Autorius Tema: "Alfa Romeo" kluboLe Mans varžybų rezultatai  (Skaityta 16627 kartus)

Neprisijungęs brumbrum

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 5730
  • Karma: +33/-3
    • Žiūrėti profilį
    • Alfaklubas
Ats: "Alfa Romeo" kluboLe Mans varžybų rezultatai
« Atsakymas #30 Įrašytas: 2007-09-26 21:40 »
Pasiteisino musu taktika del sustojimu boksuose ir pirma dali pravaziavome labai graziai (matyti ir pagal rezultatus) :) deja antroje dalyje truko karto gazo trosas, reporteris po incidento su varzovu uzstrigo trasa supanciose padangose...bet, tai tik sugrazino intriga :)

Gaila, kad nepavyko ZAIBAS RACING parodyti kreiciausio rato lenktynese (atsilikom viso labo 0.03 s)  ;D

Superine komanda, superinis rezultatas  ;)

Aciu uz rengini

Sorry, truputi blokavau ir jusu kartingas kaip kamuoliukas atsoko :) O uz kauna vaziuoti negrazu :p
Buvo: AR GTV 3.0 V6 24v Lusso
Yra: Audi S6
Bus: 75/GTV6?

VALIUX

  • Svečias
Ats: "Alfa Romeo" kluboLe Mans varžybų rezultatai
« Atsakymas #31 Įrašytas: 2007-09-27 22:33 »


 ;D
 ;)
Valiau o taures nepralakei? Kita menesi pas mane bus arba pas eko :) pasidziaugsiu laimejimu
[/quote]

nea nepralakiau.. sausa dar stovi.. bet kazki ar ilgai.. reiks ta karteli nuplaut.. ;D tai eko atsisake labai ishdidziai..  ;D o tau nenoriu duot nes bijau kad negrazinsi  ;D ir dalyviui reiktu dar bishki duot nes l gera komanda gavosi tik kazkaip jis labai greit nusiime ir nedalyvavo taures traukimo varzybose ::)

bet mes nugalesim!!!  :P ;D

Neprisijungęs alfius

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 43
  • Karma: +1/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: "Alfa Romeo" kluboLe Mans varžybų rezultatai
« Atsakymas #32 Įrašytas: 2007-09-27 22:56 »


 ;D
 ;)
Valiau o taures nepralakei? Kita menesi pas mane bus arba pas eko :) pasidziaugsiu laimejimu

nea nepralakiau.. sausa dar stovi.. bet kazki ar ilgai.. reiks ta karteli nuplaut.. ;D tai eko atsisake labai ishdidziai..  ;D o tau nenoriu duot nes bijau kad negrazinsi  ;D ir dalyviui reiktu dar bishki duot nes l gera komanda gavosi tik kazkaip jis labai greit nusiime ir nedalyvavo taures traukimo varzybose ::)

bet mes nugalesim!!!  :P ;D
[/quote]
NU jau neatiduosiu :) As savaitgali busiu kaune taip kad reiks atsisveikint su taure. Plyteliu nereik?
Alpa 156 1,8 T.S  Giuliano Malmedy

Neprisijungęs Eco

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 892
  • Karma: +10/-9
    • Žiūrėti profilį
Ats: "Alfa Romeo" kluboLe Mans varžybų rezultatai
« Atsakymas #33 Įrašytas: 2007-09-28 09:23 »
apie ka jus cia kliedziate?  ;D  ;D zinoma, man taures tai nereikia, juk ne del jos dalyvavau  :P  :P  :P

o kokias cia plyteles stumi?  ;D
Buvo: 146, 164 3.0 2 vnt, 156
Yra : 147 , Alfetta

Neprisijungęs autoprimo

  • Patyręs
  • ****
  • Įrašai: 573
  • Karma: +11/-14
    • Žiūrėti profilį
Ats: "Alfa Romeo" kluboLe Mans varžybų rezultatai
« Atsakymas #34 Įrašytas: 2007-09-28 09:29 »
o plyteliu ten kokio sokolado turi pienisko su riesutais, ar juodo su ne riesutais? ir kas gamintojas ir kiek nori , jei "normalei" tai pajamsiu !
www.autoprimo.lt >>> (ALFA ROMEO.FIAT.LANCIA)

VALIUX

  • Svečias
Ats: "Alfa Romeo" kluboLe Mans varžybų rezultatai
« Atsakymas #35 Įrašytas: 2007-09-30 22:24 »
o as savaitgali pnvz buvau.. ;D