Konsultacijos > Prestazioni Di Sport Di Alfa Romeo

Elektriniai gedimai

(1/2) > >>

stepanas1:
Daug  kas skundziasi del ivairiausiu elektriniu gedimu....Viena is gedimo priezasciu gali buti nepakankama generatoriaus krovimo itampa ..Ko pasekoje ,kompas negaudamas pakankamai  sroves pradeda atjunginet viena po kitos ivairias sistemas ir pereina i avarini darbo rezima...Is cia ir ivairios kompiuterio klaidos ...
Malonu bus jaigu kam si informacija bus naudinga ;D

Artiz:
Gal naujesnem alfom ir butu galima pritaikyt sita desni, bet va senesnem (kur tokio ale bendro bortkompo nera, kuris kazka dar atjunginetu), tai pastebejau kad priesingai - nuo visokiu el gedimu ir nesklandumu, del padidejusios varzos greiciau pavargsta generatoriaus itampos reguliatorius...

brumbrum:

--- Citata iš: Artiz  2007-11-08 19:46 ---Gal naujesnem alfom ir butu galima pritaikyt sita desni, bet va senesnem (kur tokio ale bendro bortkompo nera, kuris kazka dar atjunginetu), tai pastebejau kad priesingai - nuo visokiu el gedimu ir nesklandumu, del padidejusios varzos greiciau pavargsta generatoriaus itampos reguliatorius...

--- Baigti citatą ---

Pvz tinka sitas net ir 155 alfai su 1.8 T.S. varikliu, buvo tiesiog silpnas ar pagedes akumas ir visokie fokusai prasideje, pakeitus akuma viskas normalizavosi...

tuningazz:
Pas mane paskutiniu metu kazko akuma is oro iskrauna ?gal kas zn kas gali but pvz atejau vakare vaziuot mires uzkuriau laidais perlekiau. ryte viskas ok nuvarau y sule po valandos dar geraij uzsikure,dar po valandos nebeuzsikuriau:(  o cia kada su draugu garaze uzem visa nakty graino muzika neisikrove 1 kart buvau uzkures keliom min,ir viskas,o negali buti kad nuo salcio nes cia vienas toks kadras kazkada sake kad ukumai nelabai megsta salty,su masina ziema vazineta pries 4 metus tik o vasara ejo puikiai,tik va salciai atejo ir navatai prasidejo ;D nelabai jau malonus

stepanas1:

--- Citata iš: tuningazz  2007-11-26 00:51 ---Pas mane paskutiniu metu kazko akuma is oro iskrauna ?gal kas zn kas gali but pvz atejau vakare vaziuot mires uzkuriau laidais perlekiau. ryte viskas ok nuvarau y sule po valandos dar geraij uzsikure,dar po valandos nebeuzsikuriau:(  o cia kada su draugu garaze uzem visa nakty graino muzika neisikrove 1 kart buvau uzkures keliom min,ir viskas,o negali buti kad nuo salcio nes cia vienas toks kadras kazkada sake kad ukumai nelabai megsta salty,su masina ziema vazineta pries 4 metus tik o vasara ejo puikiai,tik va salciai atejo ir navatai prasidejo ;D nelabai jau malonus

--- Baigti citatą ---
Siaip gal ir niekus cia klausineji  ;), nes tokius dalykus gali nustatyti tik auto elektrikas arba turintis reikalingu ziniu...pirmiausia yra tikrinamas akumuliatorius ,ziurimas generatoriaus krovimas ,tikrinama ar ne per daug energijos sunaudoja starteris , o gal netgi signalizacija.. Toks patikrinimas pas gera autoelektrika  uzims ne daugiau 20 min...
O dar geriau tokiuose dalykuose nusimano zmones privaciai prekiaujantys  akumuliatoriais ..Jie tikrai turi tam patikrinimui reikalinga  iranga..Cia butu pats geriausias variantas   :)

Navigacija

[0] Pranešimų sąrašas

[#] Kitas puslapis

Eiti į pilną versiją