Autorius Tema: Alfa Romeo 169  (Skaityta 41097 kartus)

Neprisijungęs PiPPas

  • Administratorius
  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 7978
  • Vehicle: 2000 Alfa-Romeo 156
  • Karma: +59/-25
  • A l f a R o m e o F a m i l y
    • Žiūrėti profilį
    • PiPPas
Ats: Alfa Romeo 169
« Atsakymas #40 Įrašytas: 2008-02-19 21:14 »

O tikra 169 "šviečiasi" kad bus tokia:

http://www.alfa-taxi.ch/pik/S1&2.jpg

Taip, čia susiklostė intriga. Lyginu atrastus 169 varijantus: fotošopintą galima drąsiai atmesti, kiti du varijantai tikroviški, gal dar surasim...  o kuris tikras,-parodys ateitis - net ir metai prie nuotraukų nurodyti skirtingi, Kada planuojama paleisti į gyvenimą 169-toji? Kas žino? Šiuo metu man labiausiai patinka Spaikio rastas varijantas (žiūr. nuotrauką žemiau).
[/quote]

 Geriausiu atveju 2010,kadangi 2009 planuojama 149... Taip pat 2010 planuojamas CXover visureigis,bei 159 ir Brera/Spider kosmetinis atnaujinimas,jei atmintis manes neapgauna... 8)
Yra:
'13 AR Giulietta 1.4 TBi TCT MultiAir Sportiva

Buvo:
'00 AR 156 1.8 TS;
'07 AR 159 SW 2.4 JTDm Q-Tronic

Neprisijungęs Malūnsparnis

  • Klubo narys
  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1083
  • Karma: +17/-1
    • Žiūrėti profilį
Ats: Alfa Romeo 169
« Atsakymas #41 Įrašytas: 2008-02-19 21:26 »

O tikra 169 "šviečiasi" kad bus tokia:

http://www.alfa-taxi.ch/pik/S1&2.jpg

Taip, čia susiklostė intriga. Lyginu atrastus 169 varijantus: fotošopintą galima drąsiai atmesti, kiti du varijantai tikroviški, gal dar surasim...  o kuris tikras,-parodys ateitis - net ir metai prie nuotraukų nurodyti skirtingi, Kada planuojama paleisti į gyvenimą 169-toji? Kas žino? Šiuo metu man labiausiai patinka Spaikio rastas varijantas (žiūr. nuotrauką žemiau).

 Geriausiu atveju 2010,kadangi 2009 planuojama 149... Taip pat 2010 planuojamas CXover visureigis,bei 159 ir Brera/Spider kosmetinis atnaujinimas,jei atmintis manes neapgauna... 8)
[/quote]
Tuomet Wojszwillo teisus. Domisi planingai ir nuosekliai.
AR 159SW 2,4 JTDm Rosso red
Alfa è una macchina per la gente forte di spirito e debole di testa

Neprisijungęs Wojszwillo

  • Patyręs
  • ****
  • Įrašai: 645
  • Karma: +6/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Alfa Romeo 169
« Atsakymas #42 Įrašytas: 2008-02-20 08:53 »
Radau dar kelias, kurios iš esmės atitinka mano prieš tai įdėtą nuotrauką, tik skirtingai nuo prieš tai įdėtos nuotraukos, kur šoninė linija ties galinėmis durelėmis išlenkta, šiose nuotraukose - šoninė linija tiesi. Tačiau visa kita atitinka.
Abejoju tik dėl galinių farų - pagal paskutinius konceptus ir pre-release'us galinės faros turėtų būti keli apskritimai, o čia "paliktos' įprastinės - juosta.
« Paskutinį kartą keitė: 2008-02-20 08:58 sukūrė Wojszwillo »
Buvo:
Alfa Romeo 147 1,6 TS '02
Yra:
Alfa Romeo Brera 2,2 JTS '07
Alfa Romeo Stelvio 2,0 MAir 280AG '18

Alfa Romeo - making drivers into mechanics since 1910

Neprisijungęs PiPPas

  • Administratorius
  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 7978
  • Vehicle: 2000 Alfa-Romeo 156
  • Karma: +59/-25
  • A l f a R o m e o F a m i l y
    • Žiūrėti profilį
    • PiPPas
Ats: Alfa Romeo 169
« Atsakymas #43 Įrašytas: 2008-02-20 10:02 »
Radau dar kelias, kurios iš esmės atitinka mano prieš tai įdėtą nuotrauką, tik skirtingai nuo prieš tai įdėtos nuotraukos, kur šoninė linija ties galinėmis durelėmis išlenkta, šiose nuotraukose - šoninė linija tiesi. Tačiau visa kita atitinka.
Abejoju tik dėl galinių farų - pagal paskutinius konceptus ir pre-release'us galinės faros turėtų būti keli apskritimai, o čia "paliktos' įprastinės - juosta.

 Na su ta lygia sonine linija,tai gryna 159,tai patvirtina ir jos galines lempos... Cia manyciau vel photoshopas pakliuvo,tik priekis uzdetas naujesnis... ::)
Yra:
'13 AR Giulietta 1.4 TBi TCT MultiAir Sportiva

Buvo:
'00 AR 156 1.8 TS;
'07 AR 159 SW 2.4 JTDm Q-Tronic

Neprisijungęs Wojszwillo

  • Patyręs
  • ****
  • Įrašai: 645
  • Karma: +6/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Alfa Romeo 169
« Atsakymas #44 Įrašytas: 2008-02-20 11:00 »
Radau dar kelias, kurios iš esmės atitinka mano prieš tai įdėtą nuotrauką, tik skirtingai nuo prieš tai įdėtos nuotraukos, kur šoninė linija ties galinėmis durelėmis išlenkta, šiose nuotraukose - šoninė linija tiesi. Tačiau visa kita atitinka.
Abejoju tik dėl galinių farų - pagal paskutinius konceptus ir pre-release'us galinės faros turėtų būti keli apskritimai, o čia "paliktos' įprastinės - juosta.

 Na su ta lygia sonine linija,tai gryna 159,tai patvirtina ir jos galines lempos... Cia manyciau vel photoshopas pakliuvo,tik priekis uzdetas naujesnis... ::)
Visos trys nuotraukos - iš skirtingų šaltinių. Paskutinė, kur su tiesiom galinėm lempom - manau Photoshop'as, atkreipkit dėmesį kad ir į ratų diskų spalvą, kuri "išsimuša" iš konteksto. Pirma ir antra iš esmės atitinka - priekis tas pats. Tos pačios faros (nors pirmoje nuotraukoje jos "ilgesnės" kažkiek), tos pačios radiatoriaus grotelės ir grotelės priekiniame buferyje, kiek ženkliau skiriasi tik oro paėmimo angos už priekinių ratų arkos.
Visgi panašiau į antrą nuotrauką iš mano pateiktų. Žemiau vadinama "spy" nuotrauka (atkreipkit dėmesį į apatinę šoninę liniją, kuri "dingsta" korpuse prie galinių ratų arkos, kaip ir antrojoje iš trijų mano pateiktų nuotraukų):
« Paskutinį kartą keitė: 2008-02-20 11:11 sukūrė Wojszwillo »
Buvo:
Alfa Romeo 147 1,6 TS '02
Yra:
Alfa Romeo Brera 2,2 JTS '07
Alfa Romeo Stelvio 2,0 MAir 280AG '18

Alfa Romeo - making drivers into mechanics since 1910

Neprisijungęs SPAIKIS

  • Klubo narys
  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1185
  • Karma: +26/-16
  • dovete essere maniac pilotare questo automobile...
    • Žiūrėti profilį
Ats: Alfa Romeo 169
« Atsakymas #45 Įrašytas: 2008-02-20 12:19 »
is tu triju paskutine tikrai sufotoshopinta:(
o koks variantas isvys konvejeri bus matyt :)
bet man labiausiai "limpa" sita
p.s. kaip ir priklauso sitai klasei ir solidumas ir sportiskumas, na viskas yra  8) aisku skonio reikalas, bet visos tos faros lipancios ant kapotio man asmeniskai  :-X kazkoks peugot sindromas  ;D (ar galima dar labiau "perlenkti siuo klausimui nei tai yra 407 modelyje ? ) BET TAI TIK MANO SUGEDUSIO SKONIO REIKALAS  ;D
buvo: AR155 1.7TS, AR145QV, AR146 1.6TS
esama: pilkas dyzelis

Neprisijungęs Wojszwillo

  • Patyręs
  • ****
  • Įrašai: 645
  • Karma: +6/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Alfa Romeo 169
« Atsakymas #46 Įrašytas: 2008-02-20 13:25 »
is tu triju paskutine tikrai sufotoshopinta:(
o koks variantas isvys konvejeri bus matyt :)
bet man labiausiai "limpa" sita
p.s. kaip ir priklauso sitai klasei ir solidumas ir sportiskumas, na viskas yra  8) aisku skonio reikalas, bet visos tos faros lipancios ant kapotio man asmeniskai  :-X kazkoks peugot sindromas  ;D (ar galima dar labiau "perlenkti siuo klausimui nei tai yra 407 modelyje ? ) BET TAI TIK MANO SUGEDUSIO SKONIO REIKALAS  ;D
Na taip, tavo variantas man taip pat "limpa" labiau, bet atsižvelgiant į tai, koks bus 149 modelis, bei į tai, kad 1'oji mano pateikta nuotrauka iš gana rimto leidinio, bei į tai, kad 2'troji nuotrauka iš esmės atitinka 1'ąją, o "špioninė" - atitinka 2'ąją o tos "sukeltos" lempos - dabartinio Alfos dizaino "šerdis", tai greičiausiai, kad nuo konvejerio bus paleistas "mix'as" iš mano pateiktų 1 ir 2 nuotraukos, kaip ten bebūtų gaila...
Buvo:
Alfa Romeo 147 1,6 TS '02
Yra:
Alfa Romeo Brera 2,2 JTS '07
Alfa Romeo Stelvio 2,0 MAir 280AG '18

Alfa Romeo - making drivers into mechanics since 1910

Neprisijungęs SPAIKIS

  • Klubo narys
  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1185
  • Karma: +26/-16
  • dovete essere maniac pilotare questo automobile...
    • Žiūrėti profilį
Ats: Alfa Romeo 169
« Atsakymas #47 Įrašytas: 2008-02-20 14:10 »
labai argumentuotai kalbi  8)  ir darai tiketina isvada  :( bet turiu vilciu kad priekiui prides solidumo  ::)
buvo: AR155 1.7TS, AR145QV, AR146 1.6TS
esama: pilkas dyzelis

Neprisijungęs quadrifoglio

  • Administratorius
  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 874
  • Karma: +29/-2
  • HOJ 619
    • Žiūrėti profilį
Ats: Alfa Romeo 169
« Atsakymas #48 Įrašytas: 2008-02-20 14:35 »
labai argumentuotai kalbi  8)  ir darai tiketina isvada  :( bet turiu vilciu kad priekiui prides solidumo  ::)

Svarbiausia kad padarytu galu varoma, :), ir tada turesiu ko siekti.
Alfa Romeo Giulietta '10 1,4 Turbo, 125kW

Neprisijungęs Malūnsparnis

  • Klubo narys
  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1083
  • Karma: +17/-1
    • Žiūrėti profilį
Ats: Alfa Romeo 169
« Atsakymas #49 Įrašytas: 2008-02-20 18:31 »
labai argumentuotai kalbi  8)  ir darai tiketina isvada  :( bet turiu vilciu kad priekiui prides solidumo  ::)

Svarbiausia kad padarytu galu varoma, :), ir tada turesiu ko siekti.
Siekti reikia jau dabar ir nuo vakar, o po tik liks sėkmingai įgyvendinti. Sėkmės.
AR 159SW 2,4 JTDm Rosso red
Alfa è una macchina per la gente forte di spirito e debole di testa