Autorius Tema: na jei blevyzgos tai ir pablevyzgojam ;)  (Skaityta 1706304 kartus)

Neprisijungęs shpuncik

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1281
  • Karma: +2/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: na jei blevyzgos tai ir pablevyzgojam ;)
« Atsakymas #5770 Įrašytas: 2017-05-04 15:40 »
Ilgą laiką galvojau, kad Pežo/Reno/Citroen pasakos apie patikimumą ir remonto ypatumus yra toks pat mitas, kaip kalbos apie italus. Iki tos dienos, kada pas draugą garaže atsidūrė Peugeot. Po kapotu toks jausmas, kad surinko visas dalis kurios reikalingos, sumetė jas tiesiog į variklio skyrių ir prisuko taip, kaip jos buvo nukritusios. 156/159 n kartų tvarkingiau ir patogiau viskas padaryta. Nėra to chaoso, kokį padaro prancūzai.

Sekanti istorija, žiemą mergina nesuvaldė mašinos autostradoje ir trenkėsi su priekiu į atitvarus. Smūgis nebuvo ypač striprus, vis gi stipriai snigo ir mergina nėra iš tų, kuri mėgsta važiuoti greitai (greičiau atvirkščiai). Lanžeronas vienas šiek tiek linkęs, tačiau nieko labai baisaus. Tačiau kažkokiu būdu atsiradus raukšlė ant stogo ir dugno. Vidury, vietoj smūgio nustūmimo (štanga einanti priešais teliką) prancūzai įdėjo plastamasinį pagalį. Apatinis radiatoriaus laikiklis yra tokio storio metalo, kad lankstosi rankomis taip pat lengvai, kaip kartonas (korozijos net nepažeistas).

Vienu žodžiu totalus nesusipratimas ant ratų.

Iš minivenų siūlyčiau pasižvalgyti į Lancia Phedra. Apart to, kad variklis HDI (nu dar nėra visiška tragedija, bet JTD būtų patikimiau, manau) ir tai, kad buvo montuojama tik su 5-kių bėgių mechanine pavarų dėže (nesu tikras ar su visais motorais), visa kita tikrai nustebino. Vietos daugiau, nei reikia, patogu ir net sakyčiau šiek tiek prabangos yra. Važiuoja maloniai. Draugo tėvas turėjo senesnį modelį, dabar jau turbūt 2-u metai kaip su naujesniu važinėja. Tikrai patenkintas pirkiniu.

Edit: pasižiūrėjau, kad tas pats Citroen buvo gaminamas ant tos pačios bazės, kaip ir Lancia, tai tikėtina ir visi elektronikos ir technologiniai sprendimai bus PSA grupės.

tiek HDI tiek JTD tikrai patikimi motorai.
pirmos kartos (zeta/ulyse/806/evasion) ir antros kartos (phedra/ulyse/807/c8) eurovanai yra identiški. elektra PSA, motorai PSA/Fiat'o. kažkokiu stebuklų nėra. su C4 picaso nelabai eina palyginti, nes tai jau arciau mikriuko, kai picaso yra mazesnio tipo mpv.
reik info, tam yra citrinu forumas
145 1.9JTD ant dalių
145 1.9JTD Edizione Sportiva
145 1.6 Boxer by Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
Swedish brick Volvo 480

Neprisijungęs saules_vejas

  • Patyręs
  • ****
  • Įrašai: 596
  • Karma: +5/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: na jei blevyzgos tai ir pablevyzgojam ;)
« Atsakymas #5771 Įrašytas: 2017-05-04 19:02 »
Neturiu nieko prieš jūsų vardijamus C8, phedras, ar ullyse, bet jie jau senesnių gamybos metu.
Dabar dar pagalvojau kokia situacija su erdve ir vieta Fiat Crom'oje. Nes vizualiai jisai atrodo bent jau aukštesnis (ir gal net aukščiausias) už visus kitus universalus. Tik klausimas aš kaip situacija gale, ar patogiai ten isitaisytu suaugęs žmogus plius dvi vaikiškos kėdutės.
AR 159 SW :)

Neprisijungęs brumbrum

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 5730
  • Karma: +33/-3
    • Žiūrėti profilį
    • Alfaklubas
na jei blevyzgos tai ir pablevyzgojam
« Atsakymas #5772 Įrašytas: 2017-05-04 19:58 »
Neturiu nieko prieš jūsų vardijamus C8, phedras, ar ullyse, bet jie jau senesnių gamybos metu.
Dabar dar pagalvojau kokia situacija su erdve ir vieta Fiat Crom'oje. Nes vizualiai jisai atrodo bent jau aukštesnis (ir gal net aukščiausias) už visus kitus universalus. Tik klausimas aš kaip situacija gale, ar patogiai ten isitaisytu suaugęs žmogus plius dvi vaikiškos kėdutės.
Na man croma tai didžiulis ;) o dėl kėdučių, tai labai priklauso kokios pačios kėdutės.
Buvo: AR GTV 3.0 V6 24v Lusso
Yra: Audi S6
Bus: 75/GTV6?

Neprisijungęs shpuncik

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1281
  • Karma: +2/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: na jei blevyzgos tai ir pablevyzgojam ;)
« Atsakymas #5773 Įrašytas: 2017-05-04 20:56 »
Neturiu nieko prieš jūsų vardijamus C8, phedras, ar ullyse, bet jie jau senesnių gamybos metu.
Dabar dar pagalvojau kokia situacija su erdve ir vieta Fiat Crom'oje. Nes vizualiai jisai atrodo bent jau aukštesnis (ir gal net aukščiausias) už visus kitus universalus. Tik klausimas aš kaip situacija gale, ar patogiai ten isitaisytu suaugęs žmogus plius dvi vaikiškos kėdutės.

o tai vaikai bus vienas ant kito dedami ar stovint vairuojama kad reikia mašinos su lubom aukštesnėm? dėl to kad lubos pakeltos vietos sėdintėm nepadaugėja, kažkaip abejoju, jog ir bagažinė bus prikraunama sulyg "karnyzais".
biudžetas neaiškus, bet gali dar užmest akį į s-max'ą.

ps eurovanas ejo iki 2014 ;)
145 1.9JTD ant dalių
145 1.9JTD Edizione Sportiva
145 1.6 Boxer by Anonima Lombarda Fabbrica Automobili
Swedish brick Volvo 480

Neprisijungęs KLIFF

Ats: na jei blevyzgos tai ir pablevyzgojam ;)
« Atsakymas #5774 Įrašytas: 2017-05-04 21:50 »
Imk GrandVoyager, paprastas kibiras, remonto atzvilgiu nelabai patvarus, bet gan pigiai ir paprastai tvarkomas (lyg labai didelis fiat), taciau patogesnio uz ji vietos atzvilgiu nerasi. Automatas+koks neispudingas jankiu (bet) V6 su LPG puikus variantas ieskant kazko talpaus ir ne vageno ;)
Buvo:146 DEU119 / 146 DOF955 / 155 8V.DH20176 / 156 DJ97142 / 166 NE87491

Neprisijungęs saules_vejas

  • Patyręs
  • ****
  • Įrašai: 596
  • Karma: +5/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: na jei blevyzgos tai ir pablevyzgojam ;)
« Atsakymas #5775 Įrašytas: 2017-05-04 21:57 »
o tai vaikai bus vienas ant kito dedami ar stovint vairuojama kad reikia mašinos su lubom aukštesnėm? dėl to kad lubos pakeltos vietos sėdintėm nepadaugėja, kažkaip abejoju, jog ir bagažinė bus prikraunama sulyg "karnyzais".
biudžetas neaiškus, bet gali dar užmest akį į s-max'ą.

ps eurovanas ejo iki 2014 ;)
Tamsta labai taikliai pastebėjote, vaikai bus dedami vienas ant kito, aš noresiu vairuoti stovėdamas ant galvos, ir dar noresiu visada gale vežiotis penkias europaletes.
Man aktualu kad mašina būtų pakankamai erdvi ir nereiktų gale sėdintiems būti labai susigrūdus, tas pats grand Pikasas gale turi tris atskiras sedynes kurias kiekvieną atskirai gali stumdytis pirmyn atgal, plius bagažo skyrius nemenkas, kas tikrai yra aktualu turint naujagimį (kuomet norint kur nors išvažiuoti reikia įsidėti vežimą, o jei tarkim keliauji kur paatostogauti tuomet dar kitam vaikui prireikia dviratuko ar dar kokio rakando).
Na tie, kas turi šeimas gal supras mane, kai buvau pacanas man per akis buvo ir kokio kupė ar hečbeko, dabar tas periodas gyvenime kuomet aplinkybes verčia pavairuoti tai kas atitiktų šeimos interesus, po kurio laiko vėl bus galima vairuoti tai kas pačiam arčiau dūšios.
S-max'as nelimpa, tada gal jau geriau akį mesciau į Mazda 5.
P.S. ką jūs tuo eurovanu vadinate?
AR 159 SW :)

Neprisijungęs saules_vejas

  • Patyręs
  • ****
  • Įrašai: 596
  • Karma: +5/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: na jei blevyzgos tai ir pablevyzgojam ;)
« Atsakymas #5776 Įrašytas: 2017-05-04 22:05 »
Imk GrandVoyager, paprastas kibiras, remonto atzvilgiu nelabai patvarus, bet gan pigiai ir paprastai tvarkomas (lyg labai didelis fiat), taciau patogesnio uz ji vietos atzvilgiu nerasi. Automatas+koks neispudingas jankiu (bet) V6 su LPG puikus variantas ieskant kazko talpaus ir ne vageno ;)

Apmastytas ir šis variantas, tik man jame nepatinka sėdynių isdestymas: 2+2+3  :)
AR 159 SW :)

Neprisijungęs KaJenius

  • Jaunuolis
  • **
  • Įrašai: 179
  • Karma: +1/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: na jei blevyzgos tai ir pablevyzgojam ;)
« Atsakymas #5777 Įrašytas: 2017-05-04 23:11 »
ex 92 Mazda MX-6 V6
ex 00 FIAT Punto HGT
ex 98 MB SLK 200K
ex 09 AR 147 1.9 JTDm
98 AR GTV V6

Neprisijungęs KLIFF

Ats: na jei blevyzgos tai ir pablevyzgojam ;)
« Atsakymas #5778 Įrašytas: 2017-05-05 18:30 »
Apmastytas ir šis variantas, tik man jame nepatinka sėdynių isdestymas: 2+2+3  :)
Tu del sito pasidomek, nes 2-2-3, tai kai buna tie ju vadinami...pasakysiu trumpai ukiskai "karaliski" kreslai, antroje eileje ir 3 vietu suolas gale (sveriantis kokius 50kg). Bet. As turiu sena, jau "darbini" granda, tai irgi 2-2-3 mano variante, bet esu mates, kad ta galine sedyne buna ideta ir vietoj dvieju viduriniu. Tiesa, pats nebandziau, bet net ir begiai grindyse vizualiai vienodi. Bet naujajam gal ten kitaip viskas, nes viskas ant elektro pajungta, lansktosi, kraiposi ir t.t. :D
Buvo:146 DEU119 / 146 DOF955 / 155 8V.DH20176 / 156 DJ97142 / 166 NE87491

Neprisijungęs Disco_V

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 4374
  • Karma: +10/-7
    • Žiūrėti profilį
Ats: na jei blevyzgos tai ir pablevyzgojam ;)
« Atsakymas #5779 Įrašytas: 2017-05-18 08:54 »
600 000 km. Visai neblogai sukasi dyzeliukas :D
Buvo: Alfa Romeo 156, 2.0 T.S. 1998 m. Rosso...
Buvo: Alfa Romeo 156, 2.4 JTD. 2003 m. Blu Meteo...
Yra: SAAB 9-3 SW, 1.9 TiD. 2005 m. Black...
Bus:   Alfa Romeo 159

"La meccanica delle emozioni"