Autorius Tema: na jei blevyzgos tai ir pablevyzgojam ;)  (Skaityta 1706399 kartus)

Neprisijungęs Tadas155

Ats: na jei blevyzgos tai ir pablevyzgojam ;)
« Atsakymas #270 Įrašytas: 2009-02-17 22:16 »
Truputeli modernizuota pasaka...

Kadaise madaise, gyveno ant pasauliaus tokia tiolka Jolka. Pa litovskamu jos nikas butu Egle, ale kur tu su tokiu niku pasirodysi, jolki palki? Tai vot, turejo dar ji triz broliuz, medinius kazkodel... Pirmasis buvo Azuolas, turejo jisai smulku versliuka, is azuoliniu pliausku ir lasiniu droze buratinus. Ypac gerai bizniuks sukosi per valentynke ir vasario 16 - aja, zakazu budavo zavalas, pravalas, ablomas ir prijomas. Viduriniokas Uosis buvo dar abiturientas, malcik kalakolzik, ni razu, ni dzin dzin ir siaip muzikALUS vaikis. O treciasis, jauniausias ir, kaip priklauso lietuviu tautosakoje, durniausias buvo Berzas. Tas turejo prekybininininko gyslele ar vena, tai vasara prekiaudavo naujametem bambioshkem, o ziema - akiniais nuo saules. Taigi tikrai pikta seima buvo... Kadangi tevai nelabai populiarus lietuviu tautosakoje, sioje pasakoje ju irgi nenaudosime. Taigi viena dienike sumane Jolka nuvaryti iki Lampedziu issimaudyti, bo dusniakas ziaurus buvo ir zagaras ejo kaip reikiant. Viens, du, sheshi, ir ji jau Lampuose. Nusimete batus, kepure, salika, pirstines, kurtke, megztini, bliuzona, golfa, "antra golfa", "trecia golfa", "ketvirta golfa", liemene, marskinius, maike, triusikus (nieko daugiau apsirengusi ir nebuvo - vasara juk!) ir oblia i vandeni!!! Turskiasi, nardo, vaikus skandina, spardo ju smelio pilis, maukia alu, zodziu, linksminasi. Tik staiga prisimine, kad jau teletabiu valanda arteja! Soko prie rubu, ziuro: is vienos kalashkes lenda kazkoks zaltys. Bet ten nebuvo zaltys, ten buvo istines sliekas po vakarykstes pjankes, svente su kitais sliekais simtadieni. O originalus zaltys buvo kitoje kalashkeje, tai islindes jis pradejo gasdinti Jolka visokiais bajeriais, tipo, isves i miska, kur ji nebematys savo teletabiu ir panasiai, jei ta netekes uz jo. Nu, Jolka ir susishiko bishkeli, susiplioncino ir pazadejo zalciui teketi uz jo. Dar dave klaidinga mobilkes numera, kad tas balvonas uzsipi..tu grabais jai beskambindamas. Bet stai praeina kelis dienos ir viena grazu savaitgali, Jolkai ir braliukams kulturingai beleidziant laika prie Momento tuteles, atsinesa i ju kiema tas pigesnis limuzinas (senesnis, kur Cicinas anksciau vazinejo), pilnas zalciu. Broliukai norejo is karto sokti ant bankes, bet pas zalcius mesos buvo daugiau, tai sis faktas pakeite ju apsisprendima. Bazaras buvo trumpas ir konkretus: Jolka turejo vykdyti savo pazada teketi uz kazkurio is zalciu. Kai ji pabande motyvuoti tuo, kad sie jos zodziai buvo istraukti is konteksto, jai trumpai buvo atsakyta valdyti bazara. Nu, ir tipo jau visi sutiko ir eme ruostis svadbai, ieskojo bazeje kostiumo zalciui, braliukai pjauste morkas ir lasinius baltai misrainei, o Jolka zliumbe kamaroj, nes kazkas nukniso jos trecia golfa. Tiesa, dar buvo realus sansas patepti slidez Jolkai, ji su girtu zalciu ant sproro ejo del vestuviu, bet prakiso, nes nespejo per minute sunesioti plieniniu kedu, is vieno siulo numegzti 40 tabureciu ir radiatoriumi sugroti Zimbabves himna. Po to dar broliukas bande ikalbeti zalti persigalvoti, siule jam barterinius mainus ir savo buratinu gamybos imones akciju kontrolini paketa. O zaltys tuo metu kale i mase ir dejo skersa uodega ant visu pastangu. Nu, ir ivyko svadba, viskas baigesi ir stai jau keli milijonai metu praejo, Jolka jau uzp.so taip ilgai tasytis su zalciu ir ji sumaste viena atmazke, tipo, jai reikia pas tevus, nes ten pakroveja paliko. Zaltys pasirase ant tokios vargankes ir laikinai atleido Jolka nuo ekonominiu, seimyniniu ir seksualiniu isipareigojimu. Dar isplatino pareiskima spaudai, kuriame viesai atsiribojo nuo Jolkos porai savaiciu. Ir uzgriuvo Jolka nelauktai savo brolelius, nes tie vis dar nebuvo issipagirioje po jos vestuivu ir pradejo vaziuoti ant zalcio, tipo, jis ja doochina, suvelia jos brolius ir net prikiso nagus prie brolio buratinu imones bankroto ir tilto per Brazuole sprogdinimo. Broliams sukiol putos, sudai ir ambicijos ir netrukus jie jau skriejo 8 truliku pas zalti i razborke. O Jolkai namie liko deze acetono ir Mikimauzo komiksai, taigi ir plyso moteriske porai savaiciu, kol baiges atostogos ir jai eme majakinti zaltys. Valina ji atgal, rankinuke lauktuves(rankine granata ir 250 gramu dziovintu snargliu) ir randa namie ijungta zalcio laptopa ir Wordo dokumenta su zodziais: "Jei isplauks kraujo puta, man batai" Neiskirto Jolka niekaip, bet del visa ko uzmete aki i kriaukle, bide ir unitaza. Bet ten buvo nulis veiksmo ir Jolka isimete i tase rauginta agurka, 3 metrus linoleumo, farsho skonio ledu ir numyne maudytis. Nespejo nei 100 bokalu isgerti, ziuri - susimutina vanduo ir atplaukia kokios tai raudonos putos link kranto. Jolka buvo netupa ir suprato, kad pateko ji i naujojo "Kalnapilis Red" pristatyma, tai ir uzbujojo porai tukstanciu meteliu. Taip ir pasibaige pasaka, zalcio niekas nerado,nei "TV pagalba", nei "Nepriklausomu paiesku tarnyba", nerado net Silumos tinklai, Ekskomisaru biuras ir Klebaru vidurines mokyklos devintokai.
neturiu alfos.

Neprisijungęs kitazh

  • Patyręs
  • ****
  • Įrašai: 633
  • Karma: +0/-0
  • For Alfa Romeo!
    • Žiūrėti profilį
Ats: na jei blevyzgos tai ir pablevyzgojam ;)
« Atsakymas #271 Įrašytas: 2009-02-18 08:04 »
Čia gal mokyklose dabar tokias skaito  ??? :D :D
Buvo: '95 BMW 316i Compact / 75 kW
Buvo: '99 Alfa Romeo 156 1.8 Twin Spark / 106 kW
Yra: '06 Toyota Corolla Verso 2.2 D4D / 100kW


Neprisijungęs kitazh

  • Patyręs
  • ****
  • Įrašai: 633
  • Karma: +0/-0
  • For Alfa Romeo!
    • Žiūrėti profilį
Ats: na jei blevyzgos tai ir pablevyzgojam ;)
« Atsakymas #272 Įrašytas: 2009-02-19 20:46 »
Iš toli turbūt normalus ženklas matosi  :lol:



Proto trūkumas

Buvo: '95 BMW 316i Compact / 75 kW
Buvo: '99 Alfa Romeo 156 1.8 Twin Spark / 106 kW
Yra: '06 Toyota Corolla Verso 2.2 D4D / 100kW


Neprisijungęs Disco_V

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 4374
  • Karma: +10/-7
    • Žiūrėti profilį
Ats: na jei blevyzgos tai ir pablevyzgojam ;)
« Atsakymas #273 Įrašytas: 2009-02-19 21:08 »
Proto trūkumas



Vaziuojant is Marijampoles link Kauno kazkur ties "Kaprato" aikstele ir degaline yra panasus naujai pastatytas tiltas.. jy padare del to kad butu galima i ta degaline ivaziuoti, tipo isuki i nuvaziavima, tada lendi po keliu, na ir gaunasi ala "tiltas". aukstis jo gal 4.20 m. Dar kai furistai ir tralistai nezinojo ir nebuvo zenklo apie tilto auksti, tai kelis kartus esu mates kaip is virsutiniu masinu (ant tralo) padaro kabrikus ;D o furos is gazo kai ateina, tai tentus nuvelka iki galiniu duru ;D
Buvo: Alfa Romeo 156, 2.0 T.S. 1998 m. Rosso...
Buvo: Alfa Romeo 156, 2.4 JTD. 2003 m. Blu Meteo...
Yra: SAAB 9-3 SW, 1.9 TiD. 2005 m. Black...
Bus:   Alfa Romeo 159

"La meccanica delle emozioni"

Neprisijungęs Yara

Ats: na jei blevyzgos tai ir pablevyzgojam ;)
« Atsakymas #274 Įrašytas: 2009-02-21 07:24 »
Rusishki vaistukai  :smilie:

buvo: VW Jetta 1.8
         AR 156 2.0
yra:   AR 156 1.8

Fuck Google, Ask Me !

Neprisijungęs Yara

Ats: na jei blevyzgos tai ir pablevyzgojam ;)
« Atsakymas #275 Įrašytas: 2009-02-21 07:25 »
ir dar...
buvo: VW Jetta 1.8
         AR 156 2.0
yra:   AR 156 1.8

Fuck Google, Ask Me !

Neprisijungęs Audrius

Ats: na jei blevyzgos tai ir pablevyzgojam ;)
« Atsakymas #276 Įrašytas: 2009-02-21 11:56 »
Du tokie neblogi:

Padalino karalius savo trims sūnums visą turtą...
-Zaj***s... - pasakė ketvirtasis...

---
Pasakoja medžiotojas:
- Aš esu medžiotojas. Susiruošiau kartą į medžioklę, paėmiau šautuvą, šunį, einu per mišką, žiūriu – tiesiai virš manęs – antis skrenda. Aš, aišku, apsidžiaugiau, šaukiu: „Antis!“ Nusitaikiau, galvoju, tuoj kaip drioktelėsiu!

Pasakoja šautuvas:
- Aha, prisitaikė jis, kaipgi. Galvojo, driokstelsiu aš... Aš ir driokstelėčiau, jei tik būčiau medžioklinis. O kaip aš jam driokstelsiu, jeigu esu žaislinis? Kaip mokėjau, taip ir driokstelėjau... sąžiningai jums pasakysiu – nelabai garsiai išėjo.

Pasakoja medžiotojas:
- „Nelabai“ – labai jau švelniai pasakyta. Aš iš pradžių apskritai pagalvojau, kad užsikirto. O paskui žiūriu – antis krinta!

Pasakoja antis:
- Šiaip tai aš ne antis, aš – varna. Skrendu kartą savais reikalais, niekam nieko blogo nedarau... Staiga girdžiu, kažkoks senis rėkauja, mane antimi šaukia. Pamaniau, komplimentą man nori padaryti. Įsižiūrėjau, o jo rankoje – žaislinis šautuvas. Nusprendžiau, kad jis nori su manimi pažaisti ir nutariau priskristi arčiau.

Pasakoja medžiotojas:
- Žiūriu – krenta. Pataikiau, reiškia. Pagalvojau, kad nukris, va tuojau, ir velnią ją surasiu. O paskui prisiminiau, kad su šunimi einu ir sakau jam: „fas“.

Pasakoja šuo:
- Aha, tikrai, girdžiu – „fas“ jis man sako. O juk aš ne šuo, aš katinas. Dar kai mane į medžioklę pakvietė pagalvojau, kad jis mane su kažkuo supainiojo, bet atsisakyti kažkaip nepatogu buvo.

Pasakoja medžiotojas:
- Žiūriu, nekruta mano šuo. Sakau jam – tau lietuviškai liepiama - FAS!

Pasakoja šuo:
- Na, apie lietuvių kalbą jis aišku nusikalbėjo... Bet vis tiek supratau, kol į tą jo „fas“ nesureaguosiu – neatsikabins. Pažvelgiau aš į dangų, matau – antis kaip skrido, taip ir skrenda. Net jeigu jis laiko mane šunimi, tai kur jis matė skraidančius šunis???

Pasakoja medžiotojas:
- Čia aš ir pats į dangų pažvelgiau. Matau – blogai krenta mano antis. Lėtai. Turbūt ne iki galo aš ją nušoviau. Griebiu šautuvą...

Pasakoja šautuvas:
- Aha, griebia jis mane, kaipgi... spaudžia gaiduką... aš, aišku, stengiausi, bet ką galiu padaryti, jeigu mano kulkos guminės?

Pasakoja antis:
- Aš jau visai arti priskridau. Nutūpiau ant šakos ir sakau jam: „Na ką gi, pažaidžiam, jeigu jau pašaukei“.

Pasakoja medžiotojas:
- Žiūriu – antis ant šakos nukrito ir sako: „Karrr...“. O mano šuo jai atsako: „Miauu...“ Pamaniau, kad iš proto kraustausi... Griuvau ant žemės, už galvos susiėmiau ir užmigau. Po kelių valandų prabundu: vienoje pusėje žaislinis sūnaus šautuvas mėtosi, kitoje pusėje kašaras žmonos, o ant šakos varna tupi. Ir galva nuo pagirių plyšta. O juk aš ir šiaip visai ne medžiotojas.
Alfa Romeo 155 V6 3.0

Neprisijungęs Steponas

Ats: na jei blevyzgos tai ir pablevyzgojam ;)
« Atsakymas #277 Įrašytas: 2009-02-21 12:02 »
Kaip paprastus dalykus galima padaryti sudetingais, net filosofiskais?
Norit pasimokyti, paskaitykit, bus smagu


Scena: Prie plento stovi viščiukas. Jis pereina į kitą plento pusę.
Klausimas: Kodėl viščiukas perėjo į kitą plento pusę?

Galimi atsakymai:
Rene Dekartas: Kad eitų kitoje plento pusėje.
 Platonas: Kad būtų geriau. Kitoje pusėje yra Tikrasis pasaulis.
 Aristotelis: Pereiti į kitą plento pusę - tai viščiuko prigimtis.
 Karlas Marksas: Tai buvo istoriškai neišvengiama
 Kapitonas Džeimsas T. Kukas: Tam, kad nueitų ten, kur dar joks
viščiukas niekada nebuvo.
 Hipokratas: Dėl kasos sekrecijų liaukų suaktyvėjimo.
 Martinas Liuteris Kingas: Puoselėju viziją tokio pasaulio, kuriame
visi viščiukai galės laisvai pereiti į kitą plento pusę ir neprivalės
dėl to aiškintis.
 Mozė: Ir Dievas nužengė iš dangaus, ir tarė tada viščiukui: "Tu turi
pereiti į kitą plento pusę ". Ir viščiukas perėjo. Ir Dievas pamatė,
kad tai buvo gerai.
 Ričardas M. Niksonas: Viščiukas neperėjo į kitą plento pusę, kartoju,
viščiukas NIEKADA į kitą plento pusę neperėjo.
 Nikolas Makiavelis: Svarbiausia, kad viščiukas perėjo į kitą plento
pusę. Kam svarbu kodėl? Jis perėjo į kitą plento pusę ir rezultatas
pateisina priežastis, kokios jos bebūtų.
 Zigmundas Froidas: Tai, kad jums rūpi viščiuko perėjimo į kitą plento
pusę faktas, rodo jumyse giliai glūdintį seksualinio nesaugumo jausmą.
 Bilas Geitsas: Mūsų kompanija kaip tik dabar dirba prie naujos
"Viščiukas 2009" versijos, kurioje viščiukas neapsiribos tik
perėjimu į kitą plento pusę, bet taip pat dės kiaušinius, klasifikuos
svarbius katalogus ir t.t
 Oliveris Stounas: Mums rūpintis klausimas yra ne „kodėl viščiukas
perėjo į kitą plento pusę?", o greičiau „kas perėjo į kitą plento pusę
kartu su viščiuku? Ką mes per skubėjimą pamiršome? Ir kas iš tiesų
galėjo matyti viščiuką, einanti per plentą?"
 Čarlzas Darvinas: Evoliucijos metu natūralios atrankos būdu išgyveno
tik tie viščiukai, kurie buvo genetiškai linkę pereiti į kitą plento
pusę.
 Albertas Einšteinas: Ar viščiukas perėjo į kitą plento pusę, ar
plentas pasislinko po viščiuku - tai priklauso nuo jūsų atskaitos
taško.
Buda: Tokio klausimo iškėlimas neigia jumyse esantį viščiuko pradą.
 Galilėjo Galilėjus: Ir vis dėlto jis perėjo...
 Ernestas Hemingvėjus: Kad numirtų. Lyjant lietui.
 Rembo: Kapitone, vieną pražiopsojau!
 Lietuvos premjeras: Viščiukas dar neperėjo į kitą plento pusę, bet
vyriausybė prie šio klausimo dirba.
 Politikas: Visa tai kažkam yra naudinga.
 Viljamas Šekspyras: Išsprendė dilemą: eiti ar neiti...
 Romeo: Tas juokiasi iš svetimos žaizdos, kas viščiuku nebuvo niekados.
 Šarlis de Golis: Galbūt viščiukas ir perėjo į kitą plento pusę, bet
jis dar neperejo autostrados!
 Scientologų bažnyčia: Priežastis jau yra jumyse, bet jūs to dar
nežinote. Ją atrasti padės kukli 10,000$ suma už vieną seansą, plius
melo detektoriaus nuoma ir psichologinė analizė.
 Bilas Klintonas: Prisiekiu konstitucija, kad tarp manęs ir viščiuko
nieko nebuvo.
 Šustauskas: Butu buvęs ne šiaip viščiukas, o viščiukas-ubagas, būtų
perėjęs iki gatvės vidurio, pasukęs į dešinę ir pėstute patraukęs iš
Kauno į Vilnių.
 Vytautas Landsbergis: Nekontroliuojamas viščiukų vaikščiojimas mūsų
keliais kelia rimtą grėsmę Lietuvai ir neigiamai veikia mūsų
integraciją į Europos Sąjungą ir NATO.
 Ramūnas Karbauskis: Tai buvo ne šiaip sau ėjimas į kitą pusę, o kelio
blokada, siekiant atkreipti dėmesį į tragišką Lietuvos žemės ūkio
padėtį.
 Artūras Paulauskas: Todėl, kad nusipelnė gyventi geriau.
 Audrius Butkevičius: Tai gerai organizuota provokacija prieš mane.
 Piotras Čaikovskis: Cip cip cip viščiukai, gelsvo pūko kamuoliukai...
 Liudvikas XVI: Po manęs gali nors ir visa vištidė lakstyti.
 Čingischanas: Jei vienas viščiukas pereis į kitą plento pusę - bausiu
visą dešimtinę, jei į kitą plento pusę pereis viščiukų dešimtinė -
bausiu visą šimtinę.
 Adolfas Hitleris: Hei! Viščiukas!
Eskimas: Kad nesušaltų.
 Džipo vairuotojas: Blemba blemba, nauja mašina buvo.. Pagausiu tą
kalakutą - galvą nusuksiu!!!
without heart we would be mere machines

Neprisijungęs Donceris

  • Jaunuolis
  • **
  • Įrašai: 60
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: na jei blevyzgos tai ir pablevyzgojam ;)
« Atsakymas #278 Įrašytas: 2009-02-23 17:15 »
Yra: AR 156 99 2.0 TS
       AR 156 SW 04 2.4 JTDm

Neprisijungęs kitazh

  • Patyręs
  • ****
  • Įrašai: 633
  • Karma: +0/-0
  • For Alfa Romeo!
    • Žiūrėti profilį
Buvo: '95 BMW 316i Compact / 75 kW
Buvo: '99 Alfa Romeo 156 1.8 Twin Spark / 106 kW
Yra: '06 Toyota Corolla Verso 2.2 D4D / 100kW