Autorius Tema: Nuomones apie "Alfaturas 2007"  (Skaityta 32925 kartus)

Neprisijungęs autoprimo

  • Patyręs
  • ****
  • Įrašai: 573
  • Karma: +11/-14
    • Žiūrėti profilį
Ats: Nuomones apie "Alfaturas 2007"
« Atsakymas #30 Įrašytas: 2007-06-04 20:19 »
Viskas gerai, bet siaip negerai, as nieko nesakau, kad blogai, bet buvo blogaiii... myliu alfas, bet nemyli kiti labiau uz mano mylejima... juokinga siek tiek, gal baigiam tas nesamones pagaliau, a?

Viskas super :) uzsukite chebra fotkiu paziureti www.reporteris.com geriau, gal kas save rasit. atp nustok burbeti - sesk uz vairo ir padaryk panasu laika trasoje su mano 2.0 duja, gausi chaliavai deze alaus! 5-iems mytams uzteks, ziurek kiek sutaupysi :)
Tomai tu cia fainai , bet nieko nesupratau ;D ;D ;D ;D ;D
www.autoprimo.lt >>> (ALFA ROMEO.FIAT.LANCIA)

Neprisijungęs Eco

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 892
  • Karma: +10/-9
    • Žiūrėti profilį
Ats: Nuomones apie "Alfaturas 2007"
« Atsakymas #31 Įrašytas: 2007-06-04 21:52 »
oj Linai, nepyk, bet labai susimasciusi veida tavo radau, ir apie kagi galvojai?

O man svente buvo susitikti su chebra, o ne lenktyniauti ir atrakcionuose dalyvauti, tai kad buvo viskas gerai, super. Galit kas norit ka norit kliedeti ir cia poemas rasyti, nes kuo tik daugiau prirasysit, ju niekas ir neskaitys  ;D  ;D  ;D
Buvo: 146, 164 3.0 2 vnt, 156
Yra : 147 , Alfetta

Neprisijungęs grease

Ats: Nuomones apie "Alfaturas 2007"
« Atsakymas #32 Įrašytas: 2007-06-04 23:11 »
e, o gi fotografuojanciu taigi milijonas buvo.
but smagu kad tos foto butu pavieshintos..

elbee

  • Svečias
Ats: Nuomones apie "Alfaturas 2007"
« Atsakymas #33 Įrašytas: 2007-06-05 00:16 »
hello, braljukas!

take a look at our pictures too, especiallt those made by palaidniex http://gallery.artlibitum.net/alfaturas2007

and see you in Latvia- AROMS 07, August 11

Neprisijungęs brumbrum

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 5730
  • Karma: +33/-3
    • Žiūrėti profilį
    • Alfaklubas
Ats: Nuomones apie "Alfaturas 2007"
« Atsakymas #34 Įrašytas: 2007-06-05 00:37 »
hello, braljukas!

take a look at our pictures too, especiallt those made by palaidniex http://gallery.artlibitum.net/alfaturas2007

and see you in Latvia- AROMS 07, August 11

Nice photos, nice peoples, i would like to join aroms this year, so see you there elbee :D
Buvo: AR GTV 3.0 V6 24v Lusso
Yra: Audi S6
Bus: 75/GTV6?

atp

  • Svečias
Ats: Nuomones apie "Alfaturas 2007"
« Atsakymas #35 Įrašytas: 2007-06-05 02:13 »
e, o gi fotografuojanciu taigi milijonas buvo.
but smagu kad tos foto butu pavieshintos..

Nors as ir buvau su foto aparatu, bet man nekilo rankos fotografuoti sito renginio. Apmaudu, bet tokia tiesa.


Nice photos, nice peoples, i would like to join aroms this year, so see you there elbee :D

Siaip smalsu, kodel nei vieno dalyvio nebuvo is sio kaimyninio klubo:
http://www.alfaclub.pl



p.s.
Kaip jau supratau vakarelis buvo Zelansu sodyboje. Net sypsena veide pasidare. Ten tusus dareme ne viena karta. Ir su grupe zmoniu turejo super pirteles, saslus ir iki paryciu tusus. Jei kam idomu mums net su pusryciais kainavo 25 lt zmogui. Beje pusryciai ne siaip sau arbata, bet geras pachmeliukui numusantis buljonas su kibinais, bei aibe sumustiniu. Net nustebau kad Zalensai turbut akies neturi ir lupo pinigelius is Alfisku kiek imanydami :D

Neprisijungęs Kerosin

  • Patyręs
  • ****
  • Įrašai: 663
  • Karma: +13/-42
    • Žiūrėti profilį
Ats: Nuomones apie "Alfaturas 2007"
« Atsakymas #36 Įrašytas: 2007-06-05 09:44 »
atp, a tu gali ka nors idomiau parasyt.pinigai da pinigai.kaip alkanam duona,ar po tusu pilyse irgi verkdavai savaite laiko?
Buvo:AR 33 1.7 biturbo,AR 33 1.4,AR 164 2.5td,AR 166 2.0v6 turbo,AR 164 2.5td,AR 164 V6 24v

Neprisijungęs quadrifoglio

  • Administratorius
  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 874
  • Karma: +29/-2
  • HOJ 619
    • Žiūrėti profilį
Ats: Nuomones apie "Alfaturas 2007"
« Atsakymas #37 Įrašytas: 2007-06-05 10:08 »
Kolega "atp" nieko asmenisko, nei izeidziancio, bet man susidaro ispudis kad pati kankina grynas lietuviskas pavydas arba esi zmogus kuriam viskas ka daro kiti yra blogai kad ir kaip jie padarytu. Tas netinka, tas per brangu, tas neskanu, tas neprofesionalu.
Mano nuomone sumanymas buvo geras, gal isrutulioti jo nepavyko iki tobulo, bet manau geriau nei trintis puse dienos aiksteleje poto traukti link sodybos ir ten atsipalaiduoti.
Del maisto tai tiesa sakant nesijauciau labai stipriai apiplestas saslu kuris kainavo 10lt, alaus kurio negeriau ne del to kad brangu o delto kad vaziavau trasa.
Buvo nesklandumu buvo nesusipratimu, to turbut neisvengsim. Apie kiekviena rengini galima taip sedeti prie kompo ir svaicioti tas brangu, o "kai mes su chebra darem tai viskas buvo pigiau", "susiradom afigenai daug remeju kurie babkes zarste mums i kaire ir i desine".
Noreciau padekoti visiems klubieciams ir prijauciantiems, kurie atvyko i si Alfatura, nes be ju nebutu jo ivyke, dekui organizatoriams uz ideja, dekui Autobravai ir Autoprizmei uz prizus, dekui trasos personalui uz tvarka trasoje, taip pat dekui uz kritika ir pastabas, i kurias bus atsizvelgta organizuojant kitus renginius.
Apmaudu del vieno tik, kad mano 75 sankaba neislaike ir pasidave per pati svarbiausia rata. :'( :'( :'(
Alfa Romeo Giulietta '10 1,4 Turbo, 125kW

Neprisijungęs Alfaman

  • Klubo narys
  • Patyręs
  • *****
  • Įrašai: 733
  • Karma: +19/-1
    • Žiūrėti profilį
Ats: Nuomones apie "Alfaturas 2007"
« Atsakymas #38 Įrašytas: 2007-06-05 10:13 »
oj Linai, nepyk, bet labai susimasciusi veida tavo radau, ir apie kagi galvojai?

Eco, ale tu ir klausimus sudetingus uzdavineji. Man ir taip dalis ivykiu nesusidelioja i atminti, o cia da matai atsiminsiu ka tuo metu galvojau  8) ;)
156 SW jtdm 16v

Igr

  • Svečias
Ats: Nuomones apie "Alfaturas 2007"
« Atsakymas #39 Įrašytas: 2007-06-05 13:47 »
Sveiki

Dekui uz kvietima i rengini. Apsilankiau, pamaciau kaip gyvuoja Alfaklubas. Renginys buvo saunus, smagiai praleidau laika, pabendravau su idomiais zmonemis.

Cia keletas darytu mano nuotrauku: http://galerija.bmw-klubas.lt/alfaturas2007

Dabar kvieciu Alfakluba i musu rengini si sestadieni ten pat Kacergineje. Oficialu kvietima issiunciau adresu president@alfaklubas.lt
O visa issamia informacija galima rasti cia: http://forumai.bmw-klubas.lt/viewtopic.php?t=25929

« Paskutinį kartą keitė: 2007-06-05 14:00 sukūrė Igr »