Autorius Tema: JTD ziema: problemos, pastebejimai  (Skaityta 132215 kartus)

Neprisijungęs vanagiux

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 5282
  • Karma: +23/-54
    • Žiūrėti profilį
Ats: 2.4 JTD kai lauke zemiau -17'C
« Atsakymas #330 Įrašytas: 2010-12-14 12:29 »
Citata
Tai taip nes pagal Lietuvos Respublikos teisės aktus tik iki gruodžio 1 d. visas dyzelinas degalinėse turi būti pakeistas į žieminį arktini (-32C). Tai lapkricio tarkim 30d. degalines dar galejo prekiauti pereinamuoju dyzelinu (-15C), o salciai jau pamenam kokie buvo. Jei dar bake uzsilike vasarinio dyzelio (-5), kuris galejo buti prekiaujamas iki spalio 1d. tai ir turim KAMSTY!!! Cheesy
Viskas yra WWW....
Tai turbut cia ir bus suo pakastas. Nes kuras uzpiltas buvo lapkriti. Po to masiota biski buvo nenaudojama, stovejo garaze. Vakar netempiau, palikau kieme. Siand minusas mazesnis, uzsikure no problemus. Ka daryt? Siurbt lauk dyz. ar skiest?
P.S. dingo zirzimas. Atejau, pasukau rakteli (spec. paklausiau ar yra koks zirzimas, nieko nesigirdi. Nes kaip anksciau rasiau tokio garsaus zirzimo nesu girdejas), pasuku toliau OPLIA ir YRA :star: Aciu visiems pakomentavusiems.  :alaus:

Pripilk priedo i baka daugiau biski negu galima, uzpilk iki virsaus zieminio kuro ir suplak viska bake  :) aisku pravazinek po to kad tas bake esantis praskiestas kuras i vamzdelius patektu ir kuro filtras (apie 2-3l nudegink, kitaip sanakt)

Neprisijungęs vanagiux

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 5282
  • Karma: +23/-54
    • Žiūrėti profilį
Ats: 2.4 JTD kai lauke zemiau -17'C
« Atsakymas #331 Įrašytas: 2010-12-14 12:31 »

Na nezinau, nezinau, pilu tik statoile ir del kuro jokiu problemu tikrai nejauciu.

As ir su raudona (krosnine) vazinejau... nieko tokio ;)

Jei snekam apie ta pati is ten pat raudona - tai ten nera grynai krosninis kuras, taip jis naudojamas vienoje gamykloje bent man zinomoje ir ten pilamas i tam tikrus irenginius nes jie varomi dyzeliu, bet kokybe jo labai gera ir aisku jis sala pries -10  ;) o siaip ten eilinis dtzelis tiesiog nudazytas nezaliai, o raudonai  ;)

Neprisijungęs Algirdukas

Ats: 2.4 JTD kai lauke zemiau -17'C
« Atsakymas #332 Įrašytas: 2010-12-14 13:25 »
kadangi mano pavaldume Subaciaus kuro baze - tai pasakysiu tik tiek, kad krosniniame kure maziausiai priemaisu (rapsu aliejaus ir kitu) dedama ir tik del to, kad krosniu kuras laikomas laukuose prie namu rezervuaruose kurie ner apsiltinti - tai jis ir neturi salti... tai jei PVZ baltam dzyzeli (kolonelese)  yr 15 procentu priemaisu - raudonam tik 5.... o spalva... ir zalia ir raudona Subacioaus kuro bazej sumaiso.... Siaip paprastai daug galvos nesukdami i ta pati standartini dzyzeli  spalvos dalila ir viskas... o jei jau labai kabinetis del dzyzelio norit... zalias yra daromas po 3 m saugojimo rezervuaruose... jo sieros kiekis nebeatitinka dabartiniu ES reikalavimu lengviem automobiliam 0- tai nudazo zaliai ir i traktorius... bet kadangi musu beveik visu masinos tikrai senesnes nei 3 metai - joms tas dyzelis su siera nei motais....  Tolimesni Jusu isvedziojimai nepriimami - technologija as zinau :P
Ilgiuosi Alfos

Neprisijungęs Tadas155

Ats: 2.4 JTD kai lauke zemiau -17'C
« Atsakymas #333 Įrašytas: 2010-12-15 07:31 »
Kaune siryt -20, kaip kuriasi?  :D Pas mane trys ir triju, kaip vasara  :D :masina:
neturiu alfos.

Neprisijungęs gringas

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1531
  • Karma: +7/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: 2.4 JTD kai lauke zemiau -17'C
« Atsakymas #334 Įrašytas: 2010-12-15 07:54 »
Kaune siryt -20, kaip kuriasi?  :D Pas mane trys ir triju, kaip vasara  :D :masina:
-20? turbut kitaijcku termometru naudojiesi
AR 159 1.9JTDm 2006 biškį pilka
AR 166 2,4JTD 2001 sidabrava
AR 164 2,5TD 1994 juoda

Neprisijungęs Algirdukas

Ats: 2.4 JTD kai lauke zemiau -17'C
« Atsakymas #335 Įrašytas: 2010-12-15 08:06 »
nu jo..... Panevezyje vos vos  - 6 dakrito...
Ilgiuosi Alfos

Neprisijungęs ALmanas

  • Jaunuolis
  • **
  • Įrašai: 147
  • Karma: +0/-2
    • Žiūrėti profilį
Ats: 2.4 JTD kai lauke zemiau -17'C
« Atsakymas #336 Įrašytas: 2010-12-15 11:04 »
nu taip sendien Kaune -19 pas mane rode

Neprisijungęs dadik

  • Jaunuolis
  • **
  • Įrašai: 109
  • Karma: +1/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: 2.4 JTD kai lauke zemiau -17'C
« Atsakymas #337 Įrašytas: 2010-12-15 11:19 »
Vilniuje,Pilaites rajone pas mane -20 Audi rode,AR -19 skirtumas nedidelis  tai manau panasiai ir buvo.Abidvi dizeline,abidvi is puses pasukimo  :begam:

laisve

  • Svečias
Ats: 2.4 JTD kai lauke zemiau -17'C
« Atsakymas #338 Įrašytas: 2010-12-15 13:53 »
Taip siryt kaune - 19 buvo. Jau galvojau kad nieko gero nesigaus ir man ,bet kaip nekeista uzkuriau is poros pasukimu  :P. Ir siaip esu stipriai suzavetas kaip alfa ziema kuriasi ir vaziuoja.  :masina:  Tik va viena problema vis tiek pasirode, kaip buvo viena diena -16 uzvedimo spynele sustreikavo. Nebeatsoka kai suku ant starterio, tai kol kas tenka paciam pasukti rakteli, kad ant starterio nedirbtu. :) O daugiau nieko blogo nenutiko kol kas pfu pfu  :star:. Kaip sako vaziuoju  :masina: ir kaifuoju  :):alaus:

Neprisijungęs Tadas155

Ats: 2.4 JTD kai lauke zemiau -17'C
« Atsakymas #339 Įrašytas: 2010-12-15 20:16 »
Visas saltis ir buvo nuo pietu iki vidurio Lietuvos  :) Siandien visa diena Kaune -12-14  ;)
neturiu alfos.