Autorius Tema: Neatsidaro bagažinė? nuo ko pradėti?:)  (Skaityta 21812 kartus)

celbiunas

  • Svečias
Neatsidaro bagažinė? nuo ko pradėti?:)
« Įrašytas: 2007-06-11 15:18 »
AR 156 sedanas, vakar draugas "pataisė"   >:( sugalvojo atidaryti bagažine kai as laikiau prispaudes dangti, ar tuo pat metu gal as uzdarinejau jis patraukė rankenėle, vienu zodziu faktas kad nebeatsidaro nei su raktu nei patraukus rankenėle..ir dp centrinis nebeveikia( turbut fiksuoja kaip atidaryta bagazine ir neleidzia uzrakinti, nes taip jai praviros durys ar bagazinė nerakina ir taip), tai dabar klausimas nuo ko pradėt?ta rankenėle reiktu kazkaip issiardyti, bet kaip?atsukti slenkscio ta plasmase ir kilima atkelti ar yra koks kitas budas..Nu rėškit koki lengva buda su mazai zalos ir pastangu-nes tokiu oru ten krapstinėtis visai nera noro.-bėda didziausia kad tinklinio kamuolys liko bagazinėj dėl ko viskas ir ivyko :) jis norėjo pasimti as nenorėjau duoti jis darė as uzdariau ir "pliusu" prisidirbau nei kamuolio nei bagazines, o vakare zaisti noresis :)

VALIUX

  • Svečias
Ats: Neatsidaro bagažinė? nuo ko pradėti?:)
« Atsakymas #1 Įrašytas: 2007-06-11 16:23 »
man buvo l panashus shposas tik su vagonu, o tai reishkia, kad buvo pakankamai patogus priejimas prie uzdarymo-uzrakinimo mechanizmo bagazines. Precedura ir uzsikirtimo priezastys:
- prasoko kabliukas kuris traukiant trosa atkabina bagazines spyna.. nzn kaip kitaip rastu ishaishkint.
- taisymas - ishlauzi apsaugine plastmase, kuri dengia bagazines spyna ish vidaus ir su atsuktuvo nustumi, ta kabliuka bagazines, kuris laikosi uz kilpos.. nu krc jei su pratai tai gerai.  :)

p.s. jei prasoka troso atidarymo kabliukas, tai trosas pasidaro laisvas.
ir sekmes lendant i bagazine per slidziu skyle  ;D :-\

celbiunas

  • Svečias
Ats: Neatsidaro bagažinė? nuo ko pradėti?:)
« Atsakymas #2 Įrašytas: 2007-06-11 16:31 »
Supratau, viskas aišku kad ta drauga kuris man "sutaisė"  prakysiu pro ta skyle ir sėdės jis ten kol neatidaris ;D DĖKOJU ;)

Romasis

  • Svečias
Ats: Neatsidaro bagažinė? nuo ko pradėti?:)
« Atsakymas #3 Įrašytas: 2007-06-11 17:39 »
Prie to pacio apie degalu bako atidaryma, ten su troseliu ar koks mechanizmas, ar imanoma is bagazines dasikast iki tos vietos kur tas troselis prikonstruotas, nes nereaguja jis man visai truktelejus rankenele bako dangtelio atidarymo.

VALIUX

  • Svečias
Ats: Neatsidaro bagažinė? nuo ko pradėti?:)
« Atsakymas #4 Įrašytas: 2007-06-11 21:11 »
atsilupk kilima tos puses bagaznike ir bus matyt

Neprisijungęs devizas

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 13
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Neatsidaro bagažinė? nuo ko pradėti?:)
« Atsakymas #5 Įrašytas: 2007-06-12 16:02 »
kiek perskaiciau kelias nuomoes pamaciau, kad klausdamas ka daryti i viska pats ir atsakei.. o draugeliui duok penkis nuo manes  ;D ;D ;D
156 2.4JTD  ACE 135

celbiunas

  • Svečias
Ats: Neatsidaro bagažinė? nuo ko pradėti?:)
« Atsakymas #6 Įrašytas: 2007-06-14 15:39 »
Nu va ir atsidariau bagažine, nereikėjo nei draugo pro ta skilute prakišti nei ko ardyti, užteko gero apšvietimo šepečio sniegui valyti ir dviejų šiek tiek mastančiu galvų ;D galėsiu dabar jam jau ir ranka paspausti kai pameluosiu kad Autobravoj už bagažinės atidaryma sumokėjau 100lt ir už naujas detales 300 ;D ;D ;D jai kam kada taip nutiks kreipkitės papasakosiu kaip atidaryti ;)

Neprisijungęs brumbrum

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 5730
  • Karma: +33/-3
    • Žiūrėti profilį
    • Alfaklubas
Ats: Neatsidaro bagažinė? nuo ko pradėti?:)
« Atsakymas #7 Įrašytas: 2007-06-15 02:11 »
Nu va ir atsidariau bagažine, nereikėjo nei draugo pro ta skilute prakišti nei ko ardyti, užteko gero apšvietimo šepečio sniegui valyti ir dviejų šiek tiek mastančiu galvų ;D galėsiu dabar jam jau ir ranka paspausti kai pameluosiu kad Autobravoj už bagažinės atidaryma sumokėjau 100lt ir už naujas detales 300 ;D ;D ;D jai kam kada taip nutiks kreipkitės papasakosiu kaip atidaryti ;)

Tai cia aprasyk, nereiks kiekvienam pasakoti :D
Buvo: AR GTV 3.0 V6 24v Lusso
Yra: Audi S6
Bus: 75/GTV6?

celbiunas

  • Svečias
Ats: Neatsidaro bagažinė? nuo ko pradėti?:)
« Atsakymas #8 Įrašytas: 2007-06-15 11:59 »
Tamam ;) Bet sis variantas jai tik nebėra apsauginės plastmasės ant bagažinės spinos iš vidaus..:ranka pasiekti neina -nebent Ilgauskas koks pasiektu-tai tiesiog reikia pasišviesti ir matosi tokia lopetėlė kuri ir atrakina, (man ji buvo prašokusi) paimi koki ilgesni daikta ir pastumi ta lopetėle į šona(aš dar tuo pačiu metu raktu rakinau nezinau ar tas padėjo bet atsidarė) nu o jai jau yra ta plastmasė, kreipkitės pas mane-draugas gar skolingas viena lindima i bagažine ;D

Neprisijungęs dyzelinas

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 15
  • Karma: +0/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Neatsidaro bagažinė? nuo ko pradėti?:)
« Atsakymas #9 Įrašytas: 2009-01-04 20:04 »
Sveiki alfistiai. ir man beveik tokia pati problema kaip ir tam kas sukure sita tema. Buvo taip: pakeliau bagazines atidarymo rankenele (ir nemaciau kad jis liko pakelta, nenusileido). Atidariau bagazine, issiemiau ko reikia, ir uzdariau bagazine (aj tiesa is pirmo karto neuzsidare, teko gerokai trinktelti) poto tik pamaciau kad bagazines atidarymo rankenele vis dar stovi pakelta. Ir vsio. Nuo to laiko y bagazine tik pro salona.
Pro salona ilindes y bagazine nusiemiau ta plastmase, taciau niekaip nepavyksta atidaryt bagazines. Nuotraukoj yra pardodyta kas man neleidzia atidaryt, kas ir laiko bagazines dangty. Nes ir su atviorke uzkises bandziau atstumti as jy, bet ne is vietos, tik visas bagazines dangtis juda. http://img522.imageshack.us/img522/2333/img0261sd2.jpg
buvo: bulka b4 92m. 1,9tdi. (4men)
bulka a4 95m. 1.8 (5men)
yra: 156 1.9jtd (>29men)
bus: nissan gtr