Autorius Tema: Nuomones apie "Alfaturas 2007"  (Skaityta 32922 kartus)

Neprisijungęs brumbrum

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 5730
  • Karma: +33/-3
    • Žiūrėti profilį
    • Alfaklubas
Ats: Nuomones apie "Alfaturas 2007"
« Atsakymas #20 Įrašytas: 2007-06-03 22:38 »
Viskas gerai, bet siaip negerai, as nieko nesakau, kad blogai, bet buvo blogaiii... myliu alfas, bet nemyli kiti labiau uz mano mylejima... juokinga siek tiek, gal baigiam tas nesamones pagaliau, a?

Viskas super :) uzsukite chebra fotkiu paziureti www.reporteris.com geriau, gal kas save rasit. atp nustok burbeti - sesk uz vairo ir padaryk panasu laika trasoje su mano 2.0 duja, gausi chaliavai deze alaus! 5-iems mytams uzteks, ziurek kiek sutaupysi :)
tai kox tas laikas gal kas nors matet ar nugirdot???

Berods mano buvo 18.43 edvino 18.8*, reporterio 19.** ir t.t. Laukiu zhalio, jis turi visa sarasa ir paskelbs sporto renginiu skiltyje tikuosi :)
Buvo: AR GTV 3.0 V6 24v Lusso
Yra: Audi S6
Bus: 75/GTV6?

spygliuotasis

  • Svečias
Ats: Nuomones apie "Alfaturas 2007"
« Atsakymas #21 Įrašytas: 2007-06-03 22:44 »
pala pala cia ko sekundziu minuciu gal but ?

Neprisijungęs brumbrum

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 5730
  • Karma: +33/-3
    • Žiūrėti profilį
    • Alfaklubas
Ats: Nuomones apie "Alfaturas 2007"
« Atsakymas #22 Įrašytas: 2007-06-03 22:49 »
Viskas gerai, bet siaip negerai, as nieko nesakau, kad blogai, bet buvo blogaiii... myliu alfas, bet nemyli kiti labiau uz mano mylejima... juokinga siek tiek, gal baigiam tas nesamones pagaliau, a?

Viskas super :) uzsukite chebra fotkiu paziureti www.reporteris.com geriau, gal kas save rasit. atp nustok burbeti - sesk uz vairo ir padaryk panasu laika trasoje su mano 2.0 duja, gausi chaliavai deze alaus! 5-iems mytams uzteks, ziurek kiek sutaupysi :)
tai kox tas laikas gal kas nors matet ar nugirdot???

Berods mano buvo 18.43 edvino 18.8*, reporterio 19.** ir t.t. Laukiu zhalio, jis turi visa sarasa ir paskelbs sporto renginiu skiltyje tikuosi :)

minutemis visi vienodai pirmuju, chia sekunde ir mili sekunde :D
Buvo: AR GTV 3.0 V6 24v Lusso
Yra: Audi S6
Bus: 75/GTV6?

reporteris

  • Svečias
Ats: Nuomones apie "Alfaturas 2007"
« Atsakymas #23 Įrašytas: 2007-06-03 22:50 »
absolliute laikai tokie plius minus kiek pamenu:
1 vieta ar3000 - 1.52.4
2 vieta ar3000 - 1.52.8
3 vieta ar2000 - 1.53.14


Neprisijungęs brumbrum

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 5730
  • Karma: +33/-3
    • Žiūrėti profilį
    • Alfaklubas
Ats: Nuomones apie "Alfaturas 2007"
« Atsakymas #24 Įrašytas: 2007-06-03 22:54 »
absolliute laikai tokie plius minus kiek pamenu:
1 vieta ar3000 - 1.52.4
2 vieta ar3000 - 1.52.8
3 vieta ar2000 - 1.53.14



Vo, pagaliau :D Bo tik atsiminiau tik, kad edvinas 4 mili sekundem atsiliko, o reporteris tik 7 :)
Buvo: AR GTV 3.0 V6 24v Lusso
Yra: Audi S6
Bus: 75/GTV6?

Neprisijungęs PiPPas

  • Administratorius
  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 7978
  • Vehicle: 2000 Alfa-Romeo 156
  • Karma: +59/-25
  • A l f a R o m e o F a m i l y
    • Žiūrėti profilį
    • PiPPas
Ats: Nuomones apie "Alfaturas 2007"
« Atsakymas #25 Įrašytas: 2007-06-03 23:00 »
Viskas gerai, bet siaip negerai, as nieko nesakau, kad blogai, bet buvo blogaiii... myliu alfas, bet nemyli kiti labiau uz mano mylejima... juokinga siek tiek, gal baigiam tas nesamones pagaliau, a?

Viskas super :) uzsukite chebra fotkiu paziureti www.reporteris.com geriau, gal kas save rasit. atp nustok burbeti - sesk uz vairo ir padaryk panasu laika trasoje su mano 2.0 duja, gausi chaliavai deze alaus! 5-iems mytams uzteks, ziurek kiek sutaupysi :)

 Nu renginyje deja nepavyko sudalyvaut,bet fotkes grazios (ypac senesniu auto)... Reiks bandyt kitakart atlekt... Ypac patiko ta, kur "ALFA" buvo sudeliota is AR... 8)
Yra:
'13 AR Giulietta 1.4 TBi TCT MultiAir Sportiva

Buvo:
'00 AR 156 1.8 TS;
'07 AR 159 SW 2.4 JTDm Q-Tronic

spygliuotasis

  • Svečias
Ats: Nuomones apie "Alfaturas 2007"
« Atsakymas #26 Įrašytas: 2007-06-03 23:10 »
nu viskas aisku geri laikai seip idomu kox mano tikras nes pagal draugo duomenis mano 1.56 gal teiseju gersesnis o gal ir blogesnis :-\  o seip del renginio labai apsunkino padeti manau oras prastas visai kitos gal nuotaikos zmoniu butu buve nezinau net galima iziureti ir gerus norus organizavime tik kad ne viskas pavyko alfa zodis gavosi neblogai nuotrauka tikrai gera  :)

Neprisijungęs brumbrum

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 5730
  • Karma: +33/-3
    • Žiūrėti profilį
    • Alfaklubas
Ats: Nuomones apie "Alfaturas 2007"
« Atsakymas #27 Įrašytas: 2007-06-03 23:22 »
nu viskas aisku geri laikai seip idomu kox mano tikras nes pagal draugo duomenis mano 1.56 gal teiseju gersesnis o gal ir blogesnis :-\  o seip del renginio labai apsunkino padeti manau oras prastas visai kitos gal nuotaikos zmoniu butu buve nezinau net galima iziureti ir gerus norus organizavime tik kad ne viskas pavyko alfa zodis gavosi neblogai nuotrauka tikrai gera  :)

Laika nuiminejo keli zmones, todel paklaida labai nezimi ir kiek supratau visu ju buvo sumuojamas ir dalinamas :D
Buvo: AR GTV 3.0 V6 24v Lusso
Yra: Audi S6
Bus: 75/GTV6?

Neprisijungęs alexiukas

  • Naujokas
  • *
  • Įrašai: 49
  • Karma: +1/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Nuomones apie "Alfaturas 2007"
« Atsakymas #28 Įrašytas: 2007-06-04 10:12 »
 :o Fainos nuotraukos, super. Gaila kad neisejo sudalivaut nes man kaip visada kazkokia uzburta alfa ??? Antras variklis ir indeklai kala :-[ Supikau ant alfos ir garaze dabar stoves kol noras bus ja tvarkyt :'(
Alfa Romeo 155 v6 3.0l -- sold
Alfa Romeo 156 2.0TS MS-Design

remejas

  • Svečias
Ats: Nuomones apie "Alfaturas 2007"
« Atsakymas #29 Įrašytas: 2007-06-04 19:33 »
atp nustok burbeti - sesk uz vairo ir padaryk panasu laika trasoje su mano 2.0 duja, gausi chaliavai deze alaus! 5-iems mytams uzteks, ziurek kiek sutaupysi :)

Turiu savo Alfa, kaip ir pakankamai alaus. O uz gera laika belieka man tik pasveikinti tave  ;)



Sorry, bet tuoj kaip moderatorius turesiu uzrakinti tema, tiu kaip uzstrigusi plokstele, alus, sponsoriai, jau isgirdom, ne akli, perskaitem ir darom isvadas, gal uzteks a? :)

Gerai as savo nuomone issakiau. Manau kad tikrai uzteks. Lai pasisako kiti. Jei daugumai Alfaturas 2007 yra super renginukas, reiskiasi taip ir liks kitiems metams. Man toks ne prie sirdes, yra ir idomesniu renginiu, tad kitais metais tiesiog nesivarginsiu vaziuoti i Alfatura 2008 ir tiek. Viskas labai paprasta. Nori dalyvauji, nenori ne. Visiems gi neitiksi. Jei rimtai.  :)
siaip , renginys jei taip galima tai pavadint , kazkieno akimis , pavyko ,,  nes kaip ir mates tik eilinis susitikimas, kartingu varzybos buvo organizuotos daug geriau, ,, ir aplamai atrodo kad klubo vadas turetu tapt ZALIAS , nes Indrajai  matosi nieks neberupi , stovi kampe ir tiek , atributikos ir tai teko prasyt per 2 kartus , ,,,,,  na bet ne tai svarbu , svarbu kad aplamai kazka padare , saunu ,