Autorius Tema: Keli klausimai suprantantiems apie Alfa 75  (Skaityta 67869 kartus)

Tomas75

  • Svečias
Ats: Keli klausimai suprantantiems apie Alfa 75
« Atsakymas #20 Įrašytas: 2008-04-10 15:45 »
pabandyk kuro paskirstytoja pakeist

Neprisijungęs Tomikas

  • Patyręs
  • ****
  • Įrašai: 765
  • Karma: +8/-1
    • Žiūrėti profilį
Ats: Keli klausimai suprantantiems apie Alfa 75
« Atsakymas #21 Įrašytas: 2008-04-10 16:32 »
Pakeitus zvakes (devetas, bet geras Bosch Super triju kontaktu), dangteli su laidais (devetas nuo kitos geros alfos) ji pravale, babina irgi nuo kitos alfos - niekas nepasikeitei, gal vos vos geriau dirbo, tada pravale skriejika ir viskas  :smilie: o jinai ant laisvu ir anksciau taip neidealiai dirbo ar tik dabar man taip? Papasakok man kai jinai normaliai vaziavo kokios jai buvo bedos ir kaip cia tas gedimas nutiko?  ;)

beda buvo su kardano gumom,pakeiciau vidurine i nauja ir prasidejo trukciojimas (sutapimas) kas del gumu tai dar pasikeisk priekine irgi suplysus visai,galine berods dar gera buvo, ir su kuro sanaudom  buvo problemu,apie 14-15 ltr eme. Jinai buvo perkama kaip donoras Amerikai bet kai skardas gavau naujas tai pagailo skerst

Neprisijungęs vanagiux

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 5282
  • Karma: +23/-54
    • Žiūrėti profilį
Ats: Keli klausimai suprantantiems apie Alfa 75
« Atsakymas #22 Įrašytas: 2008-04-10 17:15 »
http://www.alfaromeo75.projektas.lt/projektas.htm  va siek tiek info apie vykusius darbus, o del kuro sanaudu problema buvo pastoviai kai tik ja isigyjai? Nes jei nera liambdos tai suprantama tada kodel tos sanaudos tokios, man panasu kai dirba motoras kad jinai uzsisiurbineja, del gumu tai girdejau kad kazkoks bildesys yra isvietos pajudant, siaip nei pakabinamas nei kardanas nesidauzo, bent kiek pajauciau, tik antras begis isijungia kartais su garsais, kiti jau normalizavosi  :smilie: ir del apsuku buvo tokie paplaukiojimai ju? dumingumas padidejes? Svarbu man zinoti kaip jinai elgesi pas tawe, rytoj susitiksiu su savininke jos, snektelsiu, zesiu ka jinai papasakos  ;)

Neprisijungęs Kerosin

  • Patyręs
  • ****
  • Įrašai: 663
  • Karma: +13/-42
    • Žiūrėti profilį
Ats: Keli klausimai suprantantiems apie Alfa 75
« Atsakymas #23 Įrašytas: 2008-04-10 18:15 »
tai "projektas 75",kuris išreklamuotas kaip kosminio laivo paleidimas,eina link galo?paleis variklį,pririš bamperius dratais ir... "padariau projektą".jei bus ne taip tai atsiprašau... ;D ;D ;D

O is kur tokias nesamones trauki? Buvo kazkur apie tai uzsiminta  ;D ;D ;D ;D , jei taip butu daroma tai niekas nekurtu tinklalapio ir pan

labai nepriimk už rimtą :smilie:.o nesamones traukiu kad... žiūrėk,darom taip:kai bus baigta duok žinią,ir jei tavo 75 bus "ledinė"-iš manęs butelis brendžio,jei ne-butelis iš tavęs.a tinka?
Buvo:AR 33 1.7 biturbo,AR 33 1.4,AR 164 2.5td,AR 166 2.0v6 turbo,AR 164 2.5td,AR 164 V6 24v

Neprisijungęs vanagiux

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 5282
  • Karma: +23/-54
    • Žiūrėti profilį
Ats: Keli klausimai suprantantiems apie Alfa 75
« Atsakymas #24 Įrašytas: 2008-04-10 18:25 »
tai "projektas 75",kuris išreklamuotas kaip kosminio laivo paleidimas,eina link galo?paleis variklį,pririš bamperius dratais ir... "padariau projektą".jei bus ne taip tai atsiprašau... ;D ;D ;D

O is kur tokias nesamones trauki? Buvo kazkur apie tai uzsiminta  ;D ;D ;D ;D , jei taip butu daroma tai niekas nekurtu tinklalapio ir pan

labai nepriimk už rimtą :smilie:.o nesamones traukiu kad... žiūrėk,darom taip:kai bus baigta duok žinią,ir jei tavo 75 bus "ledinė"-iš manęs butelis brendžio,jei ne-butelis iš tavęs.a tinka?

Ziurint ka tu laikai ledine? Jei ta 75 vaziuos gerai, motoras svarus, neapsibuzojes, niekas nebarska, niekur nesurudije, kebulas svarus, nesubraizytas, nesulankstytas, tepalas nebega pro niekur tada galim bandyti taip lazintis, jei galvoji kad jinai atrodys kaip tik tik nuo konveirio tai tikrai abejoju kad iki tiek davesiu ja  8)

Neprisijungęs Kerosin

  • Patyręs
  • ****
  • Įrašai: 663
  • Karma: +13/-42
    • Žiūrėti profilį
Ats: Keli klausimai suprantantiems apie Alfa 75
« Atsakymas #25 Įrašytas: 2008-04-10 18:49 »
kalbant apie išskirtinį,nekasdieninį auto "ledinis" tai ir yra kaip nuo konvejerio.neskubėk ir padarysi.aš irgi jaunystėj dariau ford thunderbird,bet norėjau kuo greičiau pralėkt ir gavosi nelabai kas,jei būčiau daręs palengva,būtų buves 2-3 metais vėliau,bet kaip nuo konvejerio.taigi,reik daug kantrybės tokiems dalykams.
arba limono kišenėj ;D
Buvo:AR 33 1.7 biturbo,AR 33 1.4,AR 164 2.5td,AR 166 2.0v6 turbo,AR 164 2.5td,AR 164 V6 24v

Neprisijungęs vanagiux

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 5282
  • Karma: +23/-54
    • Žiūrėti profilį
Ats: Keli klausimai suprantantiems apie Alfa 75
« Atsakymas #26 Įrašytas: 2008-04-10 18:52 »
kalbant apie išskirtinį,nekasdieninį auto "ledinis" tai ir yra kaip nuo konvejerio.neskubėk ir padarysi.aš irgi jaunystėj dariau ford thunderbird,bet norėjau kuo greičiau pralėkt ir gavosi nelabai kas,jei būčiau daręs palengva,būtų buves 2-3 metais vėliau,bet kaip nuo konvejerio.taigi,reik daug kantrybės tokiems dalykams.
arba limono kišenėj ;D

Tvarkinga automobili is jos tikrai padarysiu  ;)

Neprisijungęs Tomikas

  • Patyręs
  • ****
  • Įrašai: 765
  • Karma: +8/-1
    • Žiūrėti profilį
Ats: Keli klausimai suprantantiems apie Alfa 75
« Atsakymas #27 Įrašytas: 2008-04-11 13:30 »
http://www.alfaromeo75.projektas.lt/projektas.htm  va siek tiek info apie vykusius darbus, o del kuro sanaudu problema buvo pastoviai kai tik ja isigyjai? Nes jei nera liambdos tai suprantama tada kodel tos sanaudos tokios, man panasu kai dirba motoras kad jinai uzsisiurbineja, del gumu tai girdejau kad kazkoks bildesys yra isvietos pajudant, siaip nei pakabinamas nei kardanas nesidauzo, bent kiek pajauciau, tik antras begis isijungia kartais su garsais, kiti jau normalizavosi  :smilie: ir del apsuku buvo tokie paplaukiojimai ju? dumingumas padidejes? Svarbu man zinoti kaip jinai elgesi pas tawe, rytoj susitiksiu su savininke jos, snektelsiu, zesiu ka jinai papasakos  ;)

is kur stiklus gavai? :)  man irgi galiniu dureliu fortkes reiktu , o del kuro nuo pat isigijimo rijo,tai  beabejo liamdos  nebuvimas itakoja

Neprisijungęs vanagiux

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 5282
  • Karma: +23/-54
    • Žiūrėti profilį
Ats: Keli klausimai suprantantiems apie Alfa 75
« Atsakymas #28 Įrašytas: 2008-04-11 14:52 »
http://www.alfaromeo75.projektas.lt/projektas.htm  va siek tiek info apie vykusius darbus, o del kuro sanaudu problema buvo pastoviai kai tik ja isigyjai? Nes jei nera liambdos tai suprantama tada kodel tos sanaudos tokios, man panasu kai dirba motoras kad jinai uzsisiurbineja, del gumu tai girdejau kad kazkoks bildesys yra isvietos pajudant, siaip nei pakabinamas nei kardanas nesidauzo, bent kiek pajauciau, tik antras begis isijungia kartais su garsais, kiti jau normalizavosi  :smilie: ir del apsuku buvo tokie paplaukiojimai ju? dumingumas padidejes? Svarbu man zinoti kaip jinai elgesi pas tawe, rytoj susitiksiu su savininke jos, snektelsiu, zesiu ka jinai papasakos  ;)

is kur stiklus gavai? :)  man irgi galiniu dureliu fortkes reiktu , o del kuro nuo pat isigijimo rijo,tai  beabejo liamdos  nebuvimas itakoja

Stiklus is pazistamo gavau, 75 turi dalimis, bet nebera vienos fortkes ir priekinio stiklo jau  ;) galiniu duru vidinis mechanizmas taip pat jau parduotas  ;) variklis deze irgi jau kitur bus imontuota greitai, jei domina likusi fortke galiu paklausti jos kainos ir perduociau tau  ;)

Buvau siandien jau su savininke susitikes, sutvarkeme popierius, papasakojo jos alfos isigyjimo ir praradimo istorija  ;D kaip sakant 75 i Safrane savininkei nezinant  :D kas remontuota ir pan jinai nezino nieko, sake vazinedavo i darba ir namo, tepaturejo ja menesi, tai vat, taip ir neatsakei apsukos plaukiojo jai kai pas tawe buvo ir padumindavo motoras?  :)

Neprisijungęs Tomikas

  • Patyręs
  • ****
  • Įrašai: 765
  • Karma: +8/-1
    • Žiūrėti profilį
Ats: Keli klausimai suprantantiems apie Alfa 75
« Atsakymas #29 Įrašytas: 2008-04-11 14:58 »
as su ja tepravaziavau gal 200 km,pradzioj lyg ir netrukciojo ,o dumeli mesdavo. kaip jau minejau buvo planu ja pjaut tai i varikli demesio net nekreipiau. Man tos pacios puses fortkes reikia kaip ir taviskei reikejo