Autorius Tema: alfa-romeo performace skiltis forume  (Skaityta 9165 kartus)

egonomija

  • Svečias
alfa-romeo performace skiltis forume
« Įrašytas: 2007-10-07 14:08 »
gerb., forumo adinistracija.
            sedziu sedziu, skaitau sita foruma, bet man jame labai kaiko truksta.
atskiros skilties apie performance'a. tikiu, kad ne man vienam ji yra reikalinga ir idomi. pakabos tobulinimas, - kur kaip ka uzsakyti is ko gaminti, perdaryti, variklio tuning, chip tuning, oro paemimo/duju ismetimo sistemu tobulinimai, engine swap'ai - modifikavimai, perkialiant varikli is vien alfa modelio i kita, niuansai susije su tuo, perdarymai, vaziuokle fwd into awd, turbo montavimas ant atmosferinio variklio ir t.t.t.t.t.t.t.t.t.t.t.
            pirma: uzdavus klausima/diskusija 156 skiltyje, jos nepamatys kitu modeiu uretojai, kuriem tai idomu.
            antra: uzdavus klausima/diskusija betkurioje skiltyje,- gausiu patarima vaziuot i servisa :D .. arba pas mano drauga buvo, man kaimynas sake, kad kai turejo bemsaaa...... blahblahblah.

noriu, kad butu rimtai atsizvelgta i sita pasiulyma/prasyma. pastebejau kad cia yra bent keleta veikeju, kurie pakankamai stiprus technines puses kausimuose, remonte, tad gal pradekime dometis ir performance :) - juk su bendraminciais tai paprasciau. savo ziniomis, kurios jau tikrai nera "beginer" lygio,- mielai pasidaliciau su kitais

Neprisijungęs padanga

  • Jaunuolis
  • **
  • Įrašai: 156
  • Karma: +2/-13
  • boxer jega,taip pasake cepajavas
    • Žiūrėti profilį
Ats: alfa-romeo performace skiltis forume
« Atsakymas #1 Įrašytas: 2007-10-07 18:23 »
juk cia yra lietuvos alfa klubas ,o cipsai vriklio dal -b yra kai kuriu meistru paslaptis ir nera tam didelio susidomejamo ir jai nori papigiai gali is gariunu nusipirkti sportini oro filtra ,o kitas kainuoja gan nemazas babkes,ir paprastam garaze neatliksi,o tokie dalykeliai ;) ;) ;D
ar 33 1.5, ar 33 1.3, ar 33 1.7buvo,o dabar146 agf552ir 145 rossoir gaz69

Neprisijungęs Audrius

Ats: alfa-romeo performace skiltis forume
« Atsakymas #2 Įrašytas: 2007-10-07 18:32 »
sia kategorija butu galima priskirti prie kitu konsultaciju. ar ne? jei bus daugiau norinciu - padarysim.
Alfa Romeo 155 V6 3.0

Neprisijungęs padanga

  • Jaunuolis
  • **
  • Įrašai: 156
  • Karma: +2/-13
  • boxer jega,taip pasake cepajavas
    • Žiūrėti profilį
Ats: alfa-romeo performace skiltis forume
« Atsakymas #3 Įrašytas: 2007-10-07 18:41 »
man rodosi ,kad neverta  ;D prisiskaites koks lengvatikis prades eksperimentuoti,o ne duok dieve atsiras genijus ;D ;D ;D 8) ??? ::)
ar 33 1.5, ar 33 1.3, ar 33 1.7buvo,o dabar146 agf552ir 145 rossoir gaz69

Neprisijungęs Paulius

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1412
  • Karma: +16/-4
    • Žiūrėti profilį
Ats: alfa-romeo performace skiltis forume
« Atsakymas #4 Įrašytas: 2007-10-07 20:14 »
man rodosi ,kad neverta  ;D prisiskaites koks lengvatikis prades eksperimentuoti,o ne duok dieve atsiras genijus ;D ;D ;D 8) ??? ::)
A jooo praktiškai kas savaitė atsiranda nauja tema su panašia tematika, nemanau ,kad nuo to atsiras daugiau supratimo ir tvarkos.Vistiek niekas nežinos kas yra paieška ir savo super dooper tuning temeles rašys kur paklūva. :-\
Buvo: AR164 3.0V6,AR 145 1.9TD/1.6 boxer,AR156 2.0T.S./1.9JTD(SW),AR GTV
Yra:AR 159 SW ti 2.0jtdm.

egonomija

  • Svečias
Ats: alfa-romeo performace skiltis forume
« Atsakymas #5 Įrašytas: 2007-10-08 12:32 »
ok, pasiduodu.
      as neesu meistras, bet jau daug metu domiuosi automobiliais, tiek mechanine dalimi, tiek ju tobulinimu, esu dirbes vienoje firmoje. tik tai, kad kiekviena marke, kiekvienas jo modelis turi savu niuansu ir man butu paprasciau dalintis mintimis, su zmonemis, kurie juos eksplotuoja, bet monologu vienas tikrai nenoriu rasyti :)

      o kas ka turi pries experimentavimus garazhe? - masina juk metalo gabalas, cia ne tasptas ka zmogu pjaustyti. na nesvarbu. matau kad tema bereikalinga. galite rakinti.

tiesiog man kazkap nekyla tokiu klausimu : kur pirkti valytuva, kodel kilimelis purvinas, kapota apsiko, gal kam buvo toks atvejis, ka daret? ir pan. nesishaipau, bet alfa-romeo forumas turetu buti ne tik jas turintiem, o ir jomis besidomintiem visapusiskai,- ne tik explotacija.

aciu. iki

Neprisijungęs Paulius

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1412
  • Karma: +16/-4
    • Žiūrėti profilį
Ats: alfa-romeo performace skiltis forume
« Atsakymas #6 Įrašytas: 2007-10-08 16:45 »
      tiesiog man kazkap nekyla tokiu klausimu : kur pirkti valytuva, kodel kilimelis purvinas, kapota apsiko, gal kam buvo toks atvejis, ka daret? ir pan. nesishaipau, bet alfa-romeo forumas turetu buti ne tik jas turintiem, o ir jomis besidomintiem visapusiskai,- ne tik explotacija.
alfa klubas yra visiems,o va kad kiekvienas naujai užsiregistravęs jaučia pareigą sukurt po naują temą apie vėjus tai čia yra problemas. Bet kaip sakant yra bandančių atvest juos į protą, aišku susilaukiama reakcijų įvairių.
Buvo: AR164 3.0V6,AR 145 1.9TD/1.6 boxer,AR156 2.0T.S./1.9JTD(SW),AR GTV
Yra:AR 159 SW ti 2.0jtdm.

Neprisijungęs Kerosin

  • Patyręs
  • ****
  • Įrašai: 663
  • Karma: +13/-42
    • Žiūrėti profilį
Ats: alfa-romeo performace skiltis forume
« Atsakymas #7 Įrašytas: 2007-10-08 17:38 »
gerb., forumo adinistracija.
            sedziu sedziu, skaitau sita foruma, bet man jame labai kaiko truksta.
atskiros skilties apie performance'a. tikiu, kad ne man vienam ji yra reikalinga ir idomi. pakabos tobulinimas, - kur kaip ka uzsakyti is ko gaminti, perdaryti, variklio tuning, chip tuning, oro paemimo/duju ismetimo sistemu tobulinimai, engine swap'ai - modifikavimai, perkialiant varikli is vien alfa modelio i kita, niuansai susije su tuo, perdarymai, vaziuokle fwd into awd, turbo montavimas ant atmosferinio variklio ir t.t.t.t.t.t.t.t.t.t.t.
            pirma: uzdavus klausima/diskusija 156 skiltyje, jos nepamatys kitu modeiu uretojai, kuriem tai idomu.
            antra: uzdavus klausima/diskusija betkurioje skiltyje,- gausiu patarima vaziuot i servisa :D .. arba pas mano drauga buvo, man kaimynas sake, kad kai turejo bemsaaa...... blahblahblah.

noriu, kad butu rimtai atsizvelgta i sita pasiulyma/prasyma. pastebejau kad cia yra bent keleta veikeju, kurie pakankamai stiprus technines puses kausimuose, remonte, tad gal pradekime dometis ir performance :) - juk su bendraminciais tai paprasciau. savo ziniomis, kurios jau tikrai nera "beginer" lygio,- mielai pasidaliciau su kitais

nu gerai atsiras tokia skiltis,nu ir prasides tada:kiek kainuoja pakeist 1,6 i 2,5 varikli,kaip isimti skydeli nenuemus vairo ir pan.viskas ir liks blahblahblah,kaip tu sakai.kas uzsiima rimtais dalykais,neklausines tenai nieko ir neatsakines ivisus durnus klausimus.
Buvo:AR 33 1.7 biturbo,AR 33 1.4,AR 164 2.5td,AR 166 2.0v6 turbo,AR 164 2.5td,AR 164 V6 24v

Neprisijungęs padanga

  • Jaunuolis
  • **
  • Įrašai: 156
  • Karma: +2/-13
  • boxer jega,taip pasake cepajavas
    • Žiūrėti profilį
Ats: alfa-romeo performace skiltis forume
« Atsakymas #8 Įrašytas: 2007-10-11 01:07 »
gal ir idomu butu,bet gal ir nieko ideja ,bet kas sakys teisybe,man negaila papasakot kaip pakeisti is1.4 i1.7n nau problem .vot bajorai ,jai nesugebi geriau ;)
ar 33 1.5, ar 33 1.3, ar 33 1.7buvo,o dabar146 agf552ir 145 rossoir gaz69

egonomija

  • Svečias
Ats: alfa-romeo performace skiltis forume
« Atsakymas #9 Įrašytas: 2007-10-11 13:03 »
gal ir idomu butu,bet gal ir nieko ideja ,bet kas sakys teisybe,man negaila papasakot kaip pakeisti is1.4 i1.7n nau problem .vot bajorai ,jai nesugebi geriau ;)

apie tai ir kalbu. bet tas abejingumas zhudo :)..
          jei cia visiem butu gaila dalintis naudingom sukauptom ziniom, tai kokia tada apskritai forumo prasme (?)
tik matau, kad tuo besidominciu entuziastu cia ant vienos rankos pirstu galima suskaiciuoti. gaila :)