Autorius Tema: Alfadieniai - Šiauliai  (Skaityta 505413 kartus)

PASKA

  • Svečias
Ats: Alfadieniai - Šiauliai
« Atsakymas #10 Įrašytas: 2006-03-30 23:38 »
vneruks1977 rašė:
Citata
Juk jis \"Kalvy\" dirba-farkopa susikals :whistle:
:P viskas einu ritoj pas konctruktorius ir technologus kad suprujektuotu man farkopa alui i gamta vestis :laugh:

vneruks1977

  • Svečias
Ats: Alfadieniai - Šiauliai
« Atsakymas #11 Įrašytas: 2006-03-30 23:39 »
Greit vazineji,tai tau nieko nereiskia pora reisiuku sulakstyt ;)

vneruks1977

  • Svečias
Ats: Alfadieniai - Šiauliai
« Atsakymas #12 Įrašytas: 2006-03-30 23:41 »
PASKA rašė:
Citata
vneruks1977 rašė:
Citata
Juk jis \"Kalvy\" dirba-farkopa susikals :whistle:
:P viskas einu ritoj pas konctruktorius ir technologus kad suprujektuotu man farkopa alui i gamta vestis :laugh:


Geriau tegul suprojektuoja Japoniska sarnyra Alfos sakeje.

Kazokas

  • Svečias
Ats: Alfadieniai - Šiauliai
« Atsakymas #13 Įrašytas: 2006-03-31 00:38 »
As saviskes dugno dar nebandziau, bet su buvusia buvau apie 250 atidares. Jausmelis nekoks, baisoka.
O siaip tai smagu, kad Siauliu kolektyvas po biski cementuojasi.

vneruks1977

  • Svečias
Ats: Alfadieniai - Šiauliai
« Atsakymas #14 Įrašytas: 2006-03-31 11:48 »
Kazokas rašė:
Citata
As saviskes dugno dar nebandziau, bet su buvusia buvau apie 250 atidares. Jausmelis nekoks, baisoka.
O siaip tai smagu, kad Siauliu kolektyvas po biski cementuojasi.


Tik mazoka cia musu kazkaip,nors tu Alfu Siauliuose kaip prisik.... Buvo siandien \"Arshumas\" uzlekes,sakiau,kad prisijungtu prie musu ;)

Kazokas

  • Svečias
Ats: Alfadieniai - Šiauliai
« Atsakymas #15 Įrašytas: 2006-03-31 14:43 »
vneruks1977 rašė:
Citata
Kazokas rašė:
Citata
As saviskes dugno dar nebandziau, bet su buvusia buvau apie 250 atidares. Jausmelis nekoks, baisoka.
O siaip tai smagu, kad Siauliu kolektyvas po biski cementuojasi.


Tik mazoka cia musu kazkaip,nors tu Alfu Siauliuose kaip prisik.... Buvo siandien \"Arshumas\" uzlekes,sakiau,kad prisijungtu prie musu ;)


Nieko tokio, viskam savas laikas. Pas mus analogiska situacija Teisininku draugijoj buvo, is pradziu niekas nenorejo dalyvauti, lauzesi. O paskui pamate, kad mes smagiai \"Savanoj\" tusinames, tai ir daugiau nariu atsirado.
Noreciau atkreipti \"tamstos\" demesi ir i tai, kad toli grazu ne kiekvienas zmogutis nusipirkes alfa zino kas yra internetas, o apie alfakluba net nesapnuoja. Bet as sventai tikiu, kad ateis sviesus rytojus ir i musu miela \"miesto tipo gyvenviete\" Shiaulius, aleliuja :laugh2:

vneruks1977

  • Svečias
Ats: Alfadieniai - Šiauliai
« Atsakymas #16 Įrašytas: 2006-03-31 14:48 »
Kazokas rašė:
Citata
vneruks1977 rašė:
Citata
Kazokas rašė:
Citata
As saviskes dugno dar nebandziau, bet su buvusia buvau apie 250 atidares. Jausmelis nekoks, baisoka.
O siaip tai smagu, kad Siauliu kolektyvas po biski cementuojasi.


Tik mazoka cia musu kazkaip,nors tu Alfu Siauliuose kaip prisik.... Buvo siandien \"Arshumas\" uzlekes,sakiau,kad prisijungtu prie musu ;)


Nieko tokio, viskam savas laikas. Pas mus analogiska situacija Teisininku draugijoj buvo, is pradziu niekas nenorejo dalyvauti, lauzesi. O paskui pamate, kad mes smagiai \"Savanoj\" tusinames, tai ir daugiau nariu atsirado.
Noreciau atkreipti \"tamstos\" demesi ir i tai, kad toli grazu ne kiekvienas zmogutis nusipirkes alfa zino kas yra internetas, o apie alfakluba net nesapnuoja. Bet as sventai tikiu, kad ateis sviesus rytojus ir i musu miela \"miesto tipo gyvenviete\" Shiaulius, aleliuja :laugh2:


Na kai praleksim pro savo gyvenviete kolona is kokiu,kiek cia musu yra (gal 4-5),tai prisijungs vistiek kazkas B)

vneruks1977

  • Svečias
Ats: Alfadieniai - Šiauliai
« Atsakymas #17 Įrašytas: 2006-03-31 14:59 »
O Paska yra savas bicas ir nemanau,kad jis ilgam gali uzpykti ant musu. Bent jau kol i gamcike varysim,tai tikrai atsleis mums musu nuodemes.:rolleyes:

Arshumas

  • Svečias
Ats: Alfadieniai - Šiauliai
« Atsakymas #18 Įrašytas: 2006-04-01 00:31 »
ej stai ir arshumas:)) as pilnai uz alfuku suvaziavima:)) jei ka planuosit praneskit:)

2,4 Turbo

  • Svečias
Ats: Alfadieniai - Šiauliai
« Atsakymas #19 Įrašytas: 2006-04-01 00:37 »
Ir as prisijungsiu:P