Autorius Tema: Nuomones apie "Alfaturas 2007"  (Skaityta 32937 kartus)

spygliuotasis

  • Svečias
Ats: Nuomones apie "Alfaturas 2007"
« Atsakymas #10 Įrašytas: 2007-06-03 22:01 »
HMM sendei dar yrasa ziurejau kaskaip nu nesigirdi man laiku nezinau nei savo nei kano nors kito, zinau tik kiek draugas nueme tribunoi sededamas mazdaug taip, jei nepaslaptis tada kox pirmos vietos laikas ?idomu kiek atsilikau o del salmu pereita savaitgali norejo nutraugt varzybas nes kaskoki artistai  susigalvojo be salmu laxtyt o CRX butu su padangom panasiom i padangas butu pasibaige viskas gerai ir seip reikia protaut vaziuojant rizika didele, be salmo vaziuot kvaila ir tiek greitis ir vakar buvo iki 150kmh daugiau nei sociai prisiplot ten kaskuris artistelis pasakojo kad dare 200kmh , nu nezinau pas mane 2.5v6 bet labai greit nepavyko isibeget per tas zapaskes.taip kad arba vaziuot ir rizikuot zmoniskai ir turet gera laika arba but tik ziurovu, manau visiem vakar tvoros pries nosi vaidenosi masineles standartines posukiuose sunkiai laikosi naturalu,o ka cia del alaus burbuliuoja kad per brangu ir tt cia isvis neproblema ir neverta diskutuot.

Neprisijungęs brumbrum

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 5730
  • Karma: +33/-3
    • Žiūrėti profilį
    • Alfaklubas
Ats: Nuomones apie "Alfaturas 2007"
« Atsakymas #11 Įrašytas: 2007-06-03 22:03 »
HMM sendei dar yrasa ziurejau kaskaip nu nesigirdi man laiku nezinau nei savo nei kano nors kito, zinau tik kiek draugas nueme tribunoi sededamas mazdaug taip, jei nepaslaptis tada kox pirmos vietos laikas ?idomu kiek atsilikau o del salmu pereita savaitgali norejo nutraugt varzybas nes kaskoki artistai  susigalvojo be salmu laxtyt o CRX butu su padangom panasiom i padangas butu pasibaige viskas gerai ir seip reikia protaut vaziuojant rizika didele, be salmo vaziuot kvaila ir tiek greitis ir vakar buvo iki 150kmh daugiau nei sociai prisiplot ten kaskuris artistelis pasakojo kad dare 200kmh , nu nezinau pas mane 2.5v6 bet labai greit nepavyko isibeget per tas zapaskes.taip kad arba vaziuot ir rizikuot zmoniskai ir turet gera laika arba but tik ziurovu, manau visiem vakar tvoros pries nosi vaidenosi masineles standartines posukiuose sunkiai laikosi naturalu,o ka cia del alaus burbuliuoja kad per brangu ir tt cia isvis neproblema ir neverta diskutuot.


Laikai buvo prie raudonos palapines kur registracija vyko, o per mikrafa tik nugaletojus pasake :)
Buvo: AR GTV 3.0 V6 24v Lusso
Yra: Audi S6
Bus: 75/GTV6?

atp

  • Svečias
Ats: Nuomones apie "Alfaturas 2007"
« Atsakymas #12 Įrašytas: 2007-06-03 22:04 »
Na tai kitais metais galesyte pasireiksti organizavime, deja ash tame patirties neturiu ir nezinau firmos kuri alu galetu parduotuvinemis kainomas parduoti renginyje, sutariam taip arba tu prisidedi arba uzteks is tuscio i kiaura pilstyt, kalbomis mes nieko nepakeisim, reikia veiksmu :)

Nuo kalbu ir prasideda veiksmas. Siuo metu issakau savo nuomone ir pastebejimus del siu metu Alfaturo o jei tai vadinama is tuscio i kiaura pilstimu, tai manau kad kitais metais bus tas pats arba dar blogiau...
O kas liecia mane, jei man bus idomus sis klubas o tuo labiau aktualus zinoma neatsisakysiu prisideti prie renginio organizavimo.

Neprisijungęs brumbrum

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 5730
  • Karma: +33/-3
    • Žiūrėti profilį
    • Alfaklubas
Ats: Nuomones apie "Alfaturas 2007"
« Atsakymas #13 Įrašytas: 2007-06-03 22:06 »
Na tai kitais metais galesyte pasireiksti organizavime, deja ash tame patirties neturiu ir nezinau firmos kuri alu galetu parduotuvinemis kainomas parduoti renginyje, sutariam taip arba tu prisidedi arba uzteks is tuscio i kiaura pilstyt, kalbomis mes nieko nepakeisim, reikia veiksmu :)

Nuo kalbu ir prasideda veiksmas. Siuo metu issakau savo nuomone ir pastebejimus del siu metu Alfaturo o jei tai vadinama is tuscio i kiaura pilstimu, tai manau kad kitais metais bus tas pats arba dar blogiau...
O kas liecia mane, jei man bus idomus sis klubas o tuo labiau aktualus zinoma neatsisakysiu prisideti prie renginio organizavimo.

Na pilstymas prasideda tada, kai keliuose postuose taspats per ta pati, ash raukiu sia tema, ne cia vieta diskutuoti ir kazka mastyti, reik gyvai tai daryti :)
Buvo: AR GTV 3.0 V6 24v Lusso
Yra: Audi S6
Bus: 75/GTV6?

atp

  • Svečias
Ats: Nuomones apie "Alfaturas 2007"
« Atsakymas #14 Įrašytas: 2007-06-03 22:10 »
...o ka cia del alaus burbuliuoja kad per brangu ir tt cia isvis neproblema ir neverta diskutuot.


Man asmeniskai alus nebuvo kazkokia tragedija. Vokietijoje darant tusus pilyse, moku desimtimis litu uz puslitriuka ir nesukau galvos. Ten kitos salygos, kita zmoniu ir mastysena.
Cia alus pateiktas kaip pvz. Is tiesu viskas buvo per brangu. Kaip sakiau uz nusibezdejima, buvo noreta desimtimis litu. Ir problema tame, kad organizuojant tokio lygio renginius, reikia pasirupinti gerais sponsoriais o ne uzdirbineti is klubieciu.

Neprisijungęs SPAIKIS

  • Klubo narys
  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1185
  • Karma: +26/-16
  • dovete essere maniac pilotare questo automobile...
    • Žiūrėti profilį
Ats: Nuomones apie "Alfaturas 2007"
« Atsakymas #15 Įrašytas: 2007-06-03 22:13 »
Dekui uz rengini organizatoriams !  ;) buvo ir gero ir nelabai, bet didziausia padeka uz PASTANGAS !

p.s. ir aciu dievui, kad tokio pigaus 'alaus' kaip po lita nebuvo  ;D
buvo: AR155 1.7TS, AR145QV, AR146 1.6TS
esama: pilkas dyzelis

reporteris

  • Svečias
Ats: Nuomones apie "Alfaturas 2007"
« Atsakymas #16 Įrašytas: 2007-06-03 22:16 »
Viskas gerai, bet siaip negerai, as nieko nesakau, kad blogai, bet buvo blogaiii... myliu alfas, bet nemyli kiti labiau uz mano mylejima... juokinga siek tiek, gal baigiam tas nesamones pagaliau, a?

Viskas super :) uzsukite chebra fotkiu paziureti www.reporteris.com geriau, gal kas save rasit. atp nustok burbeti - sesk uz vairo ir padaryk panasu laika trasoje su mano 2.0 duja, gausi chaliavai deze alaus! 5-iems mytams uzteks, ziurek kiek sutaupysi :)
« Paskutinį kartą keitė: 2007-06-03 22:18 sukūrė reporteris »

Neprisijungęs brumbrum

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 5730
  • Karma: +33/-3
    • Žiūrėti profilį
    • Alfaklubas
Ats: Nuomones apie "Alfaturas 2007"
« Atsakymas #17 Įrašytas: 2007-06-03 22:24 »
...o ka cia del alaus burbuliuoja kad per brangu ir tt cia isvis neproblema ir neverta diskutuot.


Man asmeniskai alus nebuvo kazkokia tragedija. Vokietijoje darant tusus pilyse, moku desimtimis litu uz puslitriuka ir nesukau galvos. Ten kitos salygos, kita zmoniu ir mastysena.
Cia alus pateiktas kaip pvz. Is tiesu viskas buvo per brangu. Kaip sakiau uz nusibezdejima, buvo noreta desimtimis litu. Ir problema tame, kad organizuojant tokio lygio renginius, reikia pasirupinti gerais sponsoriais o ne uzdirbineti is klubieciu.

Sorry, bet tuoj kaip moderatorius turesiu uzrakinti tema, tiu kaip uzstrigusi plokstele, alus, sponsoriai, jau isgirdom, ne akli, perskaitem ir darom isvadas, gal uzteks a? :)
Buvo: AR GTV 3.0 V6 24v Lusso
Yra: Audi S6
Bus: 75/GTV6?

atp

  • Svečias
Ats: Nuomones apie "Alfaturas 2007"
« Atsakymas #18 Įrašytas: 2007-06-03 22:30 »
atp nustok burbeti - sesk uz vairo ir padaryk panasu laika trasoje su mano 2.0 duja, gausi chaliavai deze alaus! 5-iems mytams uzteks, ziurek kiek sutaupysi :)

Turiu savo Alfa, kaip ir pakankamai alaus. O uz gera laika belieka man tik pasveikinti tave  ;)



Sorry, bet tuoj kaip moderatorius turesiu uzrakinti tema, tiu kaip uzstrigusi plokstele, alus, sponsoriai, jau isgirdom, ne akli, perskaitem ir darom isvadas, gal uzteks a? :)

Gerai as savo nuomone issakiau. Manau kad tikrai uzteks. Lai pasisako kiti. Jei daugumai Alfaturas 2007 yra super renginukas, reiskiasi taip ir liks kitiems metams. Man toks ne prie sirdes, yra ir idomesniu renginiu, tad kitais metais tiesiog nesivarginsiu vaziuoti i Alfatura 2008 ir tiek. Viskas labai paprasta. Nori dalyvauji, nenori ne. Visiems gi neitiksi. Jei rimtai.  :)
« Paskutinį kartą keitė: 2007-06-03 22:34 sukūrė atp »

spygliuotasis

  • Svečias
Ats: Nuomones apie "Alfaturas 2007"
« Atsakymas #19 Įrašytas: 2007-06-03 22:35 »
Viskas gerai, bet siaip negerai, as nieko nesakau, kad blogai, bet buvo blogaiii... myliu alfas, bet nemyli kiti labiau uz mano mylejima... juokinga siek tiek, gal baigiam tas nesamones pagaliau, a?

Viskas super :) uzsukite chebra fotkiu paziureti www.reporteris.com geriau, gal kas save rasit. atp nustok burbeti - sesk uz vairo ir padaryk panasu laika trasoje su mano 2.0 duja, gausi chaliavai deze alaus! 5-iems mytams uzteks, ziurek kiek sutaupysi :)
tai kox tas laikas gal kas nors matet ar nugirdot???