Autorius Tema: V etapas. Info...  (Skaityta 8155 kartus)

Neprisijungęs brumbrum

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 5730
  • Karma: +33/-3
    • Žiūrėti profilį
    • Alfaklubas
Ats: V etapas. Info...
« Atsakymas #10 Įrašytas: 2007-03-14 13:25 »
To Cili > 9 kartingas man pasirode vienas is sunkiausiai valdomu, nes galas taip ir laukdavo progos pabegti i sona :)

man kajptik 9 vienas is stabilesniu kartu pasirode....per treniruote vaziavau berods su 5, taj tas lyg megdavo priekiu nuslyst jei pergreit uzsimanydavai y posuky ytilpt:D o 4 isvis jokiu priekaistu neturiu sykart..smagiau vaziuojancio karto sitam kartodrome dar nebuvau vairaves, gal kartais understeer'ino, bet labai greit galima buvo atkirst kokia trajektorija ir greiciu y posuky yait ir kiek stabdyt  kad priekis neslystu  ::)

Pas 4 karta spadziai idomus, labai lengva uzblokuoti gala, todel ir slidineji :)
Buvo: AR GTV 3.0 V6 24v Lusso
Yra: Audi S6
Bus: 75/GTV6?

VALIUX

  • Svečias
Ats: V etapas. Info...
« Atsakymas #11 Įrašytas: 2007-03-16 16:51 »
mano ispudziai kad geriausiai valdomas ir akseleruojamas nr3., bet jo beda - nevienodai stabdantys ratai, todel l lengva apsisukti.

p.s. ponulis Aurimas ne vien greicio blynu privalge bet ir kaip suprantu turi tikrai nemaza patirti su kartais, todel bishki ishkrenta ish musu megeju tarpo. Dar betruktu kad Zalias sestu ir su mumus gonkiu eitu.. ;)

Neprisijungęs migazz

  • Jaunuolis
  • **
  • Įrašai: 57
  • Karma: +1/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: V etapas. Info...
« Atsakymas #12 Įrašytas: 2007-03-16 20:29 »
mano ispudziai kad geriausiai valdomas ir akseleruojamas nr3., bet jo beda - nevienodai stabdantys ratai, todel l lengva apsisukti.

p.s. ponulis Aurimas ne vien greicio blynu privalge bet ir kaip suprantu turi tikrai nemaza patirti su kartais, todel bishki ishkrenta ish musu megeju tarpo. Dar betruktu kad Zalias sestu ir su mumus gonkiu eitu.. ;)

Kiek paazistu Aurima, tai  ant kartu jis nera daug sedejes, ir nereikia cia..
« Paskutinį kartą keitė: 2007-04-15 15:02 sukūrė migazz »
Buvo: 155 1.7 '95 Bianco Argento Metallizzato, 155 3.0 V6 12v '93 Rosso Alfa
Yra: Legacy 2.5 Green Beast
Ieškau> tvarkingos 155'os

Neprisijungęs brumbrum

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 5730
  • Karma: +33/-3
    • Žiūrėti profilį
    • Alfaklubas
Ats: V etapas. Info...
« Atsakymas #13 Įrašytas: 2007-03-16 20:31 »
mano ispudziai kad geriausiai valdomas ir akseleruojamas nr3., bet jo beda - nevienodai stabdantys ratai, todel l lengva apsisukti.

p.s. ponulis Aurimas ne vien greicio blynu privalge bet ir kaip suprantu turi tikrai nemaza patirti su kartais, todel bishki ishkrenta ish musu megeju tarpo. Dar betruktu kad Zalias sestu ir su mumus gonkiu eitu.. ;)

Kiek paazistu Aurima, tai  ant kartu jis nera daug sedejes, ir nereikia cia..

Kaip sako jo mergina- "Gamtos dovana. Ir nepavydekit"...  :D :D :D

Sake dauk prie kompo su vairu praktikavosi :)
Buvo: AR GTV 3.0 V6 24v Lusso
Yra: Audi S6
Bus: 75/GTV6?

Neprisijungęs migazz

  • Jaunuolis
  • **
  • Įrašai: 57
  • Karma: +1/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: V etapas. Info...
« Atsakymas #14 Įrašytas: 2007-03-16 20:40 »
mano ispudziai kad geriausiai valdomas ir akseleruojamas nr3., bet jo beda - nevienodai stabdantys ratai, todel l lengva apsisukti.

p.s. ponulis Aurimas ne vien greicio blynu privalge bet ir kaip suprantu turi tikrai nemaza patirti su kartais, todel bishki ishkrenta ish musu megeju tarpo. Dar betruktu kad Zalias sestu ir su mumus gonkiu eitu.. ;)

Kiek paazistu Aurima, tai  ant kartu jis nera daug sedejes, ir nereikia cia..

Kaip sako jo mergina- "Gamtos dovana. Ir nepavydekit"...  :D :D :D

Sake dauk prie kompo su vairu praktikavosi :)

Taip, tikra tiesa, vairas prie kompo ir F1 zaidimas.
Buvo: 155 1.7 '95 Bianco Argento Metallizzato, 155 3.0 V6 12v '93 Rosso Alfa
Yra: Legacy 2.5 Green Beast
Ieškau> tvarkingos 155'os

Tiny_Dime

  • Svečias
Ats: V etapas. Info...
« Atsakymas #15 Įrašytas: 2007-03-16 21:15 »
Citata
mano ispudziai kad geriausiai valdomas ir akseleruojamas nr3., bet jo beda - nevienodai stabdantys ratai, todel l lengva apsisukti.

p.s. ponulis Aurimas ne vien greicio blynu privalge bet ir kaip suprantu turi tikrai nemaza patirti su kartais, todel bishki ishkrenta ish musu megeju tarpo. Dar betruktu kad Zalias sestu ir su mumus gonkiu eitu..

Heh. KArtu vaziavau gal koki 10 karta (nekvepia profesionalu :) ).


dalyviz

  • Svečias
Ats: V etapas. Info...
« Atsakymas #16 Įrašytas: 2007-03-16 21:38 »
nu taj 10!! as taj pvz....nu paskaiciuojam broliai kurmiai - 5etapai=5kartus vairuotas kartingas ;D

Tiny_Dime

  • Svečias
Ats: V etapas. Info...
« Atsakymas #17 Įrašytas: 2007-03-16 21:47 »
Citata
nu taj 10!! as taj pvz....nu paskaiciuojam broliai kurmiai - 5etapai=5kartus vairuotas kartingas

Be patirties, o jau toks greitas, net perdaug greitas. Manau iskrenti is megeju rato. Eliminuot... :)

dalyviz

  • Svečias
Ats: V etapas. Info...
« Atsakymas #18 Įrašytas: 2007-03-18 11:20 »
nu taj jo...as ir sakau, alfaklubo taurej sudalyvauju o paskuj y platesnius vandenis varau..kad ir y pasaulio kartu championata ;D kajptik rugsejy prasides..turesiu dar laiko pasitreniruot bisky ;D