Autorius Tema: netraukia :(  (Skaityta 14262 kartus)

Neprisijungęs Mindaugas

  • Patyręs
  • ****
  • Įrašai: 761
  • Karma: +3/-0
    • Žiūrėti profilį
Dėl:netraukia :(
« Atsakymas #10 Įrašytas: 2006-10-17 03:06 »
geriausia varyt  i servisa, nes nuotoline diagnostika panasi dienos i horoskopu sudaryma kokiame bulvariniame skaitale
Alfa 33 1.6L boxer

esmė yra visuose musyse

Neprisijungęs Artiz

  • Patyręs
  • ****
  • Įrašai: 713
  • Karma: +3/-1
    • Žiūrėti profilį
    • GSR engineering
Dėl:netraukia :(
« Atsakymas #11 Įrašytas: 2006-10-17 03:13 »
Tai tada pasakykit i koki servisa klaipedoj geriausia varyt alfa diagnostikai,nes ryt zadu tai atlikt?
Kolkas turiu du pretendentus-arba Rimkuose priesais Zalvari, arba i Vaira.
Kaip su autobrava?Kokios kainos?Ir ar jie kazka supranta?
“Siela” – nepaneigiamas vieno žodžio atsakymas į klausimą „Kodėl būtent itališka?" Nuo Fiat 500 iki Ferrari 599, atsakymas - toks pat.

Neprisijungęs Artiz

  • Patyręs
  • ****
  • Įrašai: 713
  • Karma: +3/-1
    • Žiūrėti profilį
    • GSR engineering
Dėl:netraukia :(
« Atsakymas #12 Įrašytas: 2006-10-20 15:31 »
Na vat kokios naujienos- pakeiciau kuro filtra. Tada nuvariau iAUTOBRAVA diagnostikai. Patarimas: NIEKADA NEVAZIUOKIT I AUTOBRAVA KLAIPEDOJE!
Nepatingesiu ir papasakosiu viska nuo pradziu iki galo:
Atvaziavau pas juos apie 9h ryto kad uzsirasyt i eile ir pasiteiraut kainos. Kai pradejo dometis mano masina, as juos is karto perspejau kad pas mane jungties kompui nera ir kad jiems teks diagnostika daryt rankiniu budu.Sake kaina bus 30-50Lt. sakau noreciau 13h arba 14h pas jus atvaziuot.Butu geriau kad 14h. Jie man atsako kadpas juos 15h yra masina uzrasyta ir kad geriau butu kad atvaziuociau 13h.
Atvaziuoju 13h ir jis man sako kad siuo metu mechanikai isejo pietaut ir bus mazdaug ant 14h, gal anksciau.Smagu.Belaukdamas nugirdau smagu pokalbi tarp vieno seno (man nepatikusio) mechaniko ir tos autobravos ar tai vadybininku ar tai direktorium:

Dir: -Tau bus pamoka: kai sekanti karta prisuksi varzta,patikrink ar jis nekliba! Gerai kad buvo drausta masina, tai issivartem.Jei butu buvus nedrausta, butu p****c!

na po tokiu pokalbiu jau siek tiek ir nesmagu pasidare.Jei pirma dar buciau nenorom sutikes palikti masina be prieziuros (nors niekada neviename servise to nedarydavau), tai dabar tikrai net nezadejau.
Grizo skaniai papietaves mechanikas.pasirodo tas senasis (man nepatikes) ir sitas turejo kartu atlikt manajai patikra...Man buvo liepta ivaziuot iserviso teritorija is kt puses.Taip ir padariau. Privaziaves prie pat serviso, islipau is masinos ir ja man is ranku isplese tas senasis storulis.
Senis: - EIK ir lauk ten priimamajam!
Labai mandagiai jis man rekdamas liepe, bet as nekreipiau demesio ir toliau sekiau masinai is paskos.Man pries nosi uzdare serviso duris.
Nuejau i priimamaji ir paklausiau kur yra iejimas i servisa
Darbuotojas: - o jus tikrai norite ten eiti ir buti?
As -taip.
D: - iejimas yra ......

Nueinu, oten tie du durniai stovi atsidare kapota ir pasireme i masina ziuri i mane:
Senis - ar yra kada sita masina jungta prie kompo?
As: ne, ir nebus.Cia nera jungties.
Kt mechanikas tam seniui: -sakiau tau!
Po to atsisukes i mane: -tai ka mes dabar turim daryt jei cia nera jungties?Mes gi nieko nepadarysim.Ka mums darba daryt?
As: - na tai rankiniu budu patikrinkit visus mazgus. Gal pradekit nuo liambda zondo. Pasiimkit oscilografa ir patikrinkit.O po to visa kita.
Mech: - gerai, eikit i priimamaji ir laukit.Pakviesim jus.
Tuo tarpu senis sukinedamasis aplink mano masina priejo prie galiniu langu ir prie ju pasiremes nuodugniai tyrinejo kas guli ant galines sedynes (polirolis ir elektronikos pasaulio maiselis su sportine apranga).
As mandagia atsakiau kad neisiu ir lauksiu cia ir stebesiu visa procesa.
Mech: -cia gamybines patalpos ir jums girieztai draudziama cia buti.
Deja visa tai zinau, bet visuose sservisuose (eolte, autoaibej ir t.t.) man paprasius mane leisdavo buti prie automobilio ir netgi padeti mechanikui , jei ansa nezinodavo kurioj vietoj randasi koks daviklis ar jungiklis.O sitie pamaciau kad apskritai matyt nera mate AR33 ir pora minuciu sekiojo liambdos laida, kol galiausiai as jiem parodziau kur yra jungiklis.
As: - deja as niekada nepalieku automobilio be prieziuros.
Mech: - jus supraskit kad jei jums kas atsitiks , mes uz jus atsakysim.
As: - suprantu, bet del to galite but ramus.
Mech: - gerai, as laiko turiu daug, as net nezadu dirbti, kol tu cia busi. Man tai vistiek moka uz pradirbtas valandas.
Tada storulis nubego pakviest ta mineta direktoriu ar vadybininka. Su juo irgi gana ilgai teko gincytis kol galiausiai uzp**so ir nuejau i priimamaji. O tuo tarpu tas direktorius nubego atgal i servisa pas meistrus.matyt kazka jau perspet...
Po 15min atbega serviso darbuotojas ir paresike kad mechanikai atrado priezasti:
-liambda zondas durniuoja.
As: - tik jis, ar dar kas?
Darb: - tik jis.Visa kita ok.
O mintyse sau galvoju: \"o per zemu laisvu apsuku tai net matyt ir nepastebejo.Ir isvis kazina ar jie ka be to zondo tikrino ar tik kuo greiciau norejo manim atsikratyt, nes nepakako kvalifikacijos ir proto rankiniu budu susiieskot poros davikliu ir su testeriu juos patikrint...\"
Na patikejau as jais ir sumokejau tuos 15Lt uz visa ta reikala.tik va gailiuosi kad nepaprasiau kokio lapo su ju isvadomis, kad galeciau veliau pretenzinas pareiksti.
Deja pakeitus zonda nieko nepasikeite...
Isvadas apie Autobrava darykite patys...
“Siela” – nepaneigiamas vieno žodžio atsakymas į klausimą „Kodėl būtent itališka?" Nuo Fiat 500 iki Ferrari 599, atsakymas - toks pat.

audrisd

  • Svečias
Dėl:netraukia :(
« Atsakymas #13 Įrašytas: 2006-10-21 18:59 »
jei nepaslaptis kiek tada uz patikra sumokejai tos alfos kaip buwom?beje klp nera iswis geru servisu

Neprisijungęs Artiz

  • Patyręs
  • ****
  • Įrašai: 713
  • Karma: +3/-1
    • Žiūrėti profilį
    • GSR engineering
Dėl:netraukia :(
« Atsakymas #14 Įrašytas: 2006-10-21 19:12 »
audrisd rašė:
Citata
jei nepaslaptis kiek tada uz patikra sumokejai tos alfos kaip buwom?beje klp nera iswis geru servisu


Mokejau 12Lt. Yra tu geru servisu, tik ne alfoms... Jei reikia kokiai kitai masinai - klausk- pasakysiu kur geriausiai koki mazga remontuot.
O su alfu servisais tai vistike kazkur atrasiu gera meistra.tik reikia laiko, kurio dabar beveik neturiu...
“Siela” – nepaneigiamas vieno žodžio atsakymas į klausimą „Kodėl būtent itališka?" Nuo Fiat 500 iki Ferrari 599, atsakymas - toks pat.

audrisd

  • Svečias
Dėl:netraukia :(
« Atsakymas #15 Įrašytas: 2006-10-22 13:26 »
Artiz rašė:
Citata
audrisd rašė:
Citata
jei nepaslaptis kiek tada uz patikra sumokejai tos alfos kaip buwom?beje klp nera iswis geru servisu


Mokejau 12Lt. Yra tu geru servisu, tik ne alfoms... Jei reikia kokiai kitai masinai - klausk- pasakysiu kur geriausiai koki mazga remontuot.
O su alfu servisais tai vistike kazkur atrasiu gera meistra.tik reikia laiko, kurio dabar beveik neturiu...

turiu dabar citroen xm 92 vidurio tai reik galinius guolius pasikeisti,nes vienas ratas skersai stowi:S

Neprisijungęs Artiz

  • Patyręs
  • ****
  • Įrašai: 713
  • Karma: +3/-1
    • Žiūrėti profilį
    • GSR engineering
Dėl:netraukia :(
« Atsakymas #16 Įrašytas: 2006-10-22 13:37 »
http://www.maps.lt/redirect.asp?eid=87797

vaziuok cia. Pasukus nuo minijos g. i ta skersgatvi, jau nuo pat statoilo pamatysi metalini garaza su uzrasu \"pakabos servisas\". Patikek, senis daro viska labai atsakingai ir be chalturos.Pries atiduodamas patikrins kiekviena varzta. Pas ji vezu visas masinas, iskaitant ir Alfa ;) Priekini guoli pakeite uz 50Lt.
O XM saliarkinis? :)
“Siela” – nepaneigiamas vieno žodžio atsakymas į klausimą „Kodėl būtent itališka?" Nuo Fiat 500 iki Ferrari 599, atsakymas - toks pat.

Neprisijungęs Artiz

  • Patyręs
  • ****
  • Įrašai: 713
  • Karma: +3/-1
    • Žiūrėti profilį
    • GSR engineering
Dėl:netraukia :(
« Atsakymas #17 Įrašytas: 2006-11-28 10:55 »
Na va, pasirodo visos bedos buvo del uzsikisusio galinio duslintuvo bakelio :) Dabar masiniukas atsigavo ir paaiskejo kad siek tiek buksuoja sankaba. Taigi dar karta dekuj tau remajau ;)
“Siela” – nepaneigiamas vieno žodžio atsakymas į klausimą „Kodėl būtent itališka?" Nuo Fiat 500 iki Ferrari 599, atsakymas - toks pat.

remejas

  • Svečias
Dėl:netraukia :(
« Atsakymas #18 Įrašytas: 2006-11-28 21:44 »
Artiz rašė:
Citata
Na va, pasirodo visos bedos buvo del uzsikisusio galinio duslintuvo bakelio :) Dabar masiniukas atsigavo ir paaiskejo kad siek tiek buksuoja sankaba. Taigi dar karta dekuj tau remajau ;)
kiek galesim tiek PADESIM, matai , dabar tavo AR33, eina lygiai su bulka cvadro, apsirikau, GERIAU UZ JAAAAAAAAAAAA  :lol:   :laugh2:   :laugh2:     , o uztrukom tik 30 min.................

Neprisijungęs Artiz

  • Patyręs
  • ****
  • Įrašai: 713
  • Karma: +3/-1
    • Žiūrėti profilį
    • GSR engineering
Dėl:netraukia :(
« Atsakymas #19 Įrašytas: 2006-11-29 00:27 »
jo, po siandienos pasivazinejimo visgi nusprendziau vienareiksmiskai - alfa eina geriau :)
Tik va vienas dalykas pas quattro yra privalumas - padangos tarnauja kur kas ilgiau negu pas alfa... Manau kad is to smagumo sekanciam sezonui pirksiu naujas zieminukes,nes pas sitas isivaizduoju kad pavasari bus vielos islindusios :)
Kada tavaja partempsim? :)
“Siela” – nepaneigiamas vieno žodžio atsakymas į klausimą „Kodėl būtent itališka?" Nuo Fiat 500 iki Ferrari 599, atsakymas - toks pat.