Autorius Tema: AR 156: Prietaisu skydelio remontai, keitimai, ardymai ir t.t.  (Skaityta 137963 kartus)

Neprisijungęs Yara

Ats: AR 156: Prietaisu skydelio remontai, keitimai, ardymai ir t.t.
« Atsakymas #190 Įrašytas: 2011-11-24 07:14 »
Sveiki, gal žinote kokios lemputės tinka i klimos valdymo apšvietima, ar sudėtinga jas pakeisti?

tokios mazos su cokoliu, isrink ir nuimk, ten tipo isuktos i "mikroshema", siulau paieskot panasios eolte, as pirkau po 4lt, sunkiai bet isisuko, jau svecia kokius 3 metus, kad autobrava tada uzsiprase 48lt uz 1 vnt  :o
buvo: VW Jetta 1.8
         AR 156 2.0
yra:   AR 156 1.8

Fuck Google, Ask Me !

Neprisijungęs PiPPas

  • Administratorius
  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 7978
  • Vehicle: 2000 Alfa-Romeo 156
  • Karma: +59/-25
  • A l f a R o m e o F a m i l y
    • Žiūrėti profilį
    • PiPPas
Ats: AR 156: Prietaisu skydelio remontai, keitimai, ardymai ir t.t.
« Atsakymas #191 Įrašytas: 2011-11-24 10:36 »
Sveiki, gal žinote kokios lemputės tinka i klimos valdymo apšvietima, ar sudėtinga jas pakeisti?

 Perziurek sia tema, buvo nuotraukos ikeltos. 8)

 Taip pat matosi ir cia.

http://alfa156.net/tech/bulbs/fr_index.html?/tech/bulbs/consolebulbs.html
Yra:
'13 AR Giulietta 1.4 TBi TCT MultiAir Sportiva

Buvo:
'00 AR 156 1.8 TS;
'07 AR 159 SW 2.4 JTDm Q-Tronic

xolen

  • Svečias
Ats: AR 156: Prietaisu skydelio remontai, keitimai, ardymai ir t.t.
« Atsakymas #192 Įrašytas: 2011-12-12 20:46 »
Turiu toki gera klausima  ;D Kaip nunulint mazaji odometra?  ;D  Mistika man tos alfos konkreti  :)
Dar prie to pacio klausimelis, cia pas visas taip ar kazkas negerai. Kaip ten su tuo degimu yra, dabar pas mano alfa gaunasi taip, kad raktelio yra tik dvi padetys, t.y. nuline ir viena kart pasukus isijungia pilnas degimas (pucia vejalis, isijungia trumpos sviesos ir t.t.) nera tarpines padeties kaip pas normalias masinas ant kurios tarkim radijos galetum klausytis? Cia priburta kazkas ar taip pas visas ?

Neprisijungęs Vital

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1776
  • Vehicle: 1998 Alfa-Romeo 156
  • Karma: +13/-0
  • masina hoc i staraja, no svidu niustalaja...
    • Žiūrėti profilį
Ats: AR 156: Prietaisu skydelio remontai, keitimai, ardymai ir t.t.
« Atsakymas #193 Įrašytas: 2011-12-12 21:02 »
Turiu toki gera klausima  ;D Kaip nunulint mazaji odometra?  ;D  Mistika man tos alfos konkreti  :)
Dar prie to pacio klausimelis, cia pas visas taip ar kazkas negerai. Kaip ten su tuo degimu yra, dabar pas mano alfa gaunasi taip, kad raktelio yra tik dvi padetys, t.y. nuline ir viena kart pasukus isijungia pilnas degimas (pucia vejalis, isijungia trumpos sviesos ir t.t.) nera tarpines padeties kaip pas normalias masinas ant kurios tarkim radijos galetum klausytis? Cia priburta kazkas ar taip pas visas ?
paspausk mygtuka is kaires puses kur km su temperatura nupaisyta,tik nustatyk ant km ispirmo ir tada palaikyk mygtuka ilgiau ;) foto ziurek,bus aiskiau gal
su spynele degimo viskas ok,taip jau padaryta.
« Paskutinį kartą keitė: 2011-12-12 21:06 sukūrė Vital »
Buvo: Alfa Romeo 156 1.8TS `98
Fiat Punto 1.3MJet '05
Yra: e87 Mpak '08, Volvo s40 fl '07

xolen

  • Svečias
Ats: AR 156: Prietaisu skydelio remontai, keitimai, ardymai ir t.t.
« Atsakymas #194 Įrašytas: 2011-12-12 21:15 »
Dekui uz isamu atsakyma. Ale su degimu tai biski briedas, turi arba akuma sodyt, arba uzkurta laikyt, jai muzikos paklausyt nori  :o

Neprisijungęs Steponas

Ats: AR 156: Prietaisu skydelio remontai, keitimai, ardymai ir t.t.
« Atsakymas #195 Įrašytas: 2011-12-12 22:02 »
Dekui uz isamu atsakyma. Ale su degimu tai biski briedas, turi arba akuma sodyt, arba uzkurta laikyt, jai muzikos paklausyt nori  :o
nu kad ne, magas isijungia ir be raktelio ;) kazkas su mago pajungimu pas tave suximicinta
without heart we would be mere machines

Neprisijungęs liuduks

Ats: AR 156: Prietaisu skydelio remontai, keitimai, ardymai ir t.t.
« Atsakymas #196 Įrašytas: 2011-12-13 02:03 »
Dekui uz isamu atsakyma. Ale su degimu tai biski briedas, turi arba akuma sodyt, arba uzkurta laikyt, jai muzikos paklausyt nori  :o
nu kad ne, magas isijungia ir be raktelio ;) kazkas su mago pajungimu pas tave suximicinta
Jei ne org tai visko gali būt...

Aš savo netyčia buvau juodą su balta fiške sumaišęs ir pajungęs. Manot susvilo ? NE  :star:
Tiesiog išjungus degimą magas nenutildavo, i pasukus raktelį nepasisveikindavo, nu kr kaip žigulį gavos  ;D

P.S. Magas turi įsijungt ir be raktelio jį įjungus rankiniu būdų, nuspaudus knopašką > ON  :P
Yra:   GT V6
buvo: 156 SW 2.0

xolen

  • Svečias
Ats: AR 156: Prietaisu skydelio remontai, keitimai, ardymai ir t.t.
« Atsakymas #197 Įrašytas: 2011-12-13 22:55 »
Aiskumas tada, magas pas mane deja neorginalus...

Neprisijungęs liuduks

Ats: AR 156: Prietaisu skydelio remontai, keitimai, ardymai ir t.t.
« Atsakymas #198 Įrašytas: 2011-12-14 10:53 »
Aiskumas tada, magas pas mane deja neorginalus...
Koks skirtumas ar or ar ne. Čia pajungime esmė dėl neįsijungimo. Pamenu Chevrolete kaimyna už..... kad reik rakto radija garaže įsijungt tai persilitavo ten kažką....
Dėja nebendrauju su el. ir laidais, kad galėčiau paaiškint, bet stobalov magas pajungtas ne taip kaip turėtų būti....

P.S. Org į magą kišasi du laidai maitinimui: baltas ir juodas. Kaip suprantu vienas tiekia pastviai strovę (rankinui ijungimui/išjungimui be degimo, kitas tik jei degimas įjungtas - pasigirsta ir nutyla nuo degimo, o sukišus atvirkščiai gaunas mano minėtas pvz. Tiek pamastymų....
« Paskutinį kartą keitė: 2011-12-14 11:00 sukūrė liuduks »
Yra:   GT V6
buvo: 156 SW 2.0

Neprisijungęs Disco_V

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 4374
  • Karma: +10/-7
    • Žiūrėti profilį
Ats: AR 156: Prietaisu skydelio remontai, keitimai, ardymai ir t.t.
« Atsakymas #199 Įrašytas: 2011-12-14 11:29 »
Aiskumas tada, magas pas mane deja neorginalus...
Koks skirtumas ar or ar ne. Čia pajungime esmė dėl neįsijungimo. Pamenu Chevrolete kaimyna už..... kad reik rakto radija garaže įsijungt tai persilitavo ten kažką....
Dėja nebendrauju su el. ir laidais, kad galėčiau paaiškint, bet stobalov magas pajungtas ne taip kaip turėtų būti....

P.S. Org į magą kišasi du laidai maitinimui: baltas ir juodas. Kaip suprantu vienas tiekia pastviai strovę (rankinui ijungimui/išjungimui be degimo, kitas tik jei degimas įjungtas - pasigirsta ir nutyla nuo degimo, o sukišus atvirkščiai gaunas mano minėtas pvz. Tiek pamastymų....

Is magnetolos iseina du pliusiniai laidai, jei gerai pamenu, tai juos abu reikia jungti prie vieno pliuso, kuris paduodamas is masinos.
Tiksliai nepamenu, bet berods turetu taip buti, arba bent jau panasiai.
Buvo: Alfa Romeo 156, 2.0 T.S. 1998 m. Rosso...
Buvo: Alfa Romeo 156, 2.4 JTD. 2003 m. Blu Meteo...
Yra: SAAB 9-3 SW, 1.9 TiD. 2005 m. Black...
Bus:   Alfa Romeo 159

"La meccanica delle emozioni"