Autorius Tema: na jei blevyzgos tai ir pablevyzgojam ;)  (Skaityta 1706475 kartus)

Neprisijungęs quadrifoglio

  • Administratorius
  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 874
  • Karma: +29/-2
  • HOJ 619
    • Žiūrėti profilį
Ats: na jei blevyzgos tai ir pablevyzgojam ;)
« Atsakymas #490 Įrašytas: 2009-05-14 15:27 »
Pykčio vadyba, Jei kartais turite tikrai blogą dieną tereikia ant ko nors išsilieti. Ne ant to kurį pažįsti, bet ant nepažįstamo žmogaus. Aš sėdėjau prie savo darbo stalo ir prisimiau, jog man reikėtų paskambinti vienam žmogui. Susiradau numerį, ir surinkau jį. Atsiliepė vyriškas, sakydamas "Alio." Aš Mandagiai atsakiau, "Čia Ramūnas. Gal galėčiau pasikalbėti su Neringa Tvarijonaite ?" Staiga ant man į ausį pradėjo rėkti maniakiškas balsas "Susirask teisingą sup***ą numerį !" ir telefono ragelis buvo padėtas. Aš netikėjau, jog yra tokių nemandagių žmonių. Kai susiradau gerą Neringos numerį, aš pastebėjau, jog tą kartą buvau apkeitęs du paskutinius skaičius vietomis. Pasikalbėjęs su ja nutariau vėl paskambinti „blogu" numerius. Kai tas pats vyrukas atsiliepė aš surėkiau į ragelį „Tu esi subingalvis" ir padėjau ragelį. Aš prie šio telefono numerio prirašiau žodį – subingalvis, ir pasidėjau į savo darbo stalo stalčių. Kas kelias savaites kai mokėdavau sąskaitas ar būdavo tiesiog bloga diena,aš jam paskambindavau ir šaukdavau „Tu esi subingalvis" Ir tai visuomet mane pralinksmindavo. Kai buvo pradėta teikti skambinančiojo numerio rodymo paslauga, pamaniau jog šie mano gydomieji skambučiai subingalviui gali liautis. Todėl surinkau jo numerį ir tariau, „ Sveiki, čia Petras Antanaitis iš TEO. Aš paskambinau norėdamas paklausti ar esate pažįstamas su teikiama skambinančiojo numerio rodymo paslauga?" Jis atsakė "NE!" ir aš padėjau ragelį. Tada jam greit perskambinau sakydamas, „Todėl jog esi subingalvis" ir padėjau ragelį. Vieną dieną atvažiavau į parduotuvę apsipirkti. Ruošiausi prisiparkuoti į laisvą vietą. Bet kažkoks vyriškis su juodu BMW užkirto man kelią, ir pastatė automobilį į vietą, kurios aš kantriai laukiau. Aš paspaudžiau garsinį signalą ir surėkiau, jog jis užėmė vietą , kurios aš laukiau, bet tas idiotas mane ignoravo. Aš pastebėjau užrašą „Parduodama" ant jo galinio lango, nusirašiau numerį. Po kelių dienų prieš tai paskambinęs pirmajam subingalviui(Turiu jo numerį greitajame rinkime) pagalvojau jog būtų gerai paskambinti subingalviui su BMW tai pat. Aš sakau, "Ar čia vyriškis parduodantis juodą BMW?" Jis atsakė, "Taip, tai aš." Aš paklausiau, "Gal galėtumėte pasakyti, kur jį galėčiau apžiūrėti?" Jis atsakė, "Taip, Aš gyvenu Partizanų 24, Jonava. Ten geltonas namas, o BMW stovi priešais jį. Aš paklausiau, "Koks Jūsų vardas?" Jis atsakė, "Mano vardas Kęstas Petrulis," Dar paklausiau, "Kada geriausias metas, pas tave atvažiuoti" Jis atsakė, "Aš esu namuose kiekvieną vakarą po penkių." Aš sakau, "Klausyk, Kęstai, ar aš tau galiu kai ką pasakyti?" Jis sako, "Taip" Aš sakau, "Kęstai, tu esi subingalvis!" Padėjau ragelį ir šį numerį įtraukiau į greitąjį rinkimą taip pat. Dabar , kai turiu problemų, turiu du asilus, kuriems galiu paskambinti. Tada man šovė mintis. Aš paskambinau subingalviui #1. Jis sako, "Klausau." Aš jam, "Tu esi subingalvis!" (Bet ragelio nepadėjau.) Jis paklausė, "Ar tu vis dar čia?" Aš atsakiau, "Taip,"Jis surėkė, "Nustok man skambinti!,"Aš sakau, "Priversk,"Jis paklausė, "Kas tu toks?" Aš sakau, "Aš esu Kęstas Petrulis." Jis sako, "Taip, ir kur Tu gyveni?" Aš sakau, „subingalvi, aš gyvenu Partizanų 24, Jonava. Turiu juodą BMW kieme." Jis sako, "Aš pas tave atvažiuoju tuoj pat, Kęstai, ir jau gali pradėti melstis.." Aš sakau, " Aha, aš labai išsigandau, subingalvi," ir padėjau ragelį. Tada paskambinau subingalviui #2. Jis sako, "Klausau?" Aš jam, "Labas, subingalvi," Jis surėkė, "Jei aš sužinosiu kas tu toks…" Aš sakau , "Ir ką?" Jis atsakė, "Aš įspirsiu tau į užpakalį,"Aš atsakiau, "Gerai, subingalvi, čia tau šansas. Aš pas tave atvažiuoju." Tada padėjau ragelį ir iškart paskambinau į policiją pranešdamas, jog gyvenu Partizanų 24, Jonava ir aš ruošiuosi nužudyti savo gėjų meilužį. Tada paskambinau TV3 žinioms ir pranešiau, jog Partizanų gatvėj Jonavoje vyksta gaujų karas. Aš greit sėdau į savo automobilį ir patraukiau į Jonavą. Atvykau pačiu laiku, kad pamatyčiau, kaip du subingalviai muša vienas kitą, priešais šešis policininkus, esant virš galvų žinių sraigtasparniui. DABAR jaučiuosi tikrai daug geriau. Pykčio vadyba tikrai veikia.
Alfa Romeo Giulietta '10 1,4 Turbo, 125kW

Neprisijungęs quadrifoglio

  • Administratorius
  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 874
  • Karma: +29/-2
  • HOJ 619
    • Žiūrėti profilį
Ats: na jei blevyzgos tai ir pablevyzgojam ;)
« Atsakymas #491 Įrašytas: 2009-05-14 15:30 »
Gyveno kartą trys parsiukai: Nif-Nifas, Naf-Nafas ir Nuf-Nufas. Bet buvo ir ketvirtas. Jis nuo vilko nesislapstė, namelio nestatė, bet vaikščiojo po mišką ir visus siuntinėjo. Ir vadino jį Nach-Nachu...
Alfa Romeo Giulietta '10 1,4 Turbo, 125kW

Neprisijungęs PiPPas

  • Administratorius
  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 7978
  • Vehicle: 2000 Alfa-Romeo 156
  • Karma: +59/-25
  • A l f a R o m e o F a m i l y
    • Žiūrėti profilį
    • PiPPas
Ats: na jei blevyzgos tai ir pablevyzgojam ;)
« Atsakymas #492 Įrašytas: 2009-05-14 15:35 »
Gyveno kartą trys parsiukai: Nif-Nifas, Naf-Nafas ir Nuf-Nufas. Bet buvo ir ketvirtas. Jis nuo vilko nesislapstė, namelio nestatė, bet vaikščiojo po mišką ir visus siuntinėjo. Ir vadino jį Nach-Nachu...

 Quadri, kiba kokia gysla atradai, kad taip staiga pradejai pildyti nemirtingais prikolais? :D Super... :alaus: :alaus:
Yra:
'13 AR Giulietta 1.4 TBi TCT MultiAir Sportiva

Buvo:
'00 AR 156 1.8 TS;
'07 AR 159 SW 2.4 JTDm Q-Tronic

Neprisijungęs Eco

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 892
  • Karma: +10/-9
    • Žiūrėti profilį
Ats: na jei blevyzgos tai ir pablevyzgojam ;)
« Atsakymas #493 Įrašytas: 2009-05-14 17:13 »
tas ilgas - geris  ;D
Buvo: 146, 164 3.0 2 vnt, 156
Yra : 147 , Alfetta

Neprisijungęs Tomikas

  • Patyręs
  • ****
  • Įrašai: 765
  • Karma: +8/-1
    • Žiūrėti profilį
Ats: na jei blevyzgos tai ir pablevyzgojam ;)
« Atsakymas #494 Įrašytas: 2009-05-14 17:36 »
biskutuki chebra i "pievas" jau nuleket :)

na jei blevyzgos, tai ir blevyzgojam ;D


;D  ;D

Neprisijungęs Dancius

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 4409
  • Karma: +6/-5
    • Žiūrėti profilį
Ats: na jei blevyzgos tai ir pablevyzgojam ;)
« Atsakymas #495 Įrašytas: 2009-05-14 23:49 »
tokiu atveju    desiu i savo 164 vonios kilimelius  ;D tie manau tikrai puikiai sugers dregme ;D

 Ir kuo storesnius, bei svelnesnius, kad isedus i masina reiktu nusiauti batus. ;) ;D ;D

tai dar ir grindini sildyma susidekit ;D turiu pazystamu - padarys pigiau ;D

 nereik pazystamu ir pats moku   nuo peciaus radiatoriaus slanga numaut ir  i salona atvezt ikisim 4 givatukus, kiekvienam po  1 bus, ir atgal slanga pajungsim  prie peciaus,   a jai da   gale kokiu akmenu pridet aplink tuos gybvatukus ir vandens uzpilt tai bus i pirtele kartu  :D :D :D
Pirtelė gerai tiems, pas ką salonas veliūrinis, nes triusikai prie kožos lips  ;D

 o blem, apie sita nepagalvojau  ::)
AR159 2.0 jtdm Ti

Neprisijungęs Steponas

Ats: na jei blevyzgos tai ir pablevyzgojam ;)
« Atsakymas #496 Įrašytas: 2009-05-15 14:37 »
without heart we would be mere machines

Neprisijungęs PiPPas

  • Administratorius
  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 7978
  • Vehicle: 2000 Alfa-Romeo 156
  • Karma: +59/-25
  • A l f a R o m e o F a m i l y
    • Žiūrėti profilį
    • PiPPas
Ats: na jei blevyzgos tai ir pablevyzgojam ;)
« Atsakymas #497 Įrašytas: 2009-05-15 15:03 »
Yra:
'13 AR Giulietta 1.4 TBi TCT MultiAir Sportiva

Buvo:
'00 AR 156 1.8 TS;
'07 AR 159 SW 2.4 JTDm Q-Tronic

Neprisijungęs Paulius

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1412
  • Karma: +16/-4
    • Žiūrėti profilį
Ats: na jei blevyzgos tai ir pablevyzgojam ;)
« Atsakymas #498 Įrašytas: 2009-05-15 15:17 »
kitaiskas smartas geriau už originalą atrodo
Buvo: AR164 3.0V6,AR 145 1.9TD/1.6 boxer,AR156 2.0T.S./1.9JTD(SW),AR GTV
Yra:AR 159 SW ti 2.0jtdm.

Neprisijungęs techno

Ats: na jei blevyzgos tai ir pablevyzgojam ;)
« Atsakymas #499 Įrašytas: 2009-05-15 17:21 »
Gyveno kartą trys parsiukai: Nif-Nifas, Naf-Nafas ir Nuf-Nufas. Bet buvo ir ketvirtas. Jis nuo vilko nesislapstė, namelio nestatė, bet vaikščiojo po mišką ir visus siuntinėjo. Ir vadino jį Nach-Nachu...

Pis-pisas, sik-sikas ir trach-trachas :)
AR 166 3.0 V6 162 kW ROSSO

AR 147 1.9 JTDm 88 kW NERO