Autorius Tema: Registracija startui "Mano Cuore Sportivo" 2007.06.02  (Skaityta 2156 kartus)

Neprisijungęs Zhalias

  • Administratorius
  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1714
  • Karma: +295/-2
    • Žiūrėti profilį
    • "Alfa Romeo" klubas Racing Team
Registracija startui "Mano Cuore Sportivo" 2007.06.02
« Įrašytas: 2007-05-29 22:04 »
Demesio visiems, dalyvausiantiems rungtyje “Mano Cuore Sportivo”! Prasau visu, planuojanciu startuoti (ir jau uzsiregistravusiu, ir dar to nepadariusiu, ir jau apmokejusiu startini mokesti, ir dar tik planuojanciu tai padaryti…) atsiusti pastu rimvydas@alfaklubas.lt siuos duomenis:
1. Vairuotojo vardas, pavarde, nick’as forume
2. AR modelis, valstybinis numeris, kuro rūšis, variklio darbinis turis, turbina/kompresorius yra/nera
Tai labai palengvins organizatoriu darba renginio metu, todel prasau kuo skubiau atsiusti duomenis ir jau tvirtai apsisprendusiu startuoti bei uzsiregistravusiu bendra tvarka, ir dar abejojanciu.

Trumpai apie “Mano Cuore Sportivo”:
12.00-12.30 val. vyks įžanginė renginio dalis. Iškart po jos prasidės „Aš ir mano Cuore Sportivo“ laisvosios treniruotės. Jose galės dalyvauti visi „Alfa Romeo“ automobilių fanai, susimokėję startinį mokestį. Treniruotės vyks sekančia tvarka: automobiliai į trasą bus įleidžiami iš boksų, esančių už betoninių aitvarų, grupėmis po 5. Intervalas tarp išleidžiamų automobilių-20 sekundžių, vieno važiavimo trukmė-5 ratai, vieno rato įveikimas su gesinimo zonomis-apie 2 minutės. Treniruočių metų rato įveikimo laikai nebus fiksuojami, automobilyje be vairuotojo galės būti ne daugiau kaip 1 keleivį, vaikus į trasą treniruočių ir varžybų metu vežti griežtai draudžiama. Pravažiavus visoms suplanuotoms grupėms į trasą vėl bus įleidžiama pirmoji grupė ir t.t., kol baigsis treniruotėms skirtas laikas. Planuojama treniruočių trukmė- apie 2-3 valandos.
15 val. renginio „Aš ir mano Cuore Sportivo“ startas. Varžybose startuosiantys automobiliai bus skirstomi į klases:
-automobiliai iki   1600cm3 –  “AR1600”
-automobiliai iki   2000cm3 –  “AR2000”
-automobiliai iki   3000cm3 –  “AR3000”
-automobiliai virš 3000cm3 –  “AR3000+”
-dyzeliai – „AR-C“
Turbo automobiliams (skaičiuojant darbinį tūrį) taikomas koeficientas – 1,7. Pvz.: jei jūsų automobilyje stovi turbina, o variklio darbinis tūris 2000 cm3, startuosite klasėje „AR 3000+“ (2000 cm3x1,7=3400 cm3 ).
Vienu metu į trasą, tam tikru intervalu, bus įleidžiami ne daugiau kaip 3 automobiliai. Bus įveikiamas vienas apšilimo ir vienas greitas ratas.
Nugalėtojai ir prizininkai bus skelbiami klasėse ir absoliučioje įskaitoje.
Buvo: AR33, AR164, AR156, AR147 T.S., AR147 JTD 16v, AR155 TI ZE, AR 159 JTD, AR GT JTD, AR Giulietta JTD, AR Giulietta QV, AR Giulietta Sportiva, AR 75.
Yra: AR GT 3.0 V6 24v Diavolo Rosso, AR GTV6, AR 156 GTA, AR Spider Duetto, Maserati Quattroporte, Maserati Granturismo.