Autorius Tema: Stabdžai-Brembo-Ar labai kaista?  (Skaityta 8549 kartus)

Neprisijungęs Malūnsparnis

  • Klubo narys
  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1083
  • Karma: +17/-1
    • Žiūrėti profilį
Stabdžai-Brembo-Ar labai kaista?
« Įrašytas: 2008-03-01 01:37 »
Tai yra toks klausimas.
Niekad nečiūpinėjau stabdžių disko, bet va velnias mane nešė, kažkoks kvapas man pasirodė (bet spėju tai nuo Dinitrol antikorozinės paslaugos ant duslintuvo mačiau porą dryžių užtepta), čiupt galinius - karšti, na manau bajeris...patikrinsiu kitus - priekinius, -prisiliesti net neįmanoma - degina pirštus, karšti kaip velnias, o juk mieste normaliu tempu, nei gazavau, nei per daug stabdžiau, važiavau apie 10 km. Tai vyrai ir sakykit , man nesusipratėliui, tai normalu, kad tiek nuvažiavus stabdžiai tiek įkaista, ar taip ir turi būti. Kad stabdžiai kaista, žinau, bet kad taip....tik tiek nuvažiavus...
AR 159SW 2,4 JTDm Rosso red
Alfa è una macchina per la gente forte di spirito e debole di testa

lusis

  • Svečias
Ats: Stabdžai-Brembo-Ar labai kaista?
« Atsakymas #1 Įrašytas: 2008-03-01 10:58 »
taip turi būti.juk kaladėlės visa laiką liečiasi prie disko.ar esi matęs,per naktinius ralius kaip pralekia,su įkaitusiais iki raudonumo diskais?taigi nesuk galvos,pas tave suportai nauji turi viskas būti normaliai.

Neprisijungęs vanagiux

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 5282
  • Karma: +23/-54
    • Žiūrėti profilį
Ats: Stabdžai-Brembo-Ar labai kaista?
« Atsakymas #2 Įrašytas: 2008-03-01 11:50 »
Jei masinos inercija gera tai ir viskas gerai  ;) man vienas ratas buvo pusiau uzsikirtes, tai nuo vilniaus iki panevezio parvaziavau, nes vilniaus kainomis tvarkyti kazkaip neapsimokejo  ;D i viena servisiuka nulekiau pazejo sako nauju supartu reikia  :-X plius darbas apie 200lt sakau kad uz tiek visa stupica galiu nupirkti o gedimas buvo slanguteje, viduje issiserpejo, uzdejau nauja uz 9lt ir viskas gedimas baigtas  ;D

Neprisijungęs Malūnsparnis

  • Klubo narys
  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1083
  • Karma: +17/-1
    • Žiūrėti profilį
Ats: Stabdžai-Brembo-Ar labai kaista?
« Atsakymas #3 Įrašytas: 2008-03-02 10:41 »
Taip ir galvojau. Dėkui nuraminot. O su tais meistrų pasiūlymais dažnai taip būna, stengiasi įsiūlyti nebūtų paslaugų be tik pinigą ir kuo daugiau paimt.
AR 159SW 2,4 JTDm Rosso red
Alfa è una macchina per la gente forte di spirito e debole di testa

tuningazz

  • Svečias
Ats: Stabdžai-Brembo-Ar labai kaista?
« Atsakymas #4 Įrašytas: 2008-03-03 03:41 »
as kai sveduose buvau ir mano sefas vare volvo y servisa as kartu su juo vaziavau su kita masina jo pasiimt,tai va atvare jis pasake kad reik pakeist diskus,kaladeles,skysty,tj kai pradejo jis ten aiskyt automechanikas,kas kiek kainuos,ka dar reik keist,gavosi taip kad ta volva pigiau,ir geriau iseina y lauza priduot:D

Neprisijungęs mtm

  • Jaunuolis
  • **
  • Įrašai: 182
  • Karma: +1/-1
    • Žiūrėti profilį
Ats: Stabdžai-Brembo-Ar labai kaista?
« Atsakymas #5 Įrašytas: 2008-03-03 13:11 »
Tai geriau neciupinek pavazinejes pacio disko, jei nenori kad pirstai neprisviltu :)
Stabdziu diskam kaisti privalu, taip jei masina stabdo. pora syk nuo 50kmh sustojai ir jau uzkaista jie


Tai yra toks klausimas.
Niekad nečiūpinėjau stabdžių disko, bet va velnias mane nešė, kažkoks kvapas man pasirodė (bet spėju tai nuo Dinitrol antikorozinės paslaugos ant duslintuvo mačiau porą dryžių užtepta), čiupt galinius - karšti, na manau bajeris...patikrinsiu kitus - priekinius, -prisiliesti net neįmanoma - degina pirštus, karšti kaip velnias, o juk mieste normaliu tempu, nei gazavau, nei per daug stabdžiau, važiavau apie 10 km. Tai vyrai ir sakykit , man nesusipratėliui, tai normalu, kad tiek nuvažiavus stabdžiai tiek įkaista, ar taip ir turi būti. Kad stabdžiai kaista, žinau, bet kad taip....tik tiek nuvažiavus...

Neprisijungęs mod

  • Lankytojas
  • ***
  • Įrašai: 394
  • Karma: +0/-9
    • Žiūrėti profilį
Ats: Stabdžai-Brembo-Ar labai kaista?
« Atsakymas #6 Įrašytas: 2008-05-21 05:08 »
stabdziu diskai ne ciupinejimui skirti :D  siaip jei nesi tikras palygink su kitais auto. manau ramu bus ilgai po to
buvo : AR 166 2,4JTD 2002
yra: bmw 328is 1997
 ----------------------------------------

Neprisijungęs Malūnsparnis

  • Klubo narys
  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1083
  • Karma: +17/-1
    • Žiūrėti profilį
Ats: Stabdžai-Brembo-Ar labai kaista?
« Atsakymas #7 Įrašytas: 2009-08-31 18:22 »
 :) :)
Pasiaiškinu dėl nevykusios šios temos pavadinimo (su stabdžiais čia yra viskas tvarkoj): išmetimo sistemoje dyzelinėse 159-tose alfose yra kietųjų dalelių filtras, kurį kompas savaime karts nuo karto išvalo degindamas papildomą kurą -tokia alfoj konstrukcija. Šio proceso požymiai: padidėja momentinės kuro sąnaudos, dirba variklio ventiliatorius, kyla smarvė iš po galinių ratų  ^-^ - kas mane ir suklaidino.  ::)
AR 159SW 2,4 JTDm Rosso red
Alfa è una macchina per la gente forte di spirito e debole di testa

Neprisijungęs brumbrum

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 5730
  • Karma: +33/-3
    • Žiūrėti profilį
    • Alfaklubas
Ats: Stabdžai-Brembo-Ar labai kaista?
« Atsakymas #8 Įrašytas: 2009-08-31 18:29 »
:) :)
Pasiaiškinu dėl nevykusios šios temos pavadinimo (su stabdžiais čia yra viskas tvarkoj): išmetimo sistemoje dyzelinėse 159-tose alfose yra kietųjų dalelių filtras, kurį kompas savaime karts nuo karto išvalo degindamas papildomą kurą -tokia alfoj konstrukcija. Šio proceso požymiai: padidėja momentinės kuro sąnaudos, dirba variklio ventiliatorius, kyla smarvė iš po galinių ratų  ^-^ - kas mane ir suklaidino.  ::)

Ne tik alfose, dauguma naujos kartos dyzeliu ta filtra turi, bet jie valosi kitaip, tiesiog uzsidegus indikatoriui reik pravaziuoti 10km~ 2500rpm~, kitaip sakant puciant turbinai :)
Buvo: AR GTV 3.0 V6 24v Lusso
Yra: Audi S6
Bus: 75/GTV6?

Neprisijungęs Malūnsparnis

  • Klubo narys
  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1083
  • Karma: +17/-1
    • Žiūrėti profilį
Ats: Stabdžai-Brembo-Ar labai kaista?
« Atsakymas #9 Įrašytas: 2009-08-31 18:42 »
:) :)
Pasiaiškinu dėl nevykusios šios temos pavadinimo (su stabdžiais čia yra viskas tvarkoj): išmetimo sistemoje dyzelinėse 159-tose alfose yra kietųjų dalelių filtras, kurį kompas savaime karts nuo karto išvalo degindamas papildomą kurą -tokia alfoj konstrukcija. Šio proceso požymiai: padidėja momentinės kuro sąnaudos, dirba variklio ventiliatorius, kyla smarvė iš po galinių ratų  ^-^ - kas mane ir suklaidino.  ::)

Ne tik alfose, dauguma naujos kartos dyzeliu ta filtra turi, bet jie valosi kitaip, tiesiog uzsidegus indikatoriui reik pravaziuoti 10km~ 2500rpm~, kitaip sakant puciant turbinai :)
Tai gi, o čia vyksta paslapčia, be įspėjimo. Ant didesnių rpm geriau išsivalo, bet kur čia mieste tuos 10km pralėksi, vien šviesoforai. Tai neišjungiu variklio, palaukiu kol procesas užsibaigs....  ;D
AR 159SW 2,4 JTDm Rosso red
Alfa è una macchina per la gente forte di spirito e debole di testa