Autorius Tema: AR 33 saudo variklis  (Skaityta 19272 kartus)

Neprisijungęs Artiz

  • Patyręs
  • ****
  • Įrašai: 713
  • Karma: +3/-1
    • Žiūrėti profilį
    • GSR engineering
Dėl:saudo variklis
« Atsakymas #30 Įrašytas: 2006-10-14 03:11 »
Kodel mano visos mintys kuo toliau tuo vis daugiau sukasi aplink liambda zonda? :huh:
Nedidelis pastebejimas-kai ryte uzvedu masina prastovejusia visa nakti lauke ir pradedu vaziuot-ji trukcioja.Ir visa tai trunka iki kol apsyla.Kai apsyla ji veikia puikiai.Prie tam tikrso darbines temp ji netgi igauna siek tiek traukos ir kartkartemis visai neblogai traukia (salyginai), bet vat kai jau isila iki kokiu 80-90 laipsniu-vel dingsta trauka.Bet su ta temp kas kart vis skirtingai buna, bet esme buna variklio isilime.
Kai pagalvoju, juk liambda irgi kazkaip isila ir prie skirtingu temp duoda skirtingus parodymus. O jei ji pvz yra numirus, tai gal ji ir uzliesino misisni ir del to masina netraukia?
Pvz pas mane audinej kai ji buvo numirus, tai trauka is 170AG patapo lygi kokioms 130Ag ir panasiai nupjauta galios kreive ties aukstesnem apsukom.Na ir aisq visa tai lydejo (pagal kompa) ~ 30L degalu sanaudos po miesta ;)

Ir dar klausimas-kai keiciau filtra ir buvau palindes po masina, pastebejau kad liambdos laidas labai jau negrzaiai ir pavojingai laisvas ir tabaluojantis.Ir niekur nera uz ko ji pritvirtint.Cia taip turi but?
“Siela” – nepaneigiamas vieno žodžio atsakymas į klausimą „Kodėl būtent itališka?" Nuo Fiat 500 iki Ferrari 599, atsakymas - toks pat.

remejas

  • Svečias
Dėl:saudo variklis
« Atsakymas #31 Įrašytas: 2006-10-16 00:41 »
pasuk man , paziuresim , pakalbesim . gal ka padesiu

Neprisijungęs Artiz

  • Patyręs
  • ****
  • Įrašai: 713
  • Karma: +3/-1
    • Žiūrėti profilį
    • GSR engineering
Dėl:saudo variklis
« Atsakymas #32 Įrašytas: 2006-10-16 01:32 »
Ok, ryt lauk zvanoko ;)
Uz ta pati gal zn kiek tas zondas kainuoja? Ir nuo kokiu dar masinu jis tinka?
Nes pvz i audi dejau DELPHI firmos uz 164Lt (pritaikiau nuo kazkokios renault).Tai teko laidus karpyt.Bet uztat jau virs 2 metu ir kolkas puikiai veikia :)
“Siela” – nepaneigiamas vieno žodžio atsakymas į klausimą „Kodėl būtent itališka?" Nuo Fiat 500 iki Ferrari 599, atsakymas - toks pat.