
Ats: na jei blevyzgos tai ir pablevyzgojam ;)
« Atsakymas #5767 Įrašytas: 2017-05-04 11:26 »
Isiklausiau i Saules Vejas patarima ir taip pat nusprendziau ,be kitu saltiniu paklausti ir cia . Pries menesi pardaviau savo Crosswagon Q4 renkuosi  BMW 530d xDrive E60 ,bet kolkas nesuprantu kuo skiriasi 173 kw nuo 170 kw greiciu deze ,del vizualiniu skirtumu ,viskas aisku . Bet vaziavimo ar sanaudu ,gal patikimumo atvejus ,zinot bandet,pasidalinkit. Galima ir i PM.
; VAZ 2103,VAZ 8 ,Opel Senator, 2.5 .LANCIA PRISMA 1.9 D 65 AG ,Renault 11 d 1.6.  Vw Golf II 1.6 D .Chevrolet Camaro IROC-Z.  Vw Passat B5 1.6.OPEL VECTRA 4X4 16V A6 C4 Avant 2.5 TDI Quattro 1997. A8 3.7 V8 QUATTRO . Dar  C4 2.5 TDI  QUATTRO . Vw Tiguan D. A6 3.0 TDI Quattro.  Turiu; Crosswagon Q4

Neprisijungęs saules_vejas

  • Patyręs
  • ****
  • Įrašai: 596
  • Karma: +5/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: na jei blevyzgos tai ir pablevyzgojam ;)
« Atsakymas #5768 Įrašytas: 2017-05-04 12:55 »
Draugas turi jau gan senokai ir kiek žinau nesiskundžia. Tik man tas jų vairas... Uošvis turi C5 (2012 metų), važinėjau ir tas vairas niekaip man neprilipo :D Šiaip pikasas kaip šeimyninis variantas visai neblogas. Gerai sukomplektuoti, vietos daug, net ne grande. Grandas gal ne taip gražiai žiūrisi, kaip paprastas. Sedėsena aukšta, langai dideli, ypač priekinis, matomumas labai geras. Tik jei žiūrėsi - žiūrėk, kad būtų ne 1,6 motoras, nes jam mažoka sveikatos tokią daržinę tempt. Kuro ims tiek pat, kiek ir koks 2,0 variklis.

Tai vat visa bėda pas šituos Citroenus - varikliai, skelbimuose dominuoja beveik tik 1.6, be to aš norečiau su mechaine dėže, tad variantas 2,0 variklis+mechaninė dėže išviso raudonosios knygos vertas egzempliorius. Kas liečia išvaizdą, tai C4 picaso gal kiek ir gražesnis nei grand picaso, bet mums visai ne prošal, kad pas grandą esanr reikaliui galima dar porą sedynių pačiame gale išlankstyti.
AR 159 SW :)

Neprisijungęs Esnyper

  • Administratorius
  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 3305
  • Karma: +5/-6
  • AR159 JDN:369
    • Žiūrėti profilį
    • Colourful.lt
Ats: na jei blevyzgos tai ir pablevyzgojam ;)
« Atsakymas #5769 Įrašytas: 2017-05-04 13:54 »
Ilgą laiką galvojau, kad Pežo/Reno/Citroen pasakos apie patikimumą ir remonto ypatumus yra toks pat mitas, kaip kalbos apie italus. Iki tos dienos, kada pas draugą garaže atsidūrė Peugeot. Po kapotu toks jausmas, kad surinko visas dalis kurios reikalingos, sumetė jas tiesiog į variklio skyrių ir prisuko taip, kaip jos buvo nukritusios. 156/159 n kartų tvarkingiau ir patogiau viskas padaryta. Nėra to chaoso, kokį padaro prancūzai.

Sekanti istorija, žiemą mergina nesuvaldė mašinos autostradoje ir trenkėsi su priekiu į atitvarus. Smūgis nebuvo ypač striprus, vis gi stipriai snigo ir mergina nėra iš tų, kuri mėgsta važiuoti greitai (greičiau atvirkščiai). Lanžeronas vienas šiek tiek linkęs, tačiau nieko labai baisaus. Tačiau kažkokiu būdu atsiradus raukšlė ant stogo ir dugno. Vidury, vietoj smūgio nustūmimo (štanga einanti priešais teliką) prancūzai įdėjo plastamasinį pagalį. Apatinis radiatoriaus laikiklis yra tokio storio metalo, kad lankstosi rankomis taip pat lengvai, kaip kartonas (korozijos net nepažeistas).

Vienu žodžiu totalus nesusipratimas ant ratų.

Iš minivenų siūlyčiau pasižvalgyti į Lancia Phedra. Apart to, kad variklis HDI (nu dar nėra visiška tragedija, bet JTD būtų patikimiau, manau) ir tai, kad buvo montuojama tik su 5-kių bėgių mechanine pavarų dėže (nesu tikras ar su visais motorais), visa kita tikrai nustebino. Vietos daugiau, nei reikia, patogu ir net sakyčiau šiek tiek prabangos yra. Važiuoja maloniai. Draugo tėvas turėjo senesnį modelį, dabar jau turbūt 2-u metai kaip su naujesniu važinėja. Tikrai patenkintas pirkiniu.

Edit: pasižiūrėjau, kad tas pats Citroen buvo gaminamas ant tos pačios bazės, kaip ir Lancia, tai tikėtina ir visi elektronikos ir technologiniai sprendimai bus PSA grupės.
« Paskutinį kartą keitė: 2017-05-04 14:00 sukūrė Esnyper »
Yra:
Alfa Romeo 159 SW '09 1.9JTDm 16V Squadra Tuning
Ford Sierra mk2 '87 2.0 EFI Turbo (project car)
Buvo:
Alfa Romeo 156 SW FL '05 2.4JTD 20V Rosso
Alfa Romeo 156 SW FL '04 1.9JTD 16V Rosso :(
Ford Sierra '87 2.0
Alfa Romeo 156 '98 1.9JTD