Autorius Tema: Alfadienis vilniuje?  (Skaityta 107675 kartus)

bumbum

  • Svečias
Dėl:Alfadienis vilniuje?
« Atsakymas #310 Įrašytas: 2006-10-10 16:25 »
awriz rašė:
Citata
Sori jei kam ant spuogo uzlipau :)
As nieko neverciu ir nieko nesiulau :) tik zuikeli uzstojau kad neskriaustumete. ir tiek :)


cia gal tik mano pastebejimas, bet tu tik \"ant spuogu\" ir laipioji sitam forume:woohoo:

Neprisijungęs T-Spark

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1207
  • Karma: +26/-0
    • Žiūrėti profilį
    • Alfaklubas
Dėl:Alfadienis vilniuje?
« Atsakymas #311 Įrašytas: 2006-10-10 16:26 »
rytoj renkames, treciadieni :)

zuikelis

  • Svečias
Dėl:Alfadienis vilniuje?
« Atsakymas #312 Įrašytas: 2006-10-10 16:34 »
fialCo rašė:
Citata
nu jo... Vartotoja zuikelis užkėlė bangas. Bijau, kad Edvinas pagal slapyvardį tamstą pavadino  gyvūnu.
Ar nemanai, kad įlindai į tam tikrą žmonių grupę ir bandai tarp jų riaušes kelti? Aš pirmu taikymu pabėgsiu iš valdybos, tikiuosi, atsiras, kas norės eiti.

Jurgos idėjas mes visi palaikom, tik įgyvendinimas ne toks greitas, kaip atrodo.
Atrodo, paprasta suorganizuot gimtadienį? Atrodo. Bet kai pradedi ieškot, kur, rinkt pinigus, maldauti, kad kas nors atvažiuotų, ieškot, kas paruoš maistą, atsakyt savo vardu už materialinę ar kitokią žalą savininkams, tai ...
 
Visi mes dirbam, ir dažniausiai daug ir ilgai, nes esam jauni, norim gražios ateities. Ir niekas nebara, jei negali ateiti tą dieną, o ateini kitą. Kada galim, tada ir renkamės, tik tikslas yra išlaikyti kažkokį dėsningumą.. nedaryt padraikai visko. Ar mažai pavyzdžių?
T-Spark teisingai sako, kad atsisijoja prašalaičiai, lieka tikrieji alfistai.

Atsiprašau, jei su kuo  nepasisveikinau, tikrai nepuolu su bet kuo glėbesčiuotis. Būna, kad atvažiuoja žmonės iš vis kaip draugai kažkieno, o forumo dalyvių iš plaukų spalvos dar neskiriu. Manau, kad gana garsiai kalbu ir garsiai sveikinuos/atsisveikinu.

Entuziastai forume visi, tai prašom, darykit, organizuokit, medalius įteiksim.
Deja, ačiū dažniausia neišgirstama...

Niekaip nesuprantu, kodėl vartotoja zuikelis pasiūlymuose įžvelgė kažkokią grėsmę.
Svetimiems biznio mes nedarom, atsiras sąlygos, grįšim į Anapus.

Šiandien renkamės kaboke Suzi, 19,30 -20 ,00, Ulonų g. 5


Žodžiu taip:
teko renginius organizuoti patikėk žymiai didesniu mąstu nei alfa klubas, todėl viską žinau kas ir kaip......nėra neįgyvendinamų dalykų..... be to jūs juk tik saviškius kviečiate, tai kaip ir nėra galimybės siūlyti savo pagalbą.....nes į tokį klubą kol kas aš neplanuoju stoti...kadangi mano darbe yra uždrausta priklausyti kokiai nors partijai ar klubui.....
kas dėl gyvūno................ tai jau atsiprašau.......peržengtos visos ribos.......
Edv166nas AŠ TAU IR NENORIU PATIKTI...TU NE MANO SKONIO........

Neprisijungęs awriz

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1046
  • Karma: +3/-4
    • Žiūrėti profilį
Dėl:Alfadienis vilniuje?
« Atsakymas #313 Įrašytas: 2006-10-10 16:35 »
bumbum rašė:
Citata
awriz rašė:
Citata
Sori jei kam ant spuogo uzlipau :)
As nieko neverciu ir nieko nesiulau :) tik zuikeli uzstojau kad neskriaustumete. ir tiek :)


cia gal tik mano pastebejimas, bet tu tik \"ant spuogu\" ir laipioji sitam forume:woohoo:

As ziaurus, bet tesingas :)
stengiuosi buti :)
Kam lekti, jei gali palengva skristi

Neprisijungęs T-Spark

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 1207
  • Karma: +26/-0
    • Žiūrėti profilį
    • Alfaklubas
Dėl:Alfadienis vilniuje?
« Atsakymas #314 Įrašytas: 2006-10-10 16:41 »
tema manau issemta, pradesim nauja apie Vilniaus alfadienius.