Autorius Tema: Parktronikas. Darbščiųjų rankų būrelis.  (Skaityta 8567 kartus)

Balbizas

  • Svečias
Parktronikas. Darbščiųjų rankų būrelis.
« Įrašytas: 2007-03-16 11:30 »
Atšilus orams užnieštėjo rankos pasikrapštinėt garaže prie alfiaus savo  ;D Jau kuris laikas kirba mintis susiinstaliuot parktroniką. Šiaip noras būtų daviklius dėti tik į galą, bo priekin dar šiek tiek įžiūrau, o atbulom parkuotis prie Maximos kartais biski sunkiau  8) Visokie Altai ir Tercijos nelabai domina. Domintų papigiaja variantai iš serijos pasidaryk pats ale kur buna pirkt elektronikos prekių parduotuvėse kaštuojantys 150 - 200 Lt. Sakau, maž kas jau turit susidėję ar pažįstami naudoja, norėtusi išgirst atsiliepimus, galbūt nuomones, nu žodžiu biški prašymas pafleimint šia tema.......
http://www.parktronik.skynet.lt/index.html

mono

  • Svečias
Ats: Parktronikas. Darbščiųjų rankų būrelis.
« Atsakymas #1 Įrašytas: 2007-03-16 12:51 »
Bendradarbis turi isidejes komplekta (SB-03) is tavo nurodyto saito. veikia kuo puikiausiai, manau verta :)

VALIUX

  • Svečias
Ats: Parktronikas. Darbščiųjų rankų būrelis.
« Atsakymas #2 Įrašytas: 2007-03-16 15:53 »
buvo tema kazkur uzvesta ir daug diskusiju ta tema buvo.. paieskok per paieshka puslapyje gal ka rasi. ten zmogus lyg ir kazka pardavinejo i parktroniku sistema panashaus..

Balbizas

  • Svečias
Ats: Parktronikas. Darbščiųjų rankų būrelis.
« Atsakymas #3 Įrašytas: 2007-03-16 19:28 »
buvo tema kazkur uzvesta ir daug diskusiju ta tema buvo.. paieskok per paieshka puslapyje gal ka rasi. ten zmogus lyg ir kazka pardavinejo i parktroniku sistema panashaus..
Tai kad neradau  :'( Arba nemoku ieškot.....

Neprisijungęs Shatukas

  • Lankytojas
  • ***
  • Įrašai: 222
  • Karma: +1/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Parktronikas. Darbščiųjų rankų būrelis.
« Atsakymas #4 Įrašytas: 2007-03-20 19:41 »
Na as tai radau kazka panasaus  http://www.lemona.lt/
Sekcijos > Apsaugos sistemos > Apsaugos sistemos automobiliams >
Ten kaina nuo 147 iki 322lt priklauso nuo kiek zonų radaras
Alfa Romeo 146 1.9 JTD ir ta žmonos ☺

Balbizas

  • Svečias
Ats: Parktronikas. Darbščiųjų rankų būrelis.
« Atsakymas #5 Įrašytas: 2007-03-20 19:57 »
Na as tai radau kazka panasaus  http://www.lemona.lt/
Sekcijos > Apsaugos sistemos > Apsaugos sistemos automobiliams >
Ten kaina nuo 147 iki 322lt priklauso nuo kiek zonų radaras

Ten pas juos aš irgi mačiau. Bet mane labiau domintų kaip realiai jie dirba. Ta prasme, eilinis niekalas ar visdėlto galima naudoti būtų.... Kolkas rezultatas 1:0 "PARKTRONIK MADEINCHINA" naudai...

AistutiS

  • Svečias
Ats: Parktronikas. Darbščiųjų rankų būrelis.
« Atsakymas #6 Įrašytas: 2007-04-02 10:45 »
http://www.citrina.lt/daktarai/Reklamos/Valeo/beep&park/index.htm
Siti gal turetu neblogi buti, vis del to Valeo. ;D

dalyviz

  • Svečias
Ats: Parktronikas. Darbščiųjų rankų būrelis.
« Atsakymas #7 Įrašytas: 2007-04-03 17:20 »
nezn...man taj bent jau labai nepatiko tie visi parktronikai...su pora tokiu masinu vaziaves esu taj nekoky yspudy paliko....visu pirma labai debiliskai matuoja atstumus..nuo 1.5m jau pradeda pypset, priartejus iki 1m pradeda dar dazniau ..o kaj lieka pusmetris isvis spiegt pradeda(pabandyk tada pasiparkuot prie KTU statybos fako, jau dziaugsies jei po 30cm liks nuo buferiu)...nezn ar ce tox sureguliavimas ju blogas ar kas buvo... bet as taj manyciau jei savo masina jauti kazkiek taj to parktroniko tikrai neraik :-\

dalyviz

  • Svečias
Ats: Parktronikas. Darbščiųjų rankų būrelis.
« Atsakymas #8 Įrašytas: 2007-04-03 17:23 »
vo blin..prifloodinau :-\

mono

  • Svečias
Ats: Parktronikas. Darbščiųjų rankų būrelis.
« Atsakymas #9 Įrašytas: 2007-04-04 11:42 »
nezn...man taj bent jau labai nepatiko tie visi parktronikai...su pora tokiu masinu vaziaves esu taj nekoky yspudy paliko....visu pirma labai debiliskai matuoja atstumus..nuo 1.5m jau pradeda pypset, priartejus iki 1m pradeda dar dazniau ..o kaj lieka pusmetris isvis spiegt pradeda(pabandyk tada pasiparkuot prie KTU statybos fako, jau dziaugsies jei po 30cm liks nuo buferiu)...nezn ar ce tox sureguliavimas ju blogas ar kas buvo... bet as taj manyciau jei savo masina jauti kazkiek taj to parktroniko tikrai neraik :-\


garsa dazniausiai galima isjunkt ir niekas tada tau nepipses ;)