Autorius Tema: gedimas  (Skaityta 10011 kartus)

egiduxx

  • Svečias
gedimas
« Įrašytas: 2006-12-13 21:34 »
sveiki.nupirkau alfa33 1.4ILE   92m.toks pavadinimas beroc.atvare toks senelis man ja,pralekiau ,atrodo kaip 1.4 tai puikiai 2-a pavara ratai prasisuka.nesurudijus nieko,vaizdas normaliai,tik laidai kibirgsti muse i sonus nupirkau laidus,bet pameciau seka,paskambinau kas tureja tokia masina,sujungiau,bet variklis,dirba nekaip,kaip noretu cilindras dirbti kaip ne,toks musimas negrazus.sugalvojau tepalus pakeist,o ten bendzino kvapas kaip reikiant,ar nebus senelis ismaudes manes,nes net i miesta islekes nebuvau,gal kai atvare kai pralekiau ant siltos tai nesijaute.patarkit naujokui ka nors dekui

Neprisijungęs Artiz

  • Patyręs
  • ****
  • Įrašai: 713
  • Karma: +3/-1
    • Žiūrėti profilį
    • GSR engineering
gedimas
« Atsakymas #1 Įrašytas: 2006-12-14 01:25 »
na visu prima tai ar teisingai laidus sujungei?Jei taip, tada ar tau buvo tas kalenimas kai pirkai masina?Ir po ko jis atsirado?Siaip tos alfos turi toki specifini garsa, kuris ne visiems suprantamas.Ne vienas pazistamas man irgi bande pripirst kad pas mane varikliui kazkas ne taip :) nors is tikro jis taip ir turi dirbt.
O tas benzino kvapas grynai is pacio tepalo sklinda?Kurioj cia vietoj \"uostej\"? Atsidares tepalo ipilimo anga, ar issiemes matuokle ar dar kaip nors?
“Siela” – nepaneigiamas vieno žodžio atsakymas į klausimą „Kodėl būtent itališka?" Nuo Fiat 500 iki Ferrari 599, atsakymas - toks pat.

egiduxx

  • Svečias
gedimas
« Atsakymas #2 Įrašytas: 2006-12-14 10:38 »
tas kvapas bendzo kai isleidau tepala i inda,o indas buvo tikrai svarus.:blink:nezinau bijau,kad kas rimta nebutu,o rodos kad taip ir yra.iki serviso bijau vaziuoti,kad dar ko nesugadinciau labiau.o kai ja atvare to garso lyg ir nebuvo,sunku pasakyt pralekiau atsiskaiciau ir viskas.:(

Neprisijungęs Artiz

  • Patyręs
  • ****
  • Įrašai: 713
  • Karma: +3/-1
    • Žiūrėti profilį
    • GSR engineering
gedimas
« Atsakymas #3 Įrašytas: 2006-12-14 15:09 »
Tai gal paprasciausiai koks karterio alsuoklis uzsikises :) O atidarius tepalo ipilimo dangteli ant jo ir kur aplinkuj neradai tokio gelsvo skyscio, panasaus i majoneza?
“Siela” – nepaneigiamas vieno žodžio atsakymas į klausimą „Kodėl būtent itališka?" Nuo Fiat 500 iki Ferrari 599, atsakymas - toks pat.

egiduxx

  • Svečias
gedimas
« Atsakymas #4 Įrašytas: 2006-12-14 18:35 »
na kazkoks negrazus tas dangtelis man ir viduje ten apsinese tokia ruda mase,kose.o tu gal zinai zvaklaidziu sujungimo schema su cilindrais,pas mane ten kaip dvi babinos stovetu,viena su dviem laidais vienoj pusej,kita taip pat kitoj pusej,pasitikrinciau kaip sujunges,nes gal ten dar ka sugrybaves po laidu keitimo,o tu matau apie alfas gaudaisi:) tai gal zinosi.o tai kaip ten ta alsuokli pravalyti paciam galima butu?reiktu karteri imti?

AR155

  • Svečias
gedimas
« Atsakymas #5 Įrašytas: 2006-12-14 19:17 »
nuo kada, kad alsuokli isvalyt reikia karteri nuimt:woohoo:

egiduxx

  • Svečias
gedimas
« Atsakymas #6 Įrašytas: 2006-12-14 19:22 »
:blink: ka as zinau niekad neteko tokiu darbu daryti,nulegdavau serviza ir viskas,o tai nelabai randu servisiuko,ir laiko daba nelabai turiu,tik vakare tai pats kiek ismanau tiek pasidarau:)

audrisd

  • Svečias
gedimas
« Atsakymas #7 Įrašytas: 2006-12-14 19:24 »
egiduxx rašė:
Citata
na kazkoks negrazus tas dangtelis man ir viduje ten apsinese tokia ruda mase,kose.o tu gal zinai zvaklaidziu sujungimo schema su cilindrais,pas mane ten kaip dvi babinos stovetu,viena su dviem laidais vienoj pusej,kita taip pat kitoj pusej,pasitikrinciau kaip sujunges,nes gal ten dar ka sugrybaves po laidu keitimo,o tu matau apie alfas gaudaisi:) tai gal zinosi.o tai kaip ten ta alsuokli pravalyti paciam galima butu?reiktu karteri imti?

uz kiek pirkai ta alfute?

AR155

  • Svečias
gedimas
« Atsakymas #8 Įrašytas: 2006-12-14 19:31 »
pasiziurek i dangteli. pamatysi tokia slanga. isorinis diametras turetu buti daugiau nei 1 cm, gal net 1.5 cm. sek paskui ja ir pamatysi pati alsuokli. is alsuoklio eina slanga i karteri.

egiduxx

  • Svečias
gedimas
« Atsakymas #9 Įrašytas: 2006-12-14 20:33 »
dekui uz info.o kaip del zvaklaidziu atrinkimo,esi gal susidures?