Autorius Tema: Kondicionieriaus taisymas  (Skaityta 9536 kartus)

LittleD

  • Svečias
Kondicionieriaus taisymas
« Įrašytas: 2006-04-25 11:56 »
Sveiki,
gal zinote kur Kaune taiso kondicionierius, nes maniskis neveikia, o kaip zazas pasake tai ir ventiliatorius durniuoja nes slegio nera... zinau vieninteli Zeruty, tik va kazkodel man teko blogu atsiliepimu girdeti apie juos..

Neprisijungęs Eco

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 892
  • Karma: +10/-9
    • Žiūrėti profilį
Dėl:Kondicionieriaus taisymas
« Atsakymas #1 Įrašytas: 2006-04-25 12:12 »
na tai tu gal uz seniu nuleki draugystes gatveje , ten maciau lyg yra ir taisymas, o beto dar sauletekyje, kreves gale, kur truliku depas, garaziukai yra ,partizanu gatve ir kreves susikerta ties tuo depu :)
Buvo: 146, 164 3.0 2 vnt, 156
Yra : 147 , Alfetta

LittleD

  • Svečias
Dėl:Kondicionieriaus taisymas
« Atsakymas #2 Įrašytas: 2006-04-25 16:47 »
radau ten kreves gatves gale, tai pasake kad kondiskes sistema kazkur kiaura.. :( teks kazkada vesti ir taisyti :whistle:

Neprisijungęs Eco

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 892
  • Karma: +10/-9
    • Žiūrėti profilį
Dėl:Kondicionieriaus taisymas
« Atsakymas #3 Įrašytas: 2006-04-25 17:03 »
o sake kiek nuskausmins tave?
Buvo: 146, 164 3.0 2 vnt, 156
Yra : 147 , Alfetta

LittleD

  • Svečias
Dėl:Kondicionieriaus taisymas
« Atsakymas #4 Įrašytas: 2006-04-26 12:48 »
kol kas nesake, kai varysiu tvarkyti tada ir paklausiu :)

ExSania

  • Svečias
Dėl:Kondicionieriaus taisymas
« Atsakymas #5 Įrašytas: 2006-04-30 16:28 »
Pas mane irgi tuscias blemba reikia kad su kompresorium prapustu jei kiauras tai amba sakik kur savo taisisi ir as ten varisiu

LittleD

  • Svečias
Dėl:Kondicionieriaus taisymas
« Atsakymas #6 Įrašytas: 2006-05-02 10:53 »
siaip kaip ir rase kreves gatves gale, ten garazai yra, ten ruosiausi, bet bendradarbis sake kad yra kur automobiliu turgus ir ten yra angaras, tai ten dar taiso.. tai gal reikes pabandyti ten nuvaziuoti ir paklausti kokia kaina..

LittleD

  • Svečias
Dėl:Kondicionieriaus taisymas
« Atsakymas #7 Įrašytas: 2006-05-29 18:13 »
tai va pasidalinsiu savo patyrimais su tais meistrais kur kreves gatves gale dirba..
uzlope man skyles sistemoje, pripilde pilnai sistema, dar pakeite kazkoki davikli. tai uz viska palikau 300lt. bet va su elektra tai jie turbut nelabai zino kaip reikia elgtis, nes pasake, kad reikia visus laidus per nauja isvedzioti (nes dabar ventiliatoriai veikia nuolatos, kol neisemi saugikliu) :angry: o man tokios makles masinoje nepatinka.. del to nusprendziau kad geriau as ju tolesniu paslaugu atsisakysiu.. teks dabar kazkur kitur vezti kad elektra paziuretu ir patvarkytu.. :angry: o negana to kad kondiske neveikia, tie meistreliai nuardinedami sulauze groteles.. :angry: taip kad apie ju darbus spreskit patys..

Vaidux

  • Svečias
Dėl:Kondicionieriaus taisymas
« Atsakymas #8 Įrašytas: 2006-05-31 02:34 »
Tikrai nepasiseke tau :unsure2:

LittleD

  • Svečias
Dėl:Kondicionieriaus taisymas
« Atsakymas #9 Įrašytas: 2006-06-02 11:10 »
radau dar prie automobiliu turgaus kur taiso kondiskes, tai ten bent jau pasirode kad elektrikai normalus.. tik va beda viena, pas juos eiles po 2 savaites.. :whistle: