Autorius Tema: Mano AR kelionės, maršrutai, įspūdžiai  (Skaityta 10704 kartus)

Neprisijungęs PiPPas

  • Administratorius
  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 7978
  • Vehicle: 2000 Alfa-Romeo 156
  • Karma: +59/-25
  • A l f a R o m e o F a m i l y
    • Žiūrėti profilį
    • PiPPas
Ats: Mano AR kelionės, maršrutai, įspūdžiai
« Atsakymas #10 Įrašytas: 2008-05-12 00:58 »
Teko su savo Alfuke ir Siauliuose pernai pabut,ir pas seneli sodyboj Prienu rajone... Na kas savaite ji mato kelione Kaunas-Vilnius ir atvirksciai... Vasara yra planuose isbandyti pakabos galimybes ir pasivazinet Labanoro girioje keliukais ir zvirkeliais... 8)

Pernai vasarą turėjau malonumo pasivažinėt miškais aplink Rūdninkų poligona su valdiška Audi 90, tai dugno apsaugą bagažinėj parsivežiau, o dar kiek ir traktoriaus būtų tekę eit... Žemos mašinos ir smėlynai su purvynais nelabai dera... :) Tiesa, per tą patį pasivažinėjima žvyrkelyje ir priekinę farą palikau :D

 KAs su fara nutiko..?  :-\
Yra:
'13 AR Giulietta 1.4 TBi TCT MultiAir Sportiva

Buvo:
'00 AR 156 1.8 TS;
'07 AR 159 SW 2.4 JTDm Q-Tronic

Neprisijungęs kleoba

Ats: Mano AR kelionės, maršrutai, įspūdžiai
« Atsakymas #11 Įrašytas: 2008-05-12 01:03 »
Teko su savo Alfuke ir Siauliuose pernai pabut,ir pas seneli sodyboj Prienu rajone... Na kas savaite ji mato kelione Kaunas-Vilnius ir atvirksciai... Vasara yra planuose isbandyti pakabos galimybes ir pasivazinet Labanoro girioje keliukais ir zvirkeliais... 8)

Pernai vasarą turėjau malonumo pasivažinėt miškais aplink Rūdninkų poligona su valdiška Audi 90, tai dugno apsaugą bagažinėj parsivežiau, o dar kiek ir traktoriaus būtų tekę eit... Žemos mašinos ir smėlynai su purvynais nelabai dera... :) Tiesa, per tą patį pasivažinėjima žvyrkelyje ir priekinę farą palikau :D
Prasilenkinėjau žvyrkelyje su kažkuo, tas pakėlė akmenuką... ir viso gero farai - net reflektorius įskilo, o stiklas tai į šipulius. Tiesa, gal nereikėjo 90 tuo žvyrkeliu važiuot, bet faros tai turbūt nebūtų išgelbėję, gal tik skilus graziau būtų  :D

 KAs su fara nutiko..?  :-\
AR Giulia Veloce 2.0T Alfa Rosso 2018
AR 156 2.0 TS Nero fuoco 2002
AR 147 1.9 JTD 16V Nero fuoco 2003
AR 33 1.6 Boxer 1994
AR Sprint 1.5 QV 1985

Neprisijungęs BugsBunny

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 20
  • Karma: +0/-0
  • BEZ:434
    • Žiūrėti profilį
Ats: Mano AR kelionės, maršrutai, įspūdžiai
« Atsakymas #12 Įrašytas: 2008-05-13 18:12 »
Kaunas - Palanga, tai nekelione cia jokia :D teko vykti i dar teks... o seip tai prie Dusios ezero teko pakeliauti pries dvi savaites nuo Kauno per alytu ta kriptimi tai buvo labai smagu ;) kelias geras ypac jau arciau Dusios, vingiai, kalvos viskas vos ne kaip rali tik kad asfaltas zodziu labai super  ;) :masina:
Alfa Romeo 156 1.8 T.Spark

Neprisijungęs Boleslovas

  • Jaunuolis
  • **
  • Įrašai: 166
  • Karma: +3/-0
  • Nėra Alfa Romeo - nėra ir vairavimo malonumo.
    • Žiūrėti profilį
Ats: Mano AR kelionės, maršrutai, įspūdžiai
« Atsakymas #13 Įrašytas: 2008-05-13 18:52 »
Įsimintiniausia kelionė su AR turbūt buvo kelio atkarpa Rūdiškės - Valkininkų geležinkelio stotis. Platus žvirkelis, aplink vienas kitas kaimas, o daugumoj miškai, žvyrkelio būklė buvo gera, tai spustelėjau  ;) Po šio pasivažinėjimo supratau, kad ne tik su džipu galima aptaškyt stogą  :D Malonu, kad Alfutė atlaikė tą kelio ruožą  :smilie: Bet dar kartą ten prasilėkt nenorėčiau..
Buvo:
AR 155 - 1.8 TS, 95m, BCD366
AR 156 - 2.4 JTD, 99m, BBZ480

pilotas

  • Svečias
Ats: Mano AR kelionės, maršrutai, įspūdžiai
« Atsakymas #14 Įrašytas: 2008-05-14 11:03 »
Nera ko noreti tranzitiniai keliai...provezos isvien,greitis max 100-120 cia jau didelis max.zodziu vaziuoji ir ''kenti'' kaip nemazeja kilometrazas taip nemazeja.
na nezinau praita vasara teko vaziuot per visa lenkija.keliai kaip keliai,ne ka blogesni nei Lietuvoj ir tai tik iki varsuvos.o paskui tai tikras malonumas autostrada lekt i vokieciu puse.marsrutas vilnius-varsuva-frankfurtas (oderis)-berlynas-koftbus-niurnbergas-miunchenas-miestelis (traku dydzio) prie prahos-praha-vroclavas-lodze-varsuva (flekai autostrados uzeigoj)-vilnius.didziausia kancia gryzimas per cekija faktiskai sedejimas nesibaigianciam kamstyje ir lauke +35.istruke is cekijos (nuo prahos iki sienos su lenkais vaziavom mazdaug 9 valandas) pasirinkom (del zmogaus kuris ismaises visa lenkija ir neva sutaupys laiko) bloga marsruta ir iki varsuvos vaziavom moletu lygio plentu bei padarem nemaza lanka.uz vairo is 3 zmoniu nebenorejo sestis nei vienas,apskritai nieks nenorejo lipt i masina  :-X mazdaug nuo lodzes keisdavomes kas dvi valandas.visa si kelione uztruko 8 dienas,ilgiausias sustojimas berlyne  2 dienos.auto-alfa romeo 166 3.0 (vienintelis turbut bent kazkiek dziugines dalykas sioje kelioneje,neskaitant berlyno night life ir niurnbergo striptizo baru ;D) beje apie 22 val atvyke i niurnberga neradom nei vieno veikiancio alubario ar naktinio klubo,tad alu teko gurksnot strip bare  :alaus: .isvada daugiau niekada tokio extrymo :o

Neprisijungęs vanagiux

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 5282
  • Karma: +23/-54
    • Žiūrėti profilį
Ats: Mano AR kelionės, maršrutai, įspūdžiai
« Atsakymas #15 Įrašytas: 2008-05-14 13:26 »
As su saviskemis esu isbandes ir nepravaziuojamu keliu (traku raj) ankstyvas pavasaris vaziavom i sodyba, is priekio tik dzipus iki stiklu purvinus parsilenkiau, bet kaip sakant alfa kaip tankas, o jei dar traktoriau motoras tai niekur neklimpo  ;D ir siaip visa LT ismaises didziausias marsrutas tai nuo ryto (4:30h) iki nakties (2h) - vilnius - panevezys - palangos oro uostas - panevezys - vilnius  ;) viso padariau apie 950km  :smilie: ir viso labo sutilpau i nepilna kuro baka  :smilie: (~60l-65l), masina - Alfa Romeo 164 2.5 TD paskaiciavau vidutines sanaudos apie 6-6.3l/100km gavosi, isipiles buvau sklidina baka, net per virsu perpiliau  ;D

Neprisijungęs PiPPas

  • Administratorius
  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 7978
  • Vehicle: 2000 Alfa-Romeo 156
  • Karma: +59/-25
  • A l f a R o m e o F a m i l y
    • Žiūrėti profilį
    • PiPPas
Ats: Mano AR kelionės, maršrutai, įspūdžiai
« Atsakymas #16 Įrašytas: 2009-02-17 23:10 »
Taigi taigi. Galbut moderatoriai ir adminai nesupyks, jei kelione bus aprasyta ne konkreciai susijusi su Alfa, bet ji ten taip pat dalyvavo pradzioj ir pabaigoj.

 Kaip jau kai kurie zinot, turejau laimes 12 dienu pabuvot Mexico's zemeje. Viskas prasidejo nuo keliones su Alfa i Rygos orouosta. Kelione, tiek pirmyn, tiek atgal praejo be nesklandumu. 12 dienu pastovejusi Alfute uzsivede is pirmo karto, bet kiek sunkiau starteri pasuko, bet juk svarbiausia uzsivest. Lyg ir kaladeles nuo stovejimo buvo kiek prisalusios, bet pajudejus, viskas normalizavosi.

 Kelione lektuvais i Mexica, tai Jezau Jezau. Nezinau, kaip stasiui buvo, kai i salas skrido, bet man asmeniskai 11 val. issedet lektuve, tai svelniai tariant "ragas" buvo. ;D ;D Na bet dzin. Atgal dar daugiau teko paskraidyt ir maza to net su 3 lektuvais (viskas pagal plana). Bet ir tai neesme. :)

 Esme yra tai ka pavyko pamatyt Mexico'je. O maciau nemazai. Actekai, Majai, Zapotekai, kaktusai, dziungles begales gyvunu gyvenantys laisvai ir stebimi per saugu atstuma. Visa tai galesiu placiau papasakot per kokius meetus su PC rankose, nes viska sukelt (apie 700 foto), bus per brangus malonumas, tiek man, tiek visiems jums.

 Placiau apie Mexico's autoparka.

 Karaliauja VW, amerikoniski atumobiliai ir Nissan. Populiariausias modelis yra VW Beetle (tas senas). :D Paciam Mexico mieste ju turbut 75 proc. is visu automobiliu. Taip pat labai daug yra VW Pointer (kazkas panasaus i istempta kokiu 1999 gamybos Opel Corsa). Kas be ko, antroj vietoj ten yra visureigiai. Prisiziurejau iki gyvenimo galo manau ju. Kas del europietisku automobiliu, tai Paciam Mexice labai daug Peugeot 206 ir 307. Taip pat nemazai Renault Thalia (kuris ten gavo Nissan gamintojo zenkla ir kazkoki pavadinima), bei Opel Corsa (gamintojo zenklas Chevrolet). Mazesniuose miesteliuose uztektinai prisiziurejau senu old-school car'u. Buick, Cadillac, Linkoln ir t.t. Teko pamatyt ir tokiu retenybiu, kaip 1971 Ford Mustang Mach-1 keleta (foto zemiau). Alfu, kaip minejau, maciau tik 4. Du Fiat, bet labai senus (foto zemiau).

 Labai sudomino auto eismas Mexico'je. Vaziuoji bet kaip, bet vaziuoji tvarkingai, turbut tiksliausiai apibudinciau. Avariju matem tik 4 ir tai labai menkos. Posukiuose yra iki 8 laipsniu nuolydis (panasiai, kaip Nascar lenktynese). Mexice kamsciu nematem. 24 mln. zmoniu, o kamsciu ner. Klausimas kyla kodel? Ogi todel, kad prie kiekvienos didesnes sankryzos buna po 4-8 policininkus. Raudona ar zalia, bet eisma reguliuoja jie dazniausiai, sviesoforai nesvarbu. Reiktu musiskiams mentams pasimokint is ju. Toliau. Policija arba tiksliau FED'ai TAXI ir autobusu nestabdo. Mes patys Cancun'e kelis kartus naudojomes TAXI paslaugomis, tai 40 km/h greitis mieste, o TAXI vaziuoja 70/110/140, bet vaziuoja tvarkingai ir mandagiai. Taksometru nerasta. Kiek sutari, tiek moki. Paciam Cancun'e galima moket Doleriais, Pesais, Eurais. Sunkvezimiu vairuotojai labai mandagus. Pamate, kad atvaziuoja autobusas, i kelkrasti pasitrauke ir praleidzia. Idomi tik padekojimo sistema: pas mus ijungiamas avarinis, o ten du kartus trumpai papypsina. FED'ai stabdo tik didesnius sunkvezimius, ar nuosavus automobilius ne del greicio virsyjimo ar pns. bet del itarimo vezant narkotikus ar kontrabanda. Jei jau sustabde, tai geriau jau nieko masinoj nebutu, nes eina ne su sunimis, bet su skaneriais arba svelniai tariant "isvalo" automobili vos ne nuogai. Tokie automobilizmo ypatumai uz Atlanto. Galima butu pasakoti keleta puslapiu, bet vistiek ne puses nesurasyciau. Pridedu keleta idomesniu foto su aprasymais.

Su tokiais TAXI "skraidem"... :D


Stai tokius Fiat kelis kartus pavyko uzmatyt.


Ford Mustang Mach-1


Izymioji Maju piramide-kalendorius (Chichen-Itza vietove).


Net nezinau kaip tiksliai pavadint. Esme, kad VW Beetle, ten zinomas, kaip "BUG" (prasme ta pati). ;D



 Manau siam kartui tiek. Daugiau, manau gyvai parodysiu per meetus. ;) :)
Yra:
'13 AR Giulietta 1.4 TBi TCT MultiAir Sportiva

Buvo:
'00 AR 156 1.8 TS;
'07 AR 159 SW 2.4 JTDm Q-Tronic

Dr.M

  • Svečias
Ats: Mano AR kelionės, maršrutai, įspūdžiai
« Atsakymas #17 Įrašytas: 2010-04-12 13:30 »
Sveiki. Tema tokia pablevyzgojimam, bet kazkaip idomu butu suzinot kas kokia ilgesne kelione esat aptureje sava Alfa. As pvz saviske 166 dar neilgai turiu, kolkas tik aplinkinese salyse pabuvota: Latvija, Lenkija.. Be jokiu gedimu ar niuansu, nors buvo vaziuota ziema. Taciau norisi kazkur toliau islekt  :cart: Pvz.: Kroatija, Italija  ::)

P.S. Sorry, neradau tokios temos. Aciu moderatoriam.
« Paskutinį kartą keitė: 2010-04-12 13:52 sukūrė Dr.M »

Neprisijungęs Tadas155

Ats: Mano AR kelionės, maršrutai, įspūdžiai
« Atsakymas #18 Įrašytas: 2010-04-12 14:09 »
Savaitgali buvau Varsuvoje su 166, gavosi 980km  :smilie:
neturiu alfos.

Neprisijungęs stasius

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1889
  • Karma: +17/-0
  • Vilnius
    • Žiūrėti profilį
Ats: Mano AR kelionės, maršrutai, įspūdžiai
« Atsakymas #19 Įrašytas: 2010-04-12 14:11 »
praėjusią vasarą buvau estijoje, parnu kurorte ir saremų salose. su lancia lybra. ir nieko. labai šauniai ir be rūpesčių. viso gavosi apie 1500 km.
buvo:
ar 156 2.4 jtd'99, ar 145 1.9 jtd'99, ar 147 1.6 ts'01, lancia lybra 2.4 jtd'01, ar 147 1.9'03, ar 147 1.9'04, ar 156 sw 1.9'01, ar 156 sw 2.4'03, fiat punto 1.3 mjet'05, fiat grande punto 1.2'06, AR 156 SW 1.8 TS '03, fiat bravo 1.4 tjet'08.
yra:
CRV 2.2'09