Autorius Tema: Alfa Romeo 169  (Skaityta 41083 kartus)

Neprisijungęs Wojszwillo

  • Patyręs
  • ****
  • Įrašai: 645
  • Karma: +6/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Alfa Romeo 169
« Atsakymas #50 Įrašytas: 2008-02-21 11:24 »
jai butu prieki 6 faros pagalvociau 159  ;D
Kolegos, čia kur nuotrauka aukščiau, t.y. Rosso Robino spalvos neva 169, tai - sufotošopintas 159 variantas. Būtent tų dviejų farų papildomai ir nerandi, nes jos "panaikintos", o pats auto "ištemptas". Pasiieškok 159 reklaminių nuotraukų, o vieną ir aš pats buvau įmetęs besiteiraudamas, koks spalvos pavadinimas gali būti - tai pamatysi originalą...

O tikra 169 "šviečiasi" kad bus tokia:

http://www.alfa-taxi.ch/pik/S1&2.jpg



Altavistos pagalba padariau vertimą iš italų kalbos į anglų. Vertimas ne visiškai korektiškas, bet esmę suprasti galima:

Third via to the car of lusso. Berlinone of representation? They do not pay. The Italian Group thinks next to large coupé next to four doors, Alfa and Maserati. We see to them therefore.
He is from the times of the "130" that the Fiat group chases the dream of the flagship. Hour us new evidence with coupled Alfa-Maserati. And one common technical base: to posterior traction.
Alpha "166" will have a successor. Saying therefore, is not one great news. Greater the doors of the motorists are perhaps even forget to you that in the lists Alpha there is a model with this name. The heir will be introduced to the end of 2009 and she will not be on the market that between three years. And it goes well. Also the fact that the car will employ for good mechanical part Maserati is not of for himself one of those announcements in a position to makes you to jolt on the chair. In bottom, he is expectable, after the experience of "8C". But if we say that it will have anch' it, like already "8C", the posterior traction, beh, this yes that news is one. At least it it is for all those that mourn the Alpha pushed from the route behind rather than pulled from those. And to think that until to the other yesterday the continuity in the high part of the lists of the Fiat group other was what tutt' that discounted. Of the rest when Sergio Marchionne arrived to Fiat it said terms that the decision to produce the Nozzle "Thesis", assumed some year before, had been one pure madness. To suffragare this judgment there were the numbered ones of the money hemorrhage that the flagship Nozzle was leaving behind of himself: many migliaia of euro lost for every sold machine. And in fact the "Thesis", that the next year will exit of production, will not have a heir. However the challenge of the representation car, of the berlinona to the top of the gama, is too much seducente for whichever constructor. To renounce to play in this athletic contest - where also if it is not German it is assigns you to a marginal role - is difficult for the pride of whichever House. Therefore also the Turinese Group will spend its papers, concentrating itself just on marks Alfa and Maserati, that they are then those with the greater ones chance, considers you the fascination and the sportività of one and the prestige of the other.
Buvo:
Alfa Romeo 147 1,6 TS '02
Yra:
Alfa Romeo Brera 2,2 JTS '07
Alfa Romeo Stelvio 2,0 MAir 280AG '18

Alfa Romeo - making drivers into mechanics since 1910

Neprisijungęs SPAIKIS

  • Klubo narys
  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1185
  • Karma: +26/-16
  • dovete essere maniac pilotare questo automobile...
    • Žiūrėti profilį
Ats: Alfa Romeo 169
« Atsakymas #51 Įrašytas: 2008-02-22 14:13 »
ir is viso sito darom isvada ... ?  ::)
buvo: AR155 1.7TS, AR145QV, AR146 1.6TS
esama: pilkas dyzelis

Neprisijungęs Wojszwillo

  • Patyręs
  • ****
  • Įrašai: 645
  • Karma: +6/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Alfa Romeo 169
« Atsakymas #52 Įrašytas: 2008-02-22 15:24 »
ir is viso sito darom isvada ... ?  ::)
Kad 169 bus labiau panaši į 4 durų kupė, bus galu varoma, Maserati bazės pagrindu (!), ir kad naujas vienas iš vadovų neketina ateityje su Alfa Romeo daryti nesamonių, tokių kaip pvz. automobilių markės top modeliu padaryti tokį griozdą, absoliučiai nepasiteisinusį rinkoje, koks buvo padarytas Lancia'oje - "Thesis", kurį turėtų nustoti gaminti artimiausiu metu.
Žodžiu 169 turėtų nustebinti rinką viskuo.
O jei kalbėti apie panašumą į 4 durų kupė, tai lieka galioti mano ankstesnė "išvada", kad turėtume pamatyti AR 169 kaip mix'ą 1'os ir 2'os nuotraukos iš mano aukščiau pateiktų 3'jų.
« Paskutinį kartą keitė: 2008-02-22 15:28 sukūrė Wojszwillo »
Buvo:
Alfa Romeo 147 1,6 TS '02
Yra:
Alfa Romeo Brera 2,2 JTS '07
Alfa Romeo Stelvio 2,0 MAir 280AG '18

Alfa Romeo - making drivers into mechanics since 1910

Neprisijungęs Malūnsparnis

  • Klubo narys
  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1083
  • Karma: +17/-1
    • Žiūrėti profilį
Ats: Alfa Romeo 169
« Atsakymas #53 Įrašytas: 2008-02-22 20:30 »
ir is viso sito darom isvada ... ?  ::)
Kad 169 bus labiau panaši į 4 durų kupė, bus galu varoma, Maserati bazės pagrindu (!), ir kad naujas vienas iš vadovų neketina ateityje su Alfa Romeo daryti nesamonių, tokių kaip pvz. automobilių markės top modeliu padaryti tokį griozdą, absoliučiai nepasiteisinusį rinkoje, koks buvo padarytas Lancia'oje - "Thesis", kurį turėtų nustoti gaminti artimiausiu metu.
Žodžiu 169 turėtų nustebinti rinką viskuo.
O jei kalbėti apie panašumą į 4 durų kupė, tai lieka galioti mano ankstesnė "išvada", kad turėtume pamatyti AR 169 kaip mix'ą 1'os ir 2'os nuotraukos iš mano aukščiau pateiktų 3'jų.
Nu, velniai rautų! velniai rautų!, kaip tai ir aš pritariu tamstos nuomonei, nors esu mažiau pastudijavę šią temą, bet nos ir probėgšom nagrinėjant kažkas panašaus ir man sviečiasi.
AR turi nustebinti ir kartu pataikyti į dešimtuką su dizainu savo potencialiems pirkėjams , kitaip nieko nebus, juk Alfa Romeo. Laukiame naujo 169 šedevro, tikiuosiu mums jis patiks.
« Paskutinį kartą keitė: 2008-02-24 10:25 sukūrė Malūnsparnis »
AR 159SW 2,4 JTDm Rosso red
Alfa è una macchina per la gente forte di spirito e debole di testa

Neprisijungęs SPAIKIS

  • Klubo narys
  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1185
  • Karma: +26/-16
  • dovete essere maniac pilotare questo automobile...
    • Žiūrėti profilį
Ats: Alfa Romeo 169
« Atsakymas #54 Įrašytas: 2008-02-25 10:26 »
ir is viso sito darom isvada ... ?  ::)
Kad 169 bus labiau panaši į 4 durų kupė, bus galu varoma, Maserati bazės pagrindu (!), ir kad naujas vienas iš vadovų neketina ateityje su Alfa Romeo daryti nesamonių, tokių kaip pvz. automobilių markės top modeliu padaryti tokį griozdą, absoliučiai nepasiteisinusį rinkoje, koks buvo padarytas Lancia'oje - "Thesis", kurį turėtų nustoti gaminti artimiausiu metu.
Žodžiu 169 turėtų nustebinti rinką viskuo.
O jei kalbėti apie panašumą į 4 durų kupė, tai lieka galioti mano ankstesnė "išvada", kad turėtume pamatyti AR 169 kaip mix'ą 1'os ir 2'os nuotraukos iš mano aukščiau pateiktų 3'jų.

tai taip ir buvau suprates, dekui ;)
o tai taip vartyta taip vartyta  ;D

p.s. lengva jam dabar varyti, ant nuostolingo modelio, ziuresim kaip naujam vadui seksis. Aisku kai sprendimai prasilenkia su blaiviu protu tai dideli provalai neisvengiami  :-\
Linkim sekmingo modelio !! nes pagal tai kiek atideliojama pristatymas, vaizdas toks , kad ziurima labai atsargiai, prasitestuojama rinka su zemesnes klases modeliais, ziurima poziuris i dizaino tendencijas, o kai driokstels ispuoseleta 169  ::)
pfiu pfiu pfiu, tik kad neperlenktu  ;D nei su dizainu nei su kaina  ;D
buvo: AR155 1.7TS, AR145QV, AR146 1.6TS
esama: pilkas dyzelis

Neprisijungęs brumbrum

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 5730
  • Karma: +33/-3
    • Žiūrėti profilį
    • Alfaklubas
Ats: Alfa Romeo 169
« Atsakymas #55 Įrašytas: 2008-02-25 10:54 »
ir is viso sito darom isvada ... ?  ::)
Kad 169 bus labiau panaši į 4 durų kupė, bus galu varoma, Maserati bazės pagrindu (!), ir kad naujas vienas iš vadovų neketina ateityje su Alfa Romeo daryti nesamonių, tokių kaip pvz. automobilių markės top modeliu padaryti tokį griozdą, absoliučiai nepasiteisinusį rinkoje, koks buvo padarytas Lancia'oje - "Thesis", kurį turėtų nustoti gaminti artimiausiu metu.
Žodžiu 169 turėtų nustebinti rinką viskuo.
O jei kalbėti apie panašumą į 4 durų kupė, tai lieka galioti mano ankstesnė "išvada", kad turėtume pamatyti AR 169 kaip mix'ą 1'os ir 2'os nuotraukos iš mano aukščiau pateiktų 3'jų.

tai taip ir buvau suprates, dekui ;)
o tai taip vartyta taip vartyta  ;D

p.s. lengva jam dabar varyti, ant nuostolingo modelio, ziuresim kaip naujam vadui seksis. Aisku kai sprendimai prasilenkia su blaiviu protu tai dideli provalai neisvengiami  :-\
Linkim sekmingo modelio !! nes pagal tai kiek atideliojama pristatymas, vaizdas toks , kad ziurima labai atsargiai, prasitestuojama rinka su zemesnes klases modeliais, ziurima poziuris i dizaino tendencijas, o kai driokstels ispuoseleta 169  ::)
pfiu pfiu pfiu, tik kad neperlenktu  ;D nei su dizainu nei su kaina  ;D

Na manau kaina kandziosis kaip ir 159 :)
Buvo: AR GTV 3.0 V6 24v Lusso
Yra: Audi S6
Bus: 75/GTV6?

Neprisijungęs mod

  • Lankytojas
  • ***
  • Įrašai: 394
  • Karma: +0/-9
    • Žiūrėti profilį
Ats: Alfa Romeo 169
« Atsakymas #56 Įrašytas: 2008-05-21 04:29 »
siaip kazkur skaiciau kad  baze bus jaguaro su galiniais varomais..
o del dizaino tikriausiai turetu su jumis pasitart... nes tiek specu susirinko kad net baisu
buvo : AR 166 2,4JTD 2002
yra: bmw 328is 1997
 ----------------------------------------

Neprisijungęs SPAIKIS

  • Klubo narys
  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1185
  • Karma: +26/-16
  • dovete essere maniac pilotare questo automobile...
    • Žiūrėti profilį
Ats: Alfa Romeo 169
« Atsakymas #57 Įrašytas: 2008-06-06 14:15 »
kol neturim patvirtinto 169 dizaino, dar vienas 'projeckt'

su siek tiek  citoeniskom farom :)
buvo: AR155 1.7TS, AR145QV, AR146 1.6TS
esama: pilkas dyzelis

Neprisijungęs Dancius

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 4409
  • Karma: +6/-5
    • Žiūrėti profilį
Ats: Alfa Romeo 169
« Atsakymas #58 Įrašytas: 2008-09-15 11:32 »
na jai tai butu parasyta 179 project tai patikeciau, nes  kad bus  kazkas tokio  nesitiki,  man regis,  pagal dizaina  is priekio bus kazkas panasaus i mito ar 8c  jau zinom,kad alfa jai uzsikabina ant vieno tai ir daro  taip jau su brera,gt  159 atsitike, nors velgi gal ir klystu, skelbiama ,kad  bus montuojama ant maserati qutro porte bazes, tai  velgi dziaugsmas galu varomas
AR159 2.0 jtdm Ti

Neprisijungęs Wojszwillo

  • Patyręs
  • ****
  • Įrašai: 645
  • Karma: +6/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Alfa Romeo 169
« Atsakymas #59 Įrašytas: 2008-09-17 08:21 »
na jai tai butu parasyta 179 project tai patikeciau, nes  kad bus  kazkas tokio  nesitiki,  man regis,  pagal dizaina  is priekio bus kazkas panasaus i mito ar 8c  jau zinom,kad alfa jai uzsikabina ant vieno tai ir daro  taip jau su brera,gt  159 atsitike, nors velgi gal ir klystu, skelbiama ,kad  bus montuojama ant maserati qutro porte bazes, tai  velgi dziaugsmas galu varomas
Kad galu bus varomas, "trimituoja" visi. Teko skaityt, kad ant Maseratti bazės, tačiau kitur - kad ant Jaguar bazės. Pamatysim, kaip bus iš tikrųjų.
Manau taip pat, kad priekis bus panašus į 8C, bei kėbulas kažkiek atkartos 8C linijas, kaip kad buvo su MiTo.
Buvo:
Alfa Romeo 147 1,6 TS '02
Yra:
Alfa Romeo Brera 2,2 JTS '07
Alfa Romeo Stelvio 2,0 MAir 280AG '18

Alfa Romeo - making drivers into mechanics since 1910