Autorius Tema: Alfadieniai - Klaipėda  (Skaityta 444100 kartus)

Neprisijungęs Wojszwillo

  • Patyręs
  • ****
  • Įrašai: 645
  • Karma: +6/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Alfadieniai - Klaipėda
« Atsakymas #700 Įrašytas: 2007-08-26 16:01 »
Jau ketvirtadienis... iki slalomo liko 2 dienos... o Klaipedos skilty tylu tylu... Bet kuriuo atveju as ten busiu kaip ziurovas, jei kas sumastysit prisijungti - aliofona manau turite ;)

PS to Wojszwillo - katik maciau minijos gatvej tavo alfa su tavo feja uz vairo ;)   na va praejo slalomas, buvo grazus renginys, dalyvavo AR147, moteriske gerai pavare, tik gaila kad musu naujasis klaipedos atstovas AR  klube neto kad net nedalyvavo, bet net nesugebejo atvykt su tam tikra atributika (kepuraite ar maikonu, na ir pan, )  ,   gaila kad i kluba lenda tokie kuriems reikalingas lipdukas ant masiniuko ir pasipuikuot kokioj pardavkej klubiecio kortele, ...  Artiz , taip norejai su kartais su mumis pralekt, o dingai net neatsisveikines,,,,  negrazu ,,,,,,,,  nuo draugu .............
  tikekimes tapes klubo TIKRU nariu, organizuosi meetus ar kazka ne namie prie kompo , bet ir gyvai ,,,,,,

Na gal ir gerai ta moteriškė pavarė su 147, tik kad ne mano "fėja", kaip kad rašė Artiz. Nedalyvavom, beje ir klubo lipduko neturim, o ir šiaip lipdukų ant mašinų nemėgstu, o ir klubo lipduko dizainas nelabai koks  ;D - kažin ar tiks ant mano "fėjos" gražuolės AR 147.
Jei stosim į klubą, tai nemanau, kad dėl lipduko ar pasipuikavimo - vaikiškas amžius jau senokai praėjęs.
Pagarbiai,
Buvo:
Alfa Romeo 147 1,6 TS '02
Yra:
Alfa Romeo Brera 2,2 JTS '07
Alfa Romeo Stelvio 2,0 MAir 280AG '18

Alfa Romeo - making drivers into mechanics since 1910

Neprisijungęs Artiz

  • Patyręs
  • ****
  • Įrašai: 713
  • Karma: +3/-1
    • Žiūrėti profilį
    • GSR engineering
Ats: Alfadieniai - Klaipėda
« Atsakymas #701 Įrašytas: 2007-08-26 16:44 »
na va praejo slalomas, buvo grazus renginys, dalyvavo AR147, moteriske gerai pavare, tik gaila kad musu naujasis klaipedos atstovas AR  klube neto kad net nedalyvavo, bet net nesugebejo atvykt su tam tikra atributika (kepuraite ar maikonu, na ir pan, )  ,   gaila kad i kluba lenda tokie kuriems reikalingas lipdukas ant masiniuko ir pasipuikuot kokioj pardavkej klubiecio kortele, ...  Artiz , taip norejai su kartais su mumis pralekt, o dingai net neatsisveikines,,,,  negrazu ,,,,,,,,  nuo draugu .............
tikekimes tapes klubo TIKRU nariu, organizuosi meetus ar kazka ne namie prie kompo , bet ir gyvai ,,,,,,

Nemegstu kai kalbama nieko nezinant... Gal matei kad su tevu buvau? Tai vat, atsitiko taip, kad jam reikejo pagalbos butent ta diena ir butent tuo metu. Taip kad kartais seima yra kiek svarbiau negu slalomai.
O isejau atsisveikines su tais kurie tuo metu buvo like - Paulius ir Yozhas. Kitu nebesutikau. Atsiprasau kad toks nemandagus esu :(
“Siela” – nepaneigiamas vieno žodžio atsakymas į klausimą „Kodėl būtent itališka?" Nuo Fiat 500 iki Ferrari 599, atsakymas - toks pat.

Neprisijungęs padanga

  • Jaunuolis
  • **
  • Įrašai: 156
  • Karma: +2/-13
  • boxer jega,taip pasake cepajavas
    • Žiūrėti profilį
Ats: Alfadieniai - Klaipėda
« Atsakymas #702 Įrašytas: 2007-08-26 20:17 »
palaukit padanga baigineja boxer 1.7 16valve sudalyvausiu tikrai  ;D
ar 33 1.5, ar 33 1.3, ar 33 1.7buvo,o dabar146 agf552ir 145 rossoir gaz69

remejas

  • Svečias
Ats: Alfadieniai - Klaipėda
« Atsakymas #703 Įrašytas: 2007-08-27 20:12 »
na va praejo slalomas, buvo grazus renginys, dalyvavo AR147, moteriske gerai pavare, tik gaila kad musu naujasis klaipedos atstovas AR  klube neto kad net nedalyvavo, bet net nesugebejo atvykt su tam tikra atributika (kepuraite ar maikonu, na ir pan, )  ,   gaila kad i kluba lenda tokie kuriems reikalingas lipdukas ant masiniuko ir pasipuikuot kokioj pardavkej klubiecio kortele, ...  Artiz , taip norejai su kartais su mumis pralekt, o dingai net neatsisveikines,,,,  negrazu ,,,,,,,,  nuo draugu .............
tikekimes tapes klubo TIKRU nariu, organizuosi meetus ar kazka ne namie prie kompo , bet ir gyvai ,,,,,,

Nemegstu kai kalbama nieko nezinant... Gal matei kad su tevu buvau? Tai vat, atsitiko taip, kad jam reikejo pagalbos butent ta diena ir butent tuo metu. Taip kad kartais seima yra kiek svarbiau negu slalomai.
O isejau atsisveikines su tais kurie tuo metu buvo like - Paulius ir Yozhas. Kitu nebesutikau. Atsiprasau kad toks nemandagus esu :(    NIEKO TOKIO


Neprisijungęs brumbrum

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 5730
  • Karma: +33/-3
    • Žiūrėti profilį
    • Alfaklubas
Ats: Alfadieniai - Klaipėda
« Atsakymas #704 Įrašytas: 2007-08-27 20:15 »
na va praejo slalomas, buvo grazus renginys, dalyvavo AR147, moteriske gerai pavare, tik gaila kad musu naujasis klaipedos atstovas AR  klube neto kad net nedalyvavo, bet net nesugebejo atvykt su tam tikra atributika (kepuraite ar maikonu, na ir pan, )  ,   gaila kad i kluba lenda tokie kuriems reikalingas lipdukas ant masiniuko ir pasipuikuot kokioj pardavkej klubiecio kortele, ...  Artiz , taip norejai su kartais su mumis pralekt, o dingai net neatsisveikines,,,,  negrazu ,,,,,,,,  nuo draugu .............
tikekimes tapes klubo TIKRU nariu, organizuosi meetus ar kazka ne namie prie kompo , bet ir gyvai ,,,,,,

Nemegstu kai kalbama nieko nezinant... Gal matei kad su tevu buvau? Tai vat, atsitiko taip, kad jam reikejo pagalbos butent ta diena ir butent tuo metu. Taip kad kartais seima yra kiek svarbiau negu slalomai.
O isejau atsisveikines su tais kurie tuo metu buvo like - Paulius ir Yozhas. Kitu nebesutikau. Atsiprasau kad toks nemandagus esu :(    NIEKO TOKIO


Remejas as ziuriu tau su citavimu truputi nesiseka, suplaki viska i viena citata, toks vaizdas, kad ne tu cituoji...
Buvo: AR GTV 3.0 V6 24v Lusso
Yra: Audi S6
Bus: 75/GTV6?

remejas

  • Svečias
Ats: Alfadieniai - Klaipėda
« Atsakymas #705 Įrašytas: 2007-08-27 20:37 »
 Man galbut lengviau kitus darbus dirbt, nei spaudyt mygtukus.......     ;D    , ACIU uz pastaba.......   ::)

Neprisijungęs brumbrum

  • Veteranas
  • *****
  • Įrašai: 5730
  • Karma: +33/-3
    • Žiūrėti profilį
    • Alfaklubas
Ats: Alfadieniai - Klaipėda
« Atsakymas #706 Įrašytas: 2007-08-27 22:50 »
Man galbut lengviau kitus darbus dirbt, nei spaudyt mygtukus.......     ;D    , ACIU uz pastaba.......   ::)

Man kartais sunku suprast kuris yra kuris, ar autorius raso ar tu, kai privarai vienguba citata ::)
Buvo: AR GTV 3.0 V6 24v Lusso
Yra: Audi S6
Bus: 75/GTV6?

Neprisijungęs Wojszwillo

  • Patyręs
  • ****
  • Įrašai: 645
  • Karma: +6/-0
    • Žiūrėti profilį
Ats: Alfadieniai - Klaipėda
« Atsakymas #707 Įrašytas: 2007-08-27 22:53 »
Man galbut lengviau kitus darbus dirbt, nei spaudyt mygtukus.......     ;D    , ACIU uz pastaba.......   ::)

Man kartais sunku suprast kuris yra kuris, ar autorius raso ar tu, kai privarai vienguba citata ::)
Ne tau vienam, manau.
Buvo:
Alfa Romeo 147 1,6 TS '02
Yra:
Alfa Romeo Brera 2,2 JTS '07
Alfa Romeo Stelvio 2,0 MAir 280AG '18

Alfa Romeo - making drivers into mechanics since 1910

Kipsas666

  • Svečias
Ats: Alfadieniai - Klaipėda
« Atsakymas #708 Įrašytas: 2007-09-01 23:09 »
kas nors is klaipedieciu dalyvaus 09.08 draguose?

Folgore

  • Svečias
Ats: Alfadieniai - Klaipėda
« Atsakymas #709 Įrašytas: 2007-09-03 07:49 »
Na, nebent atvarysim pažiūrėt, saviškę laužyt gaila neparuošus.