Autorius Tema: Alfa Romeo 159 SW - Malūnsparnis  (Skaityta 39843 kartus)

Neprisijungęs Dancius

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 4409
  • Karma: +6/-5
    • Žiūrėti profilį
Ats: Alfa Romeo 159 SW - Malūnsparnis
« Atsakymas #20 Įrašytas: 2008-05-21 11:27 »
  dailus aparatas
AR159 2.0 jtdm Ti

Neprisijungęs Malūnsparnis

  • Klubo narys
  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1083
  • Karma: +17/-1
    • Žiūrėti profilį
Ats: Alfa Romeo 159 SW - Malūnsparnis
« Atsakymas #21 Įrašytas: 2008-05-24 21:52 »
NA Malūnsperni va ce tai aparatas :o jau si katr tikrai be zodziu,isore-LIUKS,bet vidus........ ledas,labai jaukiai atrodo spalvos,o dar toks vairas.... :begam: noreciau tokios,ka man daryti?speju ji nepigi,tai nors pasvajosiu... ;D
Ką daryti?
Receptas paprastas: visada stenkis atiduoti daugiau negu gauni tiek gyvenime tiek ypač darbe, žiūr. po kiek laiko ir sugrįžta dividendai. Toks ir būtų mano patarimas.
AR 159SW 2,4 JTDm Rosso red
Alfa è una macchina per la gente forte di spirito e debole di testa

Kastetas

  • Svečias
Ats: Alfa Romeo 159 SW - Malūnsparnis
« Atsakymas #22 Įrašytas: 2008-05-24 22:32 »
Po keliu metuku gal ir as tokia isigysiu  ;D  :alaus:

Kastetas

  • Svečias
Ats: Alfa Romeo 159 SW - Malūnsparnis
« Atsakymas #23 Įrašytas: 2008-05-24 22:33 »
Liuks aparaciukas  ;) :smilie:

Darcikas

  • Svečias
Ats: Alfa Romeo 159 SW - Malūnsparnis
« Atsakymas #24 Įrašytas: 2008-05-31 20:36 »
realiai geriau atrodo alfuke;) viskas ciki gracinga ir  bet kada pasiruosus spurtui :) draugiskai pavydziu ;)

Plyta

  • Svečias
Ats: Alfa Romeo 159 SW - Malūnsparnis
« Atsakymas #25 Įrašytas: 2008-05-31 21:04 »
Turejau tokia. Sakau si kaip blondine,vienas dalykas isvaizda,kitas dalykas techninis stovis ir kaip ji pagaminta,kaip ji tarnauja.
Bei pats pagrindas,nusiperki ja mokedamas virs simta tukstanciu litu. Sugalvojus po pusmecio ja parduoti jos nieks nenori net su penkiasdesimt tukstanciu "nuolaida".
Man taip dar nebuvo su kitu markiu masinomis. Mercedes verte nukrenta isvaziavus is salono panaisiai po pusmecio gerai paskaiciavus apie 10%. AR 159 verte nukrito berods 40-45%.
Ponai isvadas darykite patys.

Neprisijungęs Jordan

  • Jaunuolis
  • **
  • Įrašai: 102
  • Karma: +0/-0
  • Kaunas
    • Žiūrėti profilį
Ats: Alfa Romeo 159 SW - Malūnsparnis
« Atsakymas #26 Įrašytas: 2008-05-31 22:24 »
Turejau tokia. Sakau si kaip blondine,vienas dalykas isvaizda,kitas dalykas techninis stovis ir kaip ji pagaminta,kaip ji tarnauja.
Bei pats pagrindas,nusiperki ja mokedamas virs simta tukstanciu litu. Sugalvojus po pusmecio ja parduoti jos nieks nenori net su penkiasdesimt tukstanciu "nuolaida".
Man taip dar nebuvo su kitu markiu masinomis. Mercedes verte nukrenta isvaziavus is salono panaisiai po pusmecio gerai paskaiciavus apie 10%. AR 159 verte nukrito berods 40-45%.
Ponai isvadas darykite patys.
cia taves isvis klause kas nors ko nors? Turi savo nuomone ir turek, o ne grusk ja kitiem! As tau nerasineju zinuciu kaip man patinka AR , nors ji man patinka ir tokie kaip tu man nuomones nepakeis.
Alfa Romeo 156 2.4 JTD   
PARDUOTA...

Darcikas

  • Svečias
Ats: Alfa Romeo 159 SW - Malūnsparnis
« Atsakymas #27 Įrašytas: 2008-05-31 22:34 »
Turejau tokia. Sakau si kaip blondine,vienas dalykas isvaizda,kitas dalykas techninis stovis ir kaip ji pagaminta,kaip ji tarnauja.
Bei pats pagrindas,nusiperki ja mokedamas virs simta tukstanciu litu. Sugalvojus po pusmecio ja parduoti jos nieks nenori net su penkiasdesimt tukstanciu "nuolaida".
Man taip dar nebuvo su kitu markiu masinomis. Mercedes verte nukrenta isvaziavus is salono panaisiai po pusmecio gerai paskaiciavus apie 10%. AR 159 verte nukrito berods 40-45%.
Ponai isvadas darykite patys.

kazkoks  kvailelis, prilipo kaip sudas.. ir kisa savo nuomone visiems kad alfos sudas... nu ir vazinet su kitom ko cia verki? pats nuostoli apturejo tai dabar nori bent taip atsigriebt moraliskai. :) .. eik tu geriau i kitus forumus ten ir verk kokios alfos sudas...  >:( >:( >:( >:( >:(

Plyta

  • Svečias
Ats: Alfa Romeo 159 SW - Malūnsparnis
« Atsakymas #28 Įrašytas: 2008-06-01 00:40 »
Nei as verkiu,nei ka.Paskaicius foruma,tiesiog parasiau pastebejimus,kad si masina nera verta net menkiausio demesio.O jei kam patinka vazinekit i sveikata. As pamates AR gatveje tiesiog mintyse pagalvoju vat dar vienas nelaimelis uzsiroves ant AR.

Neprisijungęs PiPPas

  • Administratorius
  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 7978
  • Vehicle: 2000 Alfa-Romeo 156
  • Karma: +59/-25
  • A l f a R o m e o F a m i l y
    • Žiūrėti profilį
    • PiPPas
Ats: Alfa Romeo 159 SW - Malūnsparnis
« Atsakymas #29 Įrašytas: 2008-06-01 01:51 »
Nei as verkiu,nei ka.Paskaicius foruma,tiesiog parasiau pastebejimus,kad si masina nera verta net menkiausio demesio.O jei kam patinka vazinekit i sveikata. As pamates AR gatveje tiesiog mintyse pagalvoju vat dar vienas nelaimelis uzsiroves ant AR.

Mums nuo to ar galvoji kazka ar ne pamates AR nei silta,nei salta pasidaro... Kuo maziau tokiu personu,kuriems tik kritikuot patinka bus,tuo geriau... Man Audi nepatinka ir as jos nepirkciau nei uz ka,bet as negalvoju,kad tas kuris ja vairuoja yra vargselis ar uzsiroves... Toks pasakymas,kad "man jo gaila,kai pamatau" yra tikrai idiotiskas ir tik tikrai neturintis daugiau ka veikt apart kritikos zmogus gali sugalvot tokia nesamone... :mzp:

O dabar pratrinam bevercius niekalus is temu ir bus ramu... :loud:
Yra:
'13 AR Giulietta 1.4 TBi TCT MultiAir Sportiva

Buvo:
'00 AR 156 1.8 TS;
'07 AR 159 SW 2.4 JTDm Q-Tronic